Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
4. nov 2009

no my tiez ten stolik co mame jedine stastie ze to nespieva len vydava zvuky...mixuje a postavi sa k tomu ako dj 😀 a inak kto rozmyslate o tom ntebooku tak vam poviem ze je sice na vas ci to kupite takto malym detom...ale mali by ste vediet ze je to sakramensky tazke...ono zada prikaz a ked nestaci dieta pozadovanu klavesu ..tak ten stroj to opakuje dovtedy kym to nestlaci takze by ste to najnejskor po troch kralloch hadzali z okna 😀

buksy
4. nov 2009

win tak ten telefon mame aj my a u nas tiez ficiii podobne aako u vas...mixujeme o 106 😀
johnie... francuzaky ale az poobede lebo teraz ideme k dr

winona24
autor
4. nov 2009

😀 😀 😀 😀

veji ja so to pozerala na MMB....ten notebook

vejinka
4. nov 2009

win a uz vies co ides kupit? baby vsetky trojkolky maju poondiace umelohnotne kolieska? 😠

winona24
autor
4. nov 2009

veji ja jej to nechcem kúpiť...veď som písala,že je to od troch rokov,že je to zbytočné...... 😉

winona24
autor
4. nov 2009

neviem veji......ale asi kúpim malej kočárik...takú biginku ....a pozerala som že v Dráčiku majú v akcii Chou Chou bábiky.....

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

trojkolku jej kúpime na jar......

kamilka12
4. nov 2009

johnie - ja sa chystám robiť skladané zemiaky...to nám vždy vydrží aj 2 dni 😀

vejinka
4. nov 2009

ja som chcela chou chou od kedy je na trhu a furt mi ju nexce nikto kupit..ale svagor segrin muz jedneho casu povedal ze mi kupi..ale asi to nemyslel vazne v case ked zacal chodit s mojou segrou som mala 20 rokov myslim 😀

johnie
4. nov 2009

win to je super cena za babiku...my mame learn 'n play baby ... ked jej sltlacis ruky a nohy tak hovori a place a smeje sa a tak a dudluje, normalne sa jej pohybuje tvaricka.. ale to nam je aj tak jedno lebo sofi jej dava dudku do oka a nosi ju hore nohami
a presne ten kocik mame aj my 😵

johnie
4. nov 2009

ale pre dievcatka odporucam.. aj ked vsetci tvrdia ze to je este skoro na babiku ale sofina sa s nou prehra veeelmi dlho aj s tym kocikom 😉

kamilka12
4. nov 2009

Ja by som už chcela pomaly začať robiť "vianočné upratovanie"...umývať okná postupne a tak..lebo minulý rok som to akosi nestihla..Ale to bol krpec ešte malinký a ja nejak furt unavená..tento rok to už bude hádam lepšie.. 🙂

johnie
4. nov 2009

kami ja zacinam s oknami o dva tyzdne, babka ma dovolenku tak ide sofi na prazdniny a ja mozem aj dusu vyplut 😀 😀
tiez som minuly rok tusim nemala umyte

winona24
autor
4. nov 2009

my bábiku milujeme ...spinka s ňou.....stále vraví ,že bába..... zlatá je....ináč NAtálka sa naučila poďakovať.....povie,že ĎA...... 😀 😀 😝 😝

johnie
4. nov 2009

to musi byt zlate.. moja vie iba DAJ... 😀 😀

kamilka12
4. nov 2009

win - 😀 😀

Martinko tiež rozpráva tak, že povie iba prvú slabiku takže "Pa"..znamená "páči sa", "papuče", "Paulínka (brtova frajerka), "keď niečo páli".. 😀 všetko je "Pa"

a okrem toho rozpráva tou svojou rečou také hatlaniny a tak rýchlo, že niekedy to znie ako po čínsky 😀

kamilka12
4. nov 2009

inak sranda..minulý rok bol taký maličký drobec, kde som ho položila tam bol, prespal vačšinu dňa a aj tak som nič nestíhala, zrejme to bolo tým nekonečným kojením cez den aj v noci..a teraz, síce robí všade bordel a nestíham p ňom upratovať ale akosi mám viac energie...Keď to takto pojde ďalej, budúci rok umyjem okná aj susedom 😀

vejinka
4. nov 2009

no tak som nasla pouzivanu bundicku a za dobru cenu..
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6356301

terezicka
4. nov 2009

NO ja dnes varím takú kyslú zemiakovú polievku s vajcom vareným - robieva to moja starká a je veľmi fajná. A ešte spravím gyros s hranolkami potom. A zajtra neviem, lebo idem so sestrou k doktorovi. Ale už dlhšiu dobu mám chuť na karfiolovú polievku a teda aj vyprážaný karfiol - ale to asi v piatok spravím 🙂
A včera som robila pizzu, predtým rizoto...

natasa8
4. nov 2009

ahojte...
my sme boli dnes cvicit medzi detickami... bolo dobre, Katke sa pacilo, unavena mi zaspala v kociku, co sa mi uz par mesiacov nestalo 🙂

na ockovanie mam tiez nazor - ale nechce sa mi rozpisovat dlhy prispevok 😅 . v skratke - ockovania navyse nie, prednaska sa mi nepaci aj ked som videla len zaciatok..., ale ja verim tomu ze niektore choroby sa u nas nevyskytuju vdaka ockovaniu...

babika ma aj u nas uspech, tiez jej hovori baba, hladka, bozkava, rozvaza v kociku - ale vacsi uspech maju plysaci

vianocne upratovanie - tak to ste mi pokazili naladu 😠 ja som rada ze stiham bezne 😅

vejinka
4. nov 2009

no baby my sme umyvali okna prvy septembrovy tyzden alebo tak nejak....teraz nehrozi az na jar..aj svokra povedala ze vysere na okna aj tak ju ciste...a ze nemieni ochoriet lebo tu je ozaj uz poriadna kosa 😅

terezicka
4. nov 2009

Kamilka ja tiež som ešte nezačala upratovať, okná umyjem keď Marek dorobí víno lebo teraz tu všade lietajú mušky takže by to bolo zbytočné...

Lucka tiež už reční, mama - baba vie už dlhšie, teraz na ocinka volá tata/o ako sa jej podarí. Na starkú povie taka, na môjho ocino dedo, moju sestru vie osloviť že ana ( volá sa anička ). Papuča je pápa 😀
A včera keď sme išli k Marekovi do izby lebo spal po nočnej a vravím že Lucka tíško tak si dala prst na ústa tak ako sa dáva 😀 No rozkošná bola 🙂

vejinka
4. nov 2009

no pekne sa rozhovorili tie nase deti...my sme dnes prvy krat povedali hajaaa -lebo dedo je po nocnej a mal byt ticho inak uz dlho hovorime baba mama tata maba bama dada a kadejake hatlaniny

kamilka12
4. nov 2009

a moja sestra naučila Martinka robiť ťuk-ťuk a to tak, že si ťuká na bok čela s vystretým prstom a hovorí pri tom "tuk-tuk" 😠 Vraj..."Aj ona ho chce niečo naučit..", tak ho aj naučila a teraz to každému ukazuje a je bez toho, aby sme mu to kázali 😠

kamilka12
4. nov 2009

aj bez toho

kamilka12
4. nov 2009

veji - super cena za tú budničku 😉

ja by som pre malého chcela nejakú kombinézu, ale bojím sa objednávat z netu.. 😒 už som sa pár krát okašlala, a bolo mu to velké.. 😒

winona24
autor
4. nov 2009

kamil....zlatá sestra.... 😀 😀 😀 😀

natasa8
4. nov 2009

teri.. aj u nas su papucky nieco take ako papap 😀

a pri hladkani hovori "puva". A puva vola aj plysakov - asi preto ze ich stale hladka. Pri kojeni ju obcas pohladkam po licku a poviem ze ju lubim. Minule som vecer kojila a ona si prilozila moju ruku k licku a hovori "puva" 😵

winona24
autor
4. nov 2009

ja som malje 3 overaly na zimu z netu objednala ...aj bundu....a som max.spokojná.....stačí si to dať premerať.... 😉

winona24
autor
4. nov 2009

natas 😵 😵 🙂 🙂 to je milé....