Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jurocko
2. nov 2009

ale klooop drzime sa a som rada,idem si nieco urobit jest ale prv si dam nanuk 😝 mam strasnu chut
ahoj ollako ako sa mate?

ollako
2. nov 2009

jurocko ahoj, ty si stale taka uponahlana, ale ved dve deti je viac ako jedno 😉
my sme dnes mali pohodu, tiez som vela prala, asi styri pracky, len to uz nemam kde susit, tak pokracujeme po vysuseni pradla, este tam mam take tri pracky,a to som neprala len od stvrtka kedze sme boli v Prahe..
a zehlit absolutne nezehlim, lebo nemam na to nervy, ja si hned zo susiaka pekne poskladam, a 90% zo vsetkeho pradla mam pri obliakani pekne vyrovnanych, takze len fakt nejake veci musim pred oblecenim prezehlit, malemu som zehlenie vzdala uz ked mal 4 mesiace, nastastie nema velmi citlivu pokozku a nevadi mu to 😉

mishusha
2. nov 2009

ahooojte... rony to mi je luto, ze sa to nezlepsuje... asi by som menila doktora... ale clovek si asi velmi nenavybera.... v podstate je to vsade rovnake.
inak ten kalciovy sirup by som ani ja nedavala... myslim, ze to nie je urcene priamo na kasel
nech vam dr. vezme normalne stery, krv... a riadne vysetri

ja si musim poklopat.... na to,ze som kojila tak strasne kratko, tak lola je zdrava ako repa...KLOP KLOP, len raz sme brali atb, ale nic vazne...
dnes sme skusali novu autosedacku...strasne sa jej paci... sedela v nej ako krapen... 😀 ale tazka je jak hovado... ked ju kurier doviezol, som myslela, ze mi oci vypadnu, od tych tlakov 😀

idem si daco spravit papat...a mozno sa este zastavim
a chcem kuk kbk... kukate to aj vy?

jurocko
2. nov 2009

nie olla nie som velmi,ale v pondelok a v piatok ma nasa princezna kruzky beriem ju zo skolky o 12.00 hod. a utekame od nasho bydliska dost daleko.....takze preto

a jej fajn ked nezehlis.....zavidim ti v dobrom

ollako
2. nov 2009

mishusa ja to nepozeram, ja som nedavno objavila ordinaciu slovensku, pozeravala som cesku, ale ta ma uz nebavi, tak na nete kukam stare casti slovenskej, ale dnes je to nejake spomalene a neda sa 😒 , tak som tu 🙂

jurocko ved tie kopy zehlenia su na zblaznenie... v Prahe som zehlila haldy 😲 a to sme boli len my dvaja s muzom, vtedy som si nevedala predstavit nezehlit.....no a tak krasne som sa to naucila 😀

ollako
2. nov 2009

no nic idem ja do sprchy , mozno este nakuknem 😎

momoyka
2. nov 2009

ideme sa uz ukladat,
dobru nocku a sladke snicky

luciankasebastianko
2. nov 2009

ahojte a pekny večer už so druhá mame 13 hlasov dakujeme 🙂 inak rony toho doktora by som asi sprdla on tam nič nepočuje nič poriadne nedá a dieťa kašle už dosť dlho mne sa udá že to bolo neako tak ako mi sme dostali ten zápal piedušiek a maly kašlal možno 3-4 dni nech si vyčistí stetoskop degeš 😠 😠 😠

luciankasebastianko
2. nov 2009

mishu aj mna to chytilo 😀

jurocko
2. nov 2009

idem sa aj aj sprchovat a potom sa mozno stavim...a urobit si nieco najedenie..maly sa uz zobudil dala som ho medzi nas tak zaspal bez cici ale uz ked sa zobudi teraz druhykrat uz by tak nezaspal a bude chciet cicu 😉

johnie
2. nov 2009

tak sme mali poplach mensi
sofi ma dalsi zubok a ide nam pekne na nervy... hladala som paralen, lebo som ho dala babke, ked tam bola vcera a ona ho tak dala do tasky, ze som ho nevidela... ale uz spinka, ocinko si ju uspal na rukach, dufam ze bude spinkat aspon do rana 😝

rony253
2. nov 2009

olla nie nebrala ATB? ja som jej mocosolvan dala dnes len treti den a muz mi bol kupit aj skorocelovy sirup teraz, tak uvidime.
preco mi potom doktor nedal ATB?

winona24
autor
2. nov 2009

ahojte babulky.....

rony joj to ma mrzí ,že sa Vás to tak drží....pripájam sa k jurocko...calciový sirup je na zachrípnutie...calciové injekcie sa pichajú,keď odíde hlas....to by som jej nedávala....zbytočne....vy sa potrebujete odhlieniť...neskúšala si Sinupret kvapky????tie sú dobré....

ka3n my sme boli v PP v Aquathermale...na stretku...od vtedy zatiaľ nikde...ale senec dáme určite....

winona24
autor
2. nov 2009

rony ja by som trvala na komplet vyšetrení...krv....ORL....poprípade výter.....dokelu veď nech jej už konečne zistia kde je problém... ☹ 😠

ollako
2. nov 2009

rony mozno jej vtedy nic na prieduskach nepocul, ale tri tyzdne je dost to sa uz mohol nalez zmenit 😒 , podobne ako win trvala by som na vysetreniach...
inak neviem ci viete, ale ATB sa maju asadit a potom co sa otestuju na citlivost, tzn. najprv odoberu krv a zistia, ci a ktore atb je nutne nasadit, nie ako u nas daju ti atb a ked nezaberu tak dalsie atd...az kym si nedokafres crevnu floru 🙄 a nakoniec je v tvoja imunita v sr...ch 😠

winona24
autor
2. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7074720

jojo baby toto je dobré...to by sa Natuške páčilo...ona je počítačový maniak.....ale to asi všetky decká láka klávesnica a počítač....ale je to od 3 rokov....to je zbytočné ešte...by to pokazila.... 😀 😀

luciankasebastianko
2. nov 2009

johnie aj nám ide tiež a dnes ma tak pokusla že až 😠 😠 😠

winona24
autor
2. nov 2009

olla malo by to tak byť....ale realita je taká,že drvivá väčšina lekárov automaticky dá ATB aj v prípade kedy by nemuseli byť indikované....my sme zatiaľ brali len raz ATB....

ollako
2. nov 2009

win to mas bohuzial pravdu 😠
inak my sme este atb nebrali 🙂
inak dnes som sa docitala, ze ked sa koji, nemoze sa ist na RTG a ja som bola behom dvoch tyzdnov 2 krat, raz s malym a potom mne robili RTG dutin a kojim teda stale a nik mi nic nepovedal 😕 ☹

kamilka12
2. nov 2009

My sme tiež raz brali ATB a veru žiadne testy predtým nám dr. nerobila 😠 , inak naša dr. dáva ATB až ked sú vysoké teploty (čo signalizuje zápal) a trvajú viac ako 2,3 dni..

luciankasebastianko
2. nov 2009

win my sme malému zohnali klávesnicu nech mi nebúch po mojej a on si ju vobec nevšíma a nadalej likviduje moju 😅

johnie
2. nov 2009

dobru noc krasky ja idem spaaaat 😵

winona24
autor
2. nov 2009

luci veď totok...že oni sú prešibanci...ich len tak neobabreš...ja som tak malej ovládanie dala...staré z videa...ne...ona aj tak najviac tie čo používame.... 😀 😀

niagara
2. nov 2009

Ahojte baby,
ja som kupila cizmicky v Galante. Vsetky boticky ma v ponuke aj na MMB pod ID3220: http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php
Ceny su super, su to kozene s kozusinkou talianskej vyroby a dala som za ne len 21,50. Da sa objednat aj priamo cez MMB ked ste zdaleka. Ja mam tie hnedooranzove s autickom na zapinani. 🙂

ka3n do Aquatermalu mozes v pohode. Ja som s Riskom chodila od jeho 4-teho mesiaca na kurzy detskeho plavania a strasne sa nam to pacilo. Navyse Senecky Aquatermal uz nie je aquateramal ale len aquapark.

Ozaj a chcela som este nieco k tomu ockovaniu nad ramec povinneho. Ja urcite nedam proti kiahnam ani proti nicomu inemu. Kuknite sa na toto o skodlivosti ockovacich latok: http://blip.tv/file/2224472/

luciankasebastianko
2. nov 2009

win su to hlavičky rozumné 😀 a pritom také hlupučké 😀
dobrú johnie 😉 idem ja buvať

luciankasebastianko
2. nov 2009

jéééééééééééj sme numero 1 v tej súťaži 🙂 😵

luciankasebastianko
2. nov 2009

niagara ona neuznáva nai základne očkovania 😖 😖 😖 som to už videla a zdá sa mi to prehnané

johnie
2. nov 2009

Luci jasne ze ste No.1 :-*

niagara
2. nov 2009

Jeeej ahoj TAHINKA, vitaj!!! Sa pozname dlhsie uz osobne, vsak?🙂 Som rada ze si sa sem pridala. Ja som tu tiez nova a skor citam ako pisem. Dozviem sa tu kooopec veci, na ktore ma nenapadne sa ani opytat. Su tu fajn baby. Vidime sa v stredu, paaa 🙂
Skrecok ty si tiez Sencanka ako pozeram a tiez mas Riska ako ja. 🙂 Si priamo zo Senca alebo z okolia?