Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

janac1974
5. nov 2009

baby ale naozaj sa mi paci nie je az taky velky akurat pre moju malu rodinku a chcem prave v bielej
farbe som v nom sedela vcera je krasny mozno vnutorny dizajn az tak nie ale paci sa mi...
u nas asi pol roka na trhu...este ich na cestach nevidno...aspon tu v BB

vejinka
5. nov 2009

pekne auto fakt

johnie
5. nov 2009

ahonte 😀
my sme dnes mali super den s timurkom.. sofi si 1x omakala pipindasa 😀
aj robotku uz mam hotovson..
to je peknucky jeepak. inak mne sa celkom paci aj yeti...hm?

janac1974
5. nov 2009

yeti?uvazovala som o nom aj kolegovi sa paci ale neviem mu prist na chut nie je az taky pjekny
aj v nom som vcera labzovala...

luciankasebastianko
5. nov 2009

ahojte 😀 sofinka omakala pinpindasa 😅 😀 😀 😀

estella
5. nov 2009

ahojte..tak konecne som sa sem dostala..ako uz pisala ka3n dnesny den sme stravili spolu a bolo supeeer..Maxim sa ocividne zalubil do Matuska..dufam ze ho to casom prejde lebo ja chcem mat od neho aj vnucataaa takze nech sa preorientuje na baby....
ka3n na hadam Mirka ukecam a v nedelu poobede by sme dorazili vas mrknut...a mozno ho ukecam aj na tu Bratislavu a cestou spat sme u vas..Milan nech nieco upecie..ze odkazujem 😀 😀 😀

potom vas docitam len musim dopozerat panelak 😕 😕 😕

janac1974
5. nov 2009

no nic idem kukat zahradu pa

johnie
5. nov 2009

jani, na to ze to je skoda tak sa mi paci design yetiho...
ja sa hram s mikinou s vlastnym vzorom pre nasho tatina k meninam alebo mozno k vianociam
luci a celkom sa jej to pacilo.. ked budem mat fotky od kamosky tak dame na fb 😀

luciankasebastianko
5. nov 2009

janac prídeš knám a interier dorobíme múž je expert teraz ide robíť z Holanska veterána z 1926 😅 asi preto ešte nieje doma 😠

luciankasebastianko
5. nov 2009

johnie sa teším 😀

ka3n
5. nov 2009

Estel, ved mame tie kekse ako ty, stacia nie? 🙂)

vejinka a myslim, ze maly ti do leta nenarastie dva metre, aby nemohol sediet v trojkolke, nemyslis? my mame leonarda cerveneho a sme velmi spokojny, budem tam aj cez leto, potom z toho moze mat bicykel, viacfunkcne a uplne sa mu tam paci..aj moje kamosky teraz bud kupuju alebo podostavali 3kolku..je to dobry darcek na vianoce a dobra vecicka na jar-leto.

estella
5. nov 2009

buksy tie homeo si kupila v normalnej lekarni alebo v takej specialnej ktora je cisto na homeopaticke lieky...
inak ja som zastanca homeo ak si pamatate tak ja som brala aj pred porodom a pocas porodnej cinnosti potom a ja som mala taky perfektny tento druhy porod ze doktor len krutil hlavou ze ja sa otvaram a nic mi nie je...som sa tam smiala a on na mna ze no dobre kazdy mame iny prah bolesti.....a ja som si ista ze mi zabrali prave tie homeopatika lebo ked som si ich bola kupoavta teda bola som sa na ne len opytat v homeo lekarni lebo mi ich dala kamoska ktora si ich tiez pochvalovala a v tej lekarni mi povedali ze vela mamicike im pride po porode povedat ze im fakt zabrali..aj mne zabrali ale ja som im to povedat nesla..mozno niekedy ked tam pojdem tak im to spomeniem...

johnie
5. nov 2009

my kupujem trojkolku az na jar k meninam

estella
5. nov 2009

ka3n ale ja som sa tesila na kolaciky ktore upecie Milan.... 😉

ka3n
5. nov 2009

Ja sa v homeo vobec nevyznam...maly mi moc nebyva chory a ani ja, ani ATB sme este nikdy nebrali, mozno raz ked budeme chorucky sa zacnem o to zaujimat.

johnie
5. nov 2009

ja sa v homeo tiez moc neorientujem ale urcite je to lepsie ako lieky...
chvilu som brala pocas chemo... ani neviem ci to zabralo ci nie ale nejak som potom prestala ich brat

estella
5. nov 2009

ja som zastanca homeo a vacsinou sa liecime len tak...

johnie a co ti bolo?

luciankasebastianko
5. nov 2009

estell no druhy krát to skúsim aj ja 😀 škoda že som otom nepočula inak som mal rychli porod ale bolelooooo 😅

evitkamalicka
5. nov 2009

ja som tie homeo tiez uzivala, ale mne nakoniec boli na nic, kedze som mala cisarsky

estella
5. nov 2009

lucianka odporucam fakt...uskodit neuskodia lebo su to ciste bilinky a pomoct pomozu aspon mne urcite...

johnie
5. nov 2009

estel rak.prsnika...
ja som tiez mala dobry porod..taky aj druhy keby bol 😵

estella
5. nov 2009

fuuuha johnie az ma zamrazilo..... ☹ ☹ ☹ ☹ .....ale uz je vsatko v poriadku vsak...

ka3n
5. nov 2009

Johnie a my kedy dame rande v TT aj so Sisou?

estella
5. nov 2009

ka3n ty by si len randila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

johnie
5. nov 2009

estell musi byt! 😉 je a pevne verim ze aj bude
ka3n neviem ako ste na tom? ja teraz mozem skoro aj hocikedy dajte vediet zariadim sa podla vas 😉

johnie
5. nov 2009

isla som objednavat muzovi mikinu a uz mam aj ciapku pre sofi a tricka pre deda a babinu ...cccc

johnie
5. nov 2009

vysledna cena 68 euri.. hahaha to kde mam nabrat? asi pockam na vyplatu potom to objednam 😝

estella
5. nov 2009

ja som zacala nakupovat v HM vianocne darceky ale vzdy sa pohrabem vo vypredajovych veciach na ktorych je 70%zlava...a co sa mi paci kupim.... 😀 ...som setrnaaaaa 😀 😀 😀 ..a potom sup do mekaca na cheesburger..ked som usetrila 😀 😀 😀 😀

buksy
5. nov 2009

estell ... tieto homeo mali v obycko lekarni... ale tiez navstevujem aj speci lekaren ked nieco neviem zohnat napr..chamomilu...aj ked uz sme davno nedavali a neviem ci nezacneme lebo dnes si skoro rozhryzla prsty... a je aj nervozna...
ja sa tiez liecim len homeo... a musim povedat ze pomaha...aj muz teraz preventivne berie osccilo...

estella
5. nov 2009

buksy vdaka...a osccilo.. je velmi dobree mne vzdy zabralo....