Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
4. nov 2009

buksy, hej uz si spominam..neviem preco som si myslela, ze mas ten sivy so sivou..ja som ho dnes objednala..

eweny
4. nov 2009

winon, dobra kupa 🙂

winona24
autor
4. nov 2009

tak sú tam rozmery napísané...pomeriam...uvidím.....tak 86 veci sú jej len tak tak....aspoň tieto zimné....však ja to premeriam ešte....peniaze som ešte neposielala....

winona24
autor
4. nov 2009

podľa tých rozmerov to nebude veľké.....eee 😉

buksy
4. nov 2009

ew... hej vtedy sme sa bavili ze tebe bude ten sivy najlepsie pasovat ... inac je naozaj uplne perfisny...
win pomeraj a uvidis...

ba80
4. nov 2009

cafteeeeeee... dieta mi konecne zaspalo... dneska zurovala... 😀 😀
ockovanie- ja kihnie nie, ale klieste ano a meningitidaC asi...

a neviem, ako je to teraz, ale mozes odmietnut kazde povinne ockovanie s tym, ze ak ta niekto uda, platis pokutu na skk to bolo 10 000,- ...teraz neviem...

winona24
autor
4. nov 2009

premerala som to....s akurátnou rezervou.... 🙂

winona24
autor
4. nov 2009

hani ako bolo??? do kedy ste boli? 😉

ba80
4. nov 2009

asi do pol osmej... prezrata som jak svina... 😀 😀

winona24
autor
4. nov 2009

no pekne.... hehe 🙂

winona24
autor
4. nov 2009
johnie
4. nov 2009

dobry vecer damy...
na dnes mam hotovson..
ka3n aj my sa nudime na dedine... kto sa hlasi na navstevu, upracem, napeciem, aj navarim... 😉

winona24
autor
4. nov 2009

johnieeeeeeeeeeeeee....my 😀

luciankasebastianko
4. nov 2009

Johnie a kde ta dedina je ? 😀

johnie
4. nov 2009

hehe to som zveda ktora z vas pride ;)
nemame sice prerobeny dom ani zahradu ani dvor ... ale pustim vam prijemnu hudbu 😀
luci medzi seredou a galantou... GAN
a inak som ti chcela povedat ze sa da hlasovat aj viac krat v tej tvojej sutazi 😉 len treba zmazat cookies v pocitaci a ide to 😉

buksy
4. nov 2009

tak vidim ze tu sa uz pomaly konci debatka... uz vas tu vela neostalo a ja som este len teraz hodila francuzaky to truby... ☹

buksy
4. nov 2009

aspon ze moj drahy upratuje kuchynu... to by ste neverili aky bordel tam po mne ostal... idem hodit sprchen...

buksy
4. nov 2009

johnie no z kosic to mame trochen daleko... skoda ta hudba ma laka a aj nejaky kolacik 😉

luciankasebastianko
4. nov 2009

johnie mne to nejde ☹ išla som podla toho tools -options ale cookies? ☹ noi idem už buvať tak dobrúúúúúúú 😵

johnie
4. nov 2009

luci tools-internet options, tam si nastavis general a pod temporary internet files mas ze delete cookies... tak to stlacis das ok... a zas dole ok
a jeto 😎

luciankasebastianko
4. nov 2009

dakujem ešte skúsim si zlatá :- 🙂 😀

johnie
4. nov 2009

dobru noc ..
na jojke ide neprijemny horor, tak skor ako sa zapozeram idem spat.
😝

winona24
autor
5. nov 2009

dobré ránko babulky...... 😉

luciankasebastianko
5. nov 2009

dobré ranko zeny 😀

mishusha
5. nov 2009

ranko devuchy 🙂

luciankasebastianko
5. nov 2009

ahc joooooooooo mali sme isť do trenčína ale nemám kde nechať malého tak budem čučať doma ☹ chcela som tam aj tú trampolínu pozrieť aj v Asko je 25 % zlava 😒 že zajtra no to príde mamina a chcela som upratovanie velké robiť 😅

mishusha
5. nov 2009

som tu vcera ani nepachla...roboty bolo, nasi kladli plavajucu, potom svokrovci dosli...no horor...
inak este k tomu ockovaniu.. zakladne a nic navyse... video som videla a normalne ma vystrasilo...sa mi potom v noci snivalo, ze malu chcel nejaky debilny dr. pichat do noziciek zospodu, do chodidiel... a ja som ho nejakym papekom nahanala... 😀 takze vsetkych, ktori chcu ublizit nasim potomkom treba kyjakmi vybit!!!

luciankasebastianko
5. nov 2009

inak mai s krásne rozhovoril posledny tyždeň 😉 teraz mi ma volá von že maama papa, maama papa, alebo ma to chce poslat do toho trenčía on chce mať volny byt 😀

mishusha
5. nov 2009

luci 😀
moja ked sa povie na kavu, alebo von...tak prace do spalne, schmatne ciapku, deku a skeri sa ako opica 😀
ale zeby rozpravat, tak to nie.. stacime si s eee a hhhh 😒

buksy
5. nov 2009

dobre ranko
inak minule tu tiez niekto zhanal trampolinu tak ak ste z ba... tak v mothercare maju toto http://www.elc.co.uk/toy/junior-trampoline/