Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

slavica2
30. okt 2009

skreci my sme uz velkost 86 a topanky su super sante z bardejova 🙂
v Bratislave okolo 30€ v Bardejova za 5€ rozdiel znacny
http://www.slovobuv.sk/index.php?option=com_zoo...

evitkamalicka
30. okt 2009

my nosime 86

slavica2
30. okt 2009

takze ked mate znamych v Bardejova, tak vyberte aj kupujte 🙂 siju tam aj tie bule gumers co maju tiez za 30 az 40 € v Batovi

rony253
30. okt 2009

zuby? to nemyslis vazne... to akoze vazne, lebo Sara uz kasle 2 týždne a je totalne zahlienena a dnes uz sme dali homeopatika, ale ja uz neviem ako jej mam pomoct. Moja Sara aj tak vela mlieka nepije, len vecer, v noci sa koji a rano, cez den nic, len ked tak jogurt

evitkamalicka
30. okt 2009

aj my sme objednali zo Slovobuvi a dnes nam prisli a su super

slavica2
30. okt 2009

Tak rony ja neviem co je Sare 🙂 ale kazdy pediater ti povie, ze hnacky a hlieny s sprievodnym javom rastu stoliciek, u nas to tak bolo a mame uz 13 zubov

skrecok
30. okt 2009

Prave som precitala, ze Viki porodila dvojicky, velka gratulacia... 😵

ka3n, vidim ze sa Ti viacej pacia cervene, aj Matuskovi budu svedcit 😉 .

No, nas spava v postielke a potom skoro rano ide medzi nas...dali sme mu prec tie 2 palice, aby mohol prejst. Ale stale ho kojim v noci ked sa zobudi (1-2 krat), mne to uz nevadi. Zvykla som si.

rony253
30. okt 2009

slavi, pravdepodobne jej idu, ma tam vsetko opuchnute.
Uz sme boli za 2 tyždne 3x u doktora, zmenil nam 2 sirupy aby vykaslievala hlieny aby sa jej uvolnili a potom nam dal to som ho ja poprosila nieco na ukoncenie tych hlienov a tu sumivu tabletku mi vygrcala, ani sa necudujem vsak jej to vybublalo cely zaludok, ja neviem ci tu v rakusku neexistuje, nejaky sirup, na ukoncenie tych hlienov. uz mam dobre nervy, dnes mi dali homeo nejake na cmulanie, ale neviem ci to pomoze.

rony253
30. okt 2009

krasne su tie cizmicky, kde sa daju kupit? len cez internet?

skrecok
30. okt 2009

Uhm, tak to mate naozaj velke deticky a nas je veru drobcek. My mame 74 a topanky 19.

Topanky nerada objednavam cez net, lebo musim vyskusat. Ale vyzeraju super a kvalitne, odlozila som si odkaz keby som nakoniec sa na to odhodlala. Dakujem.
A co si myslite, kolko potrebuju? My mame iba jednie a vraj by sme mali mat dalsie "rezervne".

evitkamalicka
30. okt 2009

my topanocky 21

kamilka12
30. okt 2009

Ahojte,

prečítala som vás, a nič teraz neviem, na čo som reagovat chcela 😀

Píšem čo ma napadá..na vianoce kupujeme sánky, možno húpacieho koníka z Dráčika, nejakú "logickú" hru/hračku a určite knižku. No a naši mu kúpa asi detský vysávač..Martin je zbláznený do vysávača... 😀

Nosíme velkosť 80/86 podľa toho čo...a topánky 20/21..zimné stále nemáme..asi behneme zajtra niečo popozerať.

strava - Citrusové plody sme ešte neskúšali, tiež sa snažím držať sa tabuliek, aj ked niekedy (dost často) ochutná aj to, čo jeme my..čo by on ešte nemal (podla tabuliek)..Tiež sa bojím toho, že si to raz budem vyčítať..lebo mne ako odvovodnenie "chutilo mu to a veľmi" nestačí..jemu mi totižto chutila aj tlačenka a klobása..a predsa mu ju zato nedám, nie? 😀 😀

spávanie - ako som už písala, malý chodí o5 spávat 2x za den, od kedy sa presúval čas, tak vstáva presne o 6.30 každé ráno presne ako hodinky a doobeda chodí spávat o 9.15...ale tiež musí byť "vyšťavený"..poobede zaspáva okolo 15tej...

kamilka12
30. okt 2009

OMG kolko preklepov...ale šak domýšľajte si 😀

skrecok
30. okt 2009

My tiez uvazujeme kupit sanky, skor boby. Dufam, ze u nas blizko bude niekde sneh 😀 .

Spanok...nas vstava o 8hod, okolo 11tej chodi spat na cca hodinu, potom az okolo 15:30hod ide spat taktiez na cca hodinu a vecer okolo 20:30hod.

No, my sme dnes dali zemiakove placky a chutili mu. Citrusove plody a med som este nedavala, my sme alergici, tak nebudem riskovat. Pomaly mu davame nove jedla...

Ja uz pojdem pomaly spinkat. Uz sme pripravili tekvicu na Halloween, tak sa tesime. Robili sme to prvy krat a podarila sa nam. Skoda, ze sme kupili malu tekvicu, na buduci rok kupime velku.
Tak sa majte, pa a dobru noc.

winona24
autor
30. okt 2009

čaute babule.....

slavica s tou cenou si ma dostala....len veľká škoda,že v BArdejove nikoho nemám...ale som v šoku aký je to cenový rozdiel....

winona24
autor
30. okt 2009

kamil aj ja chcem kúpiť určite nejakú knihu...možno kočík hračkársky...sánky máme..... 😝

luciankasebastianko
30. okt 2009

baby ale ste rozpíslali ja sa serinkám s fotkami skúšam tu fotoknihu čo robola blanka 😝 uf ale je to fuška 😅

llumka
30. okt 2009

darceky zabalene
vcera som kupila v auparku 2 cizmicky jedno zn.superfit za akciovu cenu 30€ inac byvaju okolo 60€ su zateplene
a druhe od adidasky za 20€ tiez v akcii,nemala som v plane kupit druhe ale neodolala som su skor turisticke viete ako myslim
moj nosi vacsinou 80 a boty som kupila c.22
ja uz pojdem o chvilu pride muzik z roboty trochu si pokecame , osprchovat a spat

rony253
31. okt 2009

dobre ranko, my sme sa zobudili o siestej, zazvonil mi mobil, a o pol siedmej sme uz boli von z postele. sarka inak pekne kaka uz vyse tyždna do normalneho zachodu, nocnik sme my preskocili 😀
no a teraz pozerama sok som dostala, Sara vvyteka z nosa vodnaty sopel, no super ze po dvoch tyzdnoch kaslania a liecenia sa vyjdu aj sople, ma porazi a kasle este stale. 😠

euffra
31. okt 2009

ahoj rony, to je dobre,ze vysli sople, s nimi vyjde uz zapal prec. sople trvaju tak tri dni,potom uz bude dobre. urcite, sople su dobre znamenie. 🙂

rony253
31. okt 2009

ahoj euffra, no snad to uz prejde, lebo uz som zufala, tie homeopatika mi vypluva, cize som jej dala Mucosolvan. Prave mi zaspala ale v kociari ja idem lahnut na gauc, tiez som chora jak pes, uz aj ja kaslem hlieny, ale ja si davam tei homeo. tak uvidime, co pomoze.

euffra
31. okt 2009

rony, uvidis,dobre bude,sople su dobre, choroba vyjde von. skusala si aj naparovat?

mishusha
31. okt 2009

ahojte, ste toho popisali... 😀 nestiham normalne

rony, mne teraz mama vravela, ze ked je zahlienena, tak si nahrieva pluca a priedusky normalne termoforom... a pusta jej to.... to jej poradil doktor na plucnom v Martine... ona ma tazku diagnozu a stale je chora.... ale toto jej doteraz vzdy zabralo...
ci Sarka to nema na prieduskach?

mishusha
31. okt 2009

ja som dneska taka leniva...sa mi nechce, a to mam na plane okna umyvat...ale v tejto zime brrrrr 😝
vsetci su doma, tak nech sa staraju o drobca, ja hadam co to porobim...
tak bezim prat, varit, upratovat,...
vecer sa snad stavim
pekny dnik vam vsetkym prajem 🙂

ka3n
31. okt 2009

dobré ránko, my sme hore od 6.30 a teraz o 10tej sme zaspinkali, tatinko je v praci, ked sa vrati pojdeme pobehat trosku hroby a pozapalovať sviečočky...nevarim, mama mi včera poslala po mužovi fazuľovu polievku a kolačiky...🙂)

luciankasebastianko
31. okt 2009

ahojte ako vikendík ? ja makám upratujem ,varím ,pečiem clasika sobota 😅 ale naobed prídu krstkovči malého tak niekam pojdeme a možno tu budu spať tak večer asi neprídem 😝 peny víkend prajem
rony pozerala som na nete o tom zahlienení ,ale nič moc som nenašla a aj v novej mama a ja to píšu ,že to nieje mliečkom a netreba ho obmedzovať

rony253
31. okt 2009

tak sme si pospali hodinku a pol, Sara v kociari a ja na gauci, tak dober mi do padlo, Mischu doktor povedal, ze ma ciste priedusky, len je volakde zahlienena, nevadi, nejako to zvladneme, dnes som jej dala Mucosolvan a dam jej ho zopar dni a hadam sa to utisi, na noc jej davam na hrud a chrbatik etericky olej pre deti a pije ked sa da majorankovy caj (lebo ho moc nechce). AK sa to do troch dni nezlepsi, idem k inemu lekarovi.
idem varit zeleninkovu polievocku a kuracie grilovane stehna na mrkve so zemiakom a ryzou. MNAAAAAAAAAAm bude dobrotka

rony253
31. okt 2009

uz sa vsetko vari, svagor sa pohral chvilu s malou a ja som vsetko pripravila, este zopar zemiacikov ocistit a je hotovo, stehienka sa griluju, uz sa na ne tesim...

jurocko
31. okt 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeee
čo ste bavili o tych topankach z Bardejova tak ja som z Bardejova a fakt vam mozem povedat ze tie topanky su super a kvalitne aj ja ich kupujem len uz karinke nie lebo pre deti siju do 26 a nasa ma 29 ale pre tobiaska som na jar zobrala a su fakt kvalitne

oni šiju pre obchod Bata a tam su ovela drahsie takze ako kupila katrin v Bati pre matuska tak tam by kupila ovela lacnejsie ja som s nimi velmi spokojna........
mne sa dodinscovala rybka zubač na masielku pre nas a pre deticky,mame dedka rybara tak nam super

jurocko
31. okt 2009

tak vam prajem pekny vikend,zajtra ideme na cintorin posvietit sviecky tak paaaaaaaaaaaaaaaa
idem ulozit drobca spinkat od pol siedmej je hore ale aj tak lepsie ako o 5.15 hod.lebo uz sa tak tu mota a uz je unaveny
tak cauteeeeeeeeeeeeeeeeeee babule 😉