• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
autor
:grinning: :grinning: to jooooo....jasnéééé

som sa narehotala,keď mi kamoška písala prvé dojmy...bývajú v takom dome,kde na streche majú bazén....byt vyzerá super....poslala aj fotky...ale napr...perie v práčovni,ktorú majú na chodbe...jaska,že za to platí...klasika....práčka perie presne 33 min.ani o sekundu více....a práčka si berie vodu priamo z vodovodu...myslím teplú...takže písala,že vypraté prádlo teda vôbec nie je....majú skoro 3 ročné dietko....takže jeho veci sú špinavé...sa rehotala,že na biele veci asi môžu zabudnúť.... :grinning:
31. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
subi dubi amerika... :grinning:
31. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mno asi tak...ale zase písala,že napr.detské ihriská to je iné kafe....také na slovensku nevidela...je pravda,že bývajú v lepšej štvrti...ale že na ihrisko si nemusia brať nič čo sa hračiek týka.....že proste je tak všetko možné....malý že bol prvý krát v siedmom nebi...že nevedel čo skôr....
31. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeej to je zlate Johnie
win ako sa ma moja mala natalke, teda tvoja :grinning:
ja som upratala kuchynu a idem si daco urobit jest.
31. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: rony zlatá....hihi ďakujem....dobre...ale je to taký malý čert.....my sme zatiaľ jedny z posledných čo nechodia....behá popri nábytku....za jednu ručičku,ale to tak nejako šmatlavo.....darmo bude po mne...ja som neskoro začala chodiť.... :grinning: :grinning: ale ináč dobre...ako som písala ...je závislá na banánoch..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

a angel Sara???? ako ste na tom s tým kašľom???
31. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som akurát vytiahla ten koláč z rúry....som strašne zvedavá ked to zajtra rozkrojím.... :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

a idem ešte umyť dlážku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa mi nesce,ale misíííííííííím
31. okt 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Win aj Sara este nechodi 100% sama, potrebuje tiez prst alebo nabytok a sem tam sa pusti sama ale na daleku cestu len smerom ku mne, aby sa zachytila :grinning: myslela som ze uz bude chodit sama ale este nie.
kasleme este hlieny, ale uz som jej dnes dala 2 krat mucosolvan a nekasle uz tolko vela ale kasle aj tak, snad jej ten mucosolvan pomoze. dnes sa jej pustil raz sopel a viac nic. pije aj majorankovy cajik ked ho do nej dostanem
:grinning:
idem ja hajat, unavena som ako kon. papa
31. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win my sme dnes dojedli... bol fajn ale jedla som uz aj lepsie :wink:
31. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no johnie...uvidím ja zajtra..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dlážka umytá...snáď aj spať by bolo treba..... :pensive:

som celý víkend sama,tak preto tu obchendujem.... :grinning: :grinning:

BRÚ NOC BABULE....
31. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babule,
tak ja som sa konečne pustila do žehlenia /ešte letné veci som tam mala/ a tak som to konečne dokončila
win, ten link na topánočky je super, tiež som si tam zopár vybrala
btw, ja som tiež žila 1rok v uk

tak vám prajem pekné sníčky a krásnu nedeľu /pozor na horiace sviečky :grinning:/
31. okt 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breeeeeeeee ranko,že prva? :slight_smile: uz som prva dlho nebola :grinning:

včera sme mali super den,deticky ked sa vyspinkali tak sme isli do tej kamosky do domu,deti sa vyhrali,ojedli sme sa a tak sme dosli domou a prisla navšteva tak sme posedeli..tak som dala Tobiaska spinkat drahy s nim ostal a my s Karinkou a s byvalou kolegynou a jej dcerou sme sa po deviatej vybrali do Hypky na ohnostroj a samozrejme mala karinka aj lenka masku a sme nakupili a mali sme 10 % zlavu na nakup--kajka bola cela bez seba keed videla ohnostroj taky zazitok ani zaspat nemohla...cela stastna

prave sme vstali a idem nachystat ranajky a upratat jej izbicky lebo je jak keby bomba vybuchla po tej navsteve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:

tak vam prajem krasny dnik....tak ako perlab napisala pozor na horiace sviecky lebo aj my sa chystame na cintorin
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink:
1. nov 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, nasa noc bola v pohode
myslim si, ze Sare mucosolvan pomaha, trosku jej aj soplik vysiel, ale nemam co odsat, tak skusame.
Pozerama detsky kanal a Sarka uklada babiky a monchchichi hajat do jej lehatka ked bola mala :grinning:
1. nov 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na vianoce dostane postielku pre babiky s babikou baby boy a kociarik. co este sa uvidi asi nejaku skladacku
1. nov 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko babule...
my sme mali rusnejsiu noc....lula sa zobudila o 2.50 a nechcela zaspat.... (mlieko som jej nechcela davat...lebo cez den toho pojedla ako srotovnik) tak som bola nutena si ju zobrat medzi nas.... a tak sme spali az do 7 :sunglasses:
teraz tu rozobera pocitac... nech ho uz dorazi :grinning:
my tiez dnes na hroby podpalovat cintorin ideme :grinning: ale chcem ist az ked sa bude stmievat, nech z toho nieco to dieta aj ma... :slight_smile:
1. nov 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, moji dvaja este drichmu... co nechapem lebo sofi bola od siedmej hore, potom sa zacala jedovat tak ju pichol muz do postielky a ona od placu zaspala... to sa pri mne nemoze stat, darmo ma respekt pred nim
dnes sa vtierkame k nasim na obed tak zas nevarim
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. nov 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perlab a ked si bola v uk a kedy? ja london 2003-2006... a milujem londyn a tube a doubledeckers a ine zazraky velkomesta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. nov 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sarinka prave zaspala, klasika v kociari, ja neviem preco chce cez den spat v kociari, idem dat varit polievku a vybrat pradlo z pracky a supnut nieco do susicky. :wink:
1. nov 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony aj sofi mala take obdobie ze iba v kociku... teraz len na postely alebo v postielke... v kociku ani za svet
1. nov 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..moje dieta sa totalne zmenilo od 15. mesaica sak to je hruza presne od 27.10 mi bojkotuje spanie...ani za toho otca nezaspi dobrovolne..doteraz to bolo ze 5 minut reval ale zaspal..ele zaspal...a teraz reve aj hodinu ..respektivne dovtedy kym nevojdem do izby...co sa mu len porobilo...a je velmi agresivny..bije ma taha stipe hryzie ...co z neho vyrastie :pensive:
1. nov 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maminy, potrebujeme radu, co spipikom. :cry:
1. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stahuje sa vam v pohode, tie co mate chalanov doma???
1. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisula..no ja s tym problem nemam lebo sa narodil uz s kvazi obrieskou
1. nov 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nemame problem ako taky, napr, pri cikani. ale je tam taka modra hrcka, ale to ma uz od mala. a neviem co stym. neboli ho to ani nic. prfavidelne sa mu starame. a aj postupne sa mu stahuje predkozka, len ma ta hrca drazdi. :pensive:
1. nov 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky. Som tu dnes prvý krát. Mám krásnu zdravú ročnú Terezku. Narodila sa nám 16. septembra 8 minút po polnoci. :slight_smile: Teším na pokec s vami.
1. nov 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tahinka :wink:
1. nov 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maminky....ako vikendujete?
1. nov 2009 o 11:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tahinka, vitaj :slight_smile: Terezka, sa mi vzdy pacilo to meno... :wink:
1. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok