Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
31. okt 2009

ahojte,
ja som choreeeee...
vcera sme boli u kamosky a dali sme par fernetikov tak to mam za trest.. nemala som pit 😀
nevarim, neupratujem, nepeciem... valam sa na gauci zababusena
otec mojej dcery si ju zobral a isli pozriet svokru 😝

winona24
autor
31. okt 2009

johnie dobre si si to zariadila.... 😉 😉 aj to občas treba.....a čo ,že Fernet...mňam ako by som si dala citrusík.....ja som sa tak minule zvínovala.....mali sme žúrku...malú strážila omama a my sme s Milanom po 100 rokoch mali odvaz obaja spolu..... 😅 😅 😝 😝

johnie
31. okt 2009

Win 😀 my to mame s muzom na striedacku raz jeden pod obraz bozi raz druhy B-) inak som velmi zvedava ako sa chovala sofi pri svokre-od marca ju nevidela

ka3n
31. okt 2009

jurocko, aj som pozerala ten link ten obuvi, ale take botky ak osom kupila ja tam nemaju, teda aspon na nete ich mali...

ka3n
31. okt 2009

ja som kupila taketo a myslim, ze to slovoobuv nema take...a prepacte mi moj nazor, ale aspon podla foto na nete sa mi ich topanky vobec nepacia..

http://www.bata.sk/artikel/80994

ka3n
31. okt 2009

asi som uz chora z nakupov, ale uz som si vyhliadla botky na jar, strasne mi padli do oka..

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6944352

proste zamilovala som sa 🙂)

ka3n
31. okt 2009

takze zistila som, ze aj tie nase botky co mame od batu vyraba slovoobuv, vobec som o tom nevedela a tieto ani na nete www.slovoobuv.sk nemozem najst...

mishusha
31. okt 2009

krasny vecer sa praje... ja uz oddychujem... bo dnes som skoro zosalela... cely den sa mi za zadkom motala Laura, nic som nemohla bez nej.... a to som rano chcela okna umyvat 😀 no ale zato teraz som si posledne tri hodky zamakla riadne, som konecne poriadok s tymi debilnymi dulami urobila, a este som aj zamiesila na chleba... tak este ten ma caka... 😔
mala uz zaspava, nechala som to na mm, bo ja uz padam z noh....
a ako ste sa mali vy???

rony253
31. okt 2009

AHoj Mishusha, mne Sarka zaspala o pol osmej pekne kludne bez revu, tak sme mali pekne zaspavanie a dufam, ze bude aj dobra noc, ja mam teraz totalne po dnesku rozbombardovany dom Sara vsetko porozhadzovala. V kuchyni mam tiez 2. svetovu 😀 tak tam idem upratat a chysta, sa este zehlit, lebo sa mi to nejako znova zbera. idem este kuk na fb a potom nastupujem na rajony 😀

winona24
autor
31. okt 2009

ahojte...malá mi už hajá od 19,10....a ja sa idem vrhnúť na ten koláč od vejinky...tak som zvedavá.....potom sa pochválim.... 😝 😝 😅 😅

ka3n 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pekné tenisky.....si vybrala...aj ja mám už vybratá na jar....adidas superstar 2

http://piperlime.gap.com/browse/product.do?cid=...

tieto...ale asi s červenou.... 😝

vejinka
31. okt 2009

dobry vecer...tak my sme mali takyto den: rano vstal okolo pol siedmej... od pol jedenastej som ho uspavala ale bez uspechu ...o pol tretej som sa rozhodla kedze vobec nespal..ze ideme von ..tak sme kruziili ako supy s muzom po okoli len aby zaspal...a podarilo sa potom sme chceli aby spal aspom hodinu tak hodinu sme chodili...uz nam aj zima bola..reku treba ist aj do hypernovy ale to by sme museli spiaceho Erika vyzliekat takze hypernova pockala ...a hned ako sme dosli do tepla obchodu maly bol hore...bez kriku bez slz..tak sme ho povyzliekali a pokupili sme dalsie 3 balenia plienok euro shooper po 6,50 eurov..a spokojni sme sli domov. a teraz po kupani zaspal. a dnes sme mali taky upratovaci den..prezliekali sa periny prala som no som vystavena ako citron 😅

mishusha
31. okt 2009

win...kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne, to odkial objednavas...z usa? 🙂

mishusha
31. okt 2009
mishusha
31. okt 2009

http://piperlime.gap.com/browse/product.do?cid=...
alebo tieto??? 😀 win... ty budes objednavat???

winona24
autor
31. okt 2009

no superstari kúpim aj tu.....ale tie pumy som tu zatiaľ nenašla...musím sa spojiť s kamoškou ....tá je v štátoch..ale keď to poštovné je drahéééééé.......ale mám ešte jednu možnosť...mno veď uvidím.... 😀 😀 😀

winona24
autor
31. okt 2009

tie kvietkavé sú perfect.....akože tieto Adidas ja mám jasné....... 😝 😝

johnie
31. okt 2009

kokos win... tak vsetky su perfis
ja mam tiez jednu kamosku v usa sa spytam kedy sa chystaju na rodnu zem...
ale sak ked pojdes tak si dame priniest 😝 😀

rony253
31. okt 2009

tie linky tu mi vobec nejdu otvorit
nevadi, idem ja upratovat 😀

winona24
autor
31. okt 2009

ja určite nepôjdem ...hehe.... 😀 😀 😀 😀

rony253
31. okt 2009

ja nevidim tie botasky, aj ja chceeeeeeeeeeeeeeem botasky, tu maju az od cisla 22 take male, neviem jej nikde kupit.

vejinka
31. okt 2009

ani mne sa nedaju otvorit.. 😔

johnie
31. okt 2009

ja by som isla hned zajtra !

johnie
31. okt 2009

a keby som bola bezmuzna a bezdetna tak tam zostanem a nikdy sa nevratim ! 😎

mishusha
31. okt 2009

johnie...ze bezmuzna.. 😀 😀 😀
mna by tam nik nedostal, ja radsej do UK 😎

winona24
autor
31. okt 2009

nechápem prečo Vám nejdú otvoriť....niekomu idú a niekomu nie????? 🙂

johnie já taky tak.....môcť by sme aj mohli...kamoška hneď vravela,že ich prídeme pozrieť...oni tam išli na 3 roky.....ale asi nikdy nenaškrabeme na letenky...hehe 😀 😀

johnie
31. okt 2009

mishus mne sa paci americka anglina... anglickej mam dost, vyse troch rokov ma poznacilo 😎

johnie
31. okt 2009

win tak sme na tom podobne, tiez nas kamoska vola na navstevu... ale s muzom mame nutkanie ze keby sme kupili letenky tak by sme uz asi nevratili, dom do podnajmu, nech sa plati hypo same ale je to veeelmi zlozite cele usa

winona24
autor
31. okt 2009

no jo johnie...nie je USA také úžasné ako vo filmoch a seriáloch.... 😝

johnie
31. okt 2009

win ved to, ved to... ale zit by som tam vedela keby to bolo ako v tych filmoch happyendovych