Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
3. nov 2009

aj tu rano snezilo, ale uz skor prsi teraz

johnie
3. nov 2009

win u nas sa hovori ze snah pada... tak kludne moze byt ze snazi...
aj u nas zacalo teraz!

winona24
autor
3. nov 2009

johnie 😀 😀 😀

evitkamalicka
3. nov 2009

jeeej aj u nas uz teraz zacalo znova snezit 🙂

vejinka
3. nov 2009

rony velmi sa cudujem co ten doktor robi...my sme mali teploty a doktorka nas kompletne preklepla..moc krv to hlavne a nakoniec to nebola siesta choroba ale zuby...ale furt ich nevidiet

mishusha
3. nov 2009

😀 snach pada... tuna rovno kyda... ale teraz ani vlozka ☹

vejinka
3. nov 2009

u nas ani neprsi ani nesnezi ani nic..slnko svieti 😀 inak dobre rano pokusame sa uspat ako vzdy..ale uz bdue co nevidiet len sa pokrebuje vykadit a ked som tam ja tak sa mu neda uvolnit 😀 takze naskakuje v postielke ako postreleny vrabec 😅

mishusha
3. nov 2009

jezisi...vlocka 😀

winona24
autor
3. nov 2009

idem ja dopozerať tú prednášku o očkovaní.... 🙂

johnie
3. nov 2009

jeeee mishu.... ano snach.. moja mama tak hovori a polovicka tohto kraja 😀

winona24
autor
3. nov 2009

mishu že vlužkaaaaaaaaa.....Naturela???? or???? 😀 😀 😀 😀

winona24
autor
3. nov 2009

no fasa a ja napíšem vlužka....ide mi dnes...už radšej nenapíšem nič,lebo čo slovo to blbosť 😀 😀 😝 😝

vejinka
3. nov 2009

win 😀 😀 😀 😀 jedno lepsie ako druhe

eweny
3. nov 2009

dadadulka,tak aj ty si tehulka?..gratulujem 🙂 nejako ste sa nam tu dievcata rozbehli..

vejinka
3. nov 2009

tak maly uz je prebaleny...taku klaaadu tam mal fuj 😀 a teraz demoluje postielku...no hadam sa pri tom unavy a postielka vydrzi tie jeho "bodicky"

mishusha
3. nov 2009

😀 😀 😀 dnes dobre zaciname
len nech to takto drzi... ja mam dnes zase lietacky... na obed k urologovi (drzte palce, nech mam dobre vysledky), a teraz bezim rychlo do lekvarne, kym mi nezatvoria...malej som objednala na hlavicku na tie supinky taky sampon... a probiotika... a zubne kefky... lebo ta ich je alebo co... mali sme tri, a nemozem ani jednu najst 😀

vejinka
3. nov 2009

ste teraz maly vidiet...dala som mu maca nech s nim zaspava a on naprv ho otrieskal o tycky potom ho triasol urcite pri tom dusu z neho vymlatil...a potom ho vyhodil z postielky a na rozlucku mu zakival 😀 😀 😀 😀

mishusha
3. nov 2009

veji 😀 😀 😀 😀 😀 😀
zlaty erik, este aj zakyval mu.... 😀

vejinka
3. nov 2009

boze tvrde y 🙄 a ja ze co mi tam nesedi

vejinka
3. nov 2009

no idem mu dat asi este cicku lebo nezaspi polohadny

johnie
3. nov 2009

mishu... zase mate tie supinky? dufam ze nam sa to nevrati uz

winona24
autor
3. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 jáj veji som sa zasmiala na tom Erikovi..jaký dobrák 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
3. nov 2009

som zvedava co z neho bude...zatial to vyzera na demolatora 😅

mishusha
3. nov 2009

johnie...zasa... 😠 dufam, ze toto uz nadobre pomoze...fest to je drahe... a take nic, 40ml 😲 ale co pre svoje dietko neurobim... 🙂

kamilka12
3. nov 2009

aj my máme znova tie šupinky alebo čo to je.. 😠 takú žltú hlavičku má z toho hore...aj minulý rok nám to začalo v tomto období jesennom...používam krém Bioderma, dúfam, že nám opäť pomože..

Martinka som práve dala do postielky a tiež tam zápasí s potkanom (jeho hračkou), dúfam, že sa čoskoro unaví..

evitkamalicka
3. nov 2009

mne maly prave vstal a hra sa s autickami

kamilka12
3. nov 2009

Ja neviem prečo, ale Martinka vobec nezaujímajú autíčka.., maximálne tak zásuvky, skrutkovače, káble...no a najviac ho bavia moje "malovátka"...neviem čo z neho vyrastie 😀 On ma stále napodobnuje, ked sa malujem, češem...ale veď sa ani nečudujem, keďže Juraj chodí domov až večer, tak vidí iba mňa 😒

llumka
3. nov 2009

Ahojte,
timko vstal o 7 hod,sli sme do obchodu,maly tam vonku cumel co to pada,snezi
teraz zaspal a ja ranajkujem

co dnes varite?
ja fazulovu polievku s ud.rebrom,ale neskor budem verit lebo rano som dala namocit fazulu 😒

ka3n - my sme boli kupat v senci asi pred pol rokom, este pojdeme lenze nevieme kedy

ollako - tak sme dvaja , co nezehlime 🙂
RTG ja som bola asi pred 4 mes,a ja som jej vravela ze kojim tak mi dala taku ochrannu foliu trup,RTG ma na klby keby ne chrbticu urcite by neurobili

idem pripravit jest muzovi do roboty ma poobednu

kamilka12
3. nov 2009

a ak ho auto baví, tak iba naše, normálne...to by okolo neho behal aj celý den a sedel za volantom..ale jeho "hračkárske" si vobec nevšíma..

llumka
3. nov 2009

ze verit .......... varit
sorry pisem jak madar nechce sa mi opravovat 😅