Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
3. nov 2009

dada my sme mali svadbu 21.aprila ked mas termin, skusala ale manzel tvrdil ze ten prsten robi aj to aj to
Veji tak sup sup vecer makat

vejinka
3. nov 2009

heheh s tym prstenom je to blbost..lebo mne vestil svagor a vysli mi 4 deti dve baby a dvaja chlapi

vejinka
3. nov 2009

ann neblazni som povedala ze ked dorazime primaky..a este ich mame asi 5 kusov..takze tento mesiac urcite nie a buduci neviem musim najpv dat do poriadku moje zuby a potom mozeme daco spekulovat

annie13
3. nov 2009

no tak ja som to vedela ze nad bruskom skusila som to teraz tak KMITAAAAAAAAAAAA 😠

vejinka
3. nov 2009

12.teho idem zubarke a uz vidim ze to nebude len na jeden krat ach bojim pridem o dva zuby urcite a ktovie kolko kazov mam kedze ma boli cela huba pomaly.. 😔

dadadulka
3. nov 2009

annie a ako sa cítiš, nevoľnosti už ustúpili?
mne bolo zle od toho 6tt až do 15tt, ale zle mi bolo teda poriadne a držalo ma to celé dni 😝 😝

vejinka
3. nov 2009

ja nemam retiazku..rozkrutim na palci 😀 😀

estella
3. nov 2009

Veji tak ked si to rozdate dva krat za den primaky sa minu raz-dva 😀 😀 😀 😀 😀

dada aj ja gartulujem k druhemo tehu a nech vam to obom aj s annie dobre dopadne.... 🙂 🙂

vejinka
3. nov 2009

teda mam ale v spalni

vejinka
3. nov 2009

estel problem je v tom ze ja radsej nieco ine... 😀 😀 😀

vejinka
3. nov 2009

akoze aj sex lubim...ale nie ked mam viac dni pauzu potom to boli.. 😅 a teraz som po mrche par dni

dadadulka
3. nov 2009

😀 😀 😀 veji zahoď primáky a máš to vyriešené 😀 😀 😉

vejinka
3. nov 2009

dada heheh schovam ich a poviem ze sme ich uz minuly len ty si nepamatas..ach raz zabudnes ze mas zenu a dieta:D myslis ze to zaberie?:DDD

vejinka
3. nov 2009

no ked ja neviem...mam urcite predsavzatia...najprv zuby potom kojenie a potom mozeme snazit

estella
3. nov 2009

veji no ale tym inym sposobom babatko nebude 😀 😀

annie13
3. nov 2009

Evitka presne aj nas maly, pride 6 hodin a uz trieli z postielky, velmi sa tesim ze sa mi konecne naucil spat v postielke lebo som sa bala ze ma v noci kopne do bruska, on sa neustale vrti
Dadka ja som mala prve tehu tiez zle, neustale zvracanie, nemocnica infuzie, teraz detto len nemocnicu som odmietla kvoli Brankovi, ale posledne 2 tyzdne je uz lepsie, vyzvraciam sa len rano, do vtedy to bolo celodenne a celonocne, zjedla som len kôrku z chleba, pre mna je tehu naj diéta na svete

vejinka
3. nov 2009

ja uz ani neviem ake je to bez kondomu 😀

vejinka
3. nov 2009

estel...veru nie prinajhorsom chytim nejaky zapal zo spinavych ruk 😀 ale to by sme museli byvat v stajni a nemat pristup k umyvadlu 😀

evitkamalicka
3. nov 2009

annie ja som to myslela opacne, ze vecer uz o siestej mrnci, lebo chce spat, rano vstava o tej 6:30 napapa sa a znova spinka do tej 10tej zhruba

dadadulka
3. nov 2009

annie tak nech tie nevoľnosti zmiznú úplne, aby si si mohla tehu vychutnávať 😉 😉 držkaj sa...

veji tak najvyšší čas vyskúšať 😀

vejinka
3. nov 2009

anie tak ja uz by som bola kaput...keby som nejedla ale pamatam tiez som to mala podobne..vracala som aj z vody

vejinka
3. nov 2009

dada vsetko bude... 😀

dadadulka
3. nov 2009

my tiež vstávame ráno o šiestej... a ja by som si ešte taaak pospala...

annie13
3. nov 2009

neviem prečo ale mna láska k sexu dáko prešla
no tak moje dieta vstava 06.00 zaspava 09,30-10,30 a potom zaspi az vecer 20,30 a v noci sa po novom budi chvalabohu uz len raz okolo tretej a to si pyta mlieko za svet mi ho nechce vypit vecer

annie13
3. nov 2009

a uz je aj hore

dadadulka
3. nov 2009

annie u nás je to presne tak isto časovo 🙂 aj so spaním, aj s papaním...

momoyka
3. nov 2009

ahojte babule,
tak citam ze tu je nejaky babyboom... minuly mesiac uz aj mne nejak meskalo, ale nakoniec prisla... to uz sa na to citite? ja sa este necitim...
veji, si podarena... 😀

momoyka
3. nov 2009

baby vy ste sa tak rozpisali, ze nestihame citat...

a co obliekate drobcom ked teraz idete vonku, ked uz je tak chladnejsie?

vejinka
3. nov 2009

kamilka jasneeee hojdaci konik..no hej mame jedneho umeleho a jedneho osla plysoveho..a co by si konkretne xcela vediet? na plysovy sada prach ..aj na umeleho ale menej..a ma rad oboch ale na osla je este maly lebo to je take hovado velike

https://vimeo.com/6442781

tu je konik

https://vimeo.com/3285649

na oslikovi

annie13
3. nov 2009

no tak my ideme von trosku tak sa tu drzkajte dufam ze sa sem zase coskoro dostanem, Veji primaky poprepichuj a je po probleme 😉 PAPA