Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
9. nov 2009

my noc otras....skoro vôbec som sa nevyspala.....mňa porazí....ja musím dať natálii nejaké testy na imunitu spraviť....to nie je normálne ,aby bola každý 2 týždeň sopľavá......neviem či to pripisovať zubom alebo čomu?????? ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠

kamilka12
9. nov 2009

annie - skús niečo načítať aj tu, alebo sa tam rovno spýtaj báb..možno je tam aj tvoj prípad:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

annie13
9. nov 2009

kami skusila Gapa mi napisala ze sa to vztahuje aj na mna tak dufam lebo fakt si neviem predstavit 4600 na 2 deti a este ked budeme v byte, doteraz sme nasim neplatili nic, este nam sem tam pomohli tento 4 izbak bude nas v OV ale elektrina, ten fond oprav, internet cca 5 000 a manzel ma fakt biedny plat. To zvysenie by nam velmi bodlo.
Winon: dufam ze mas pravdu 😉

estella
9. nov 2009

ahojte....Kamilka tak to ti nezavidim byt tak zavcasu hore...maxim ten este stale spi a v noci sa ani nezobudil na kojenie..asi ho navsteva u ka3n tak vycerpala ze to dospava....

win vieam ta presne pochopit my sme mali to iste ved si tu urcite pamatas ked bol Maxim babatko bol soplavy a zahlieneny stale...vysledky na imunitu mal v poriadku trosku mal bunkovu znizenu ale aj to bolo v norme lebo ta sa vraj stale vyvija..ale aj napriek tomu dostal tabletky izoprinozin berie polku rano a polku vecer...ja som bola rada ze nam urobili tie testy bolo som kludnejsia a aspon viem ze nie je na nic alergicky lebo zaroven ho testovali aj na to...

vejinka
9. nov 2009

dobra rano...noc otras a rano este horsie..ledva som sa hybala jazva bolela hlava bolela a chrbtica neunosne...som sa bala ze mi maly spadne co som sla po schodoch ani kojit sa mi nedalo..lebo brucho cely spodok mi isiel vypadnut...prisla som dole na ranajky a reku zle mi je..lahlas om si na gauc kym maly sedel v stolicke a krmil sa rozkom a do pol hodiny ani chyru ani slichu po nejakej bolesti...a nestalo sa mi to prvy krat co to moze byt...teda nieco je aj s pocasia lebo tu od vcera prsi..vsetko pradlo co som mala povesane na balkone som mohla zmykat ach jaj 😖

winona24
autor
9. nov 2009

estell a to Vám kde robili??? na imunoalergológii???? ČI??? fakt už neviem že čo???? neviem či sú to zuby???? a to včera....zrazu len taká voda z nosa a večer už mala poriadnu nádchu.....prechladnúť nemohla....doma máme 24-25st. ( a to podotýkam,že ideme na 1-2 radiátory)....a von ju dobre obliekam..... ☹ ☹ 😖 😖

vejinka
9. nov 2009

win ta teplota je moc vysoka...my mame doma 21 a aj to sa poti...ked bol malicky este som mu aj ciapku davala...ach ked si na to spomeniem ale znizili sme teplotu doma a vetrame casto..a odvtedy nema tolko soplikov ako ked bol malinky

winona24
autor
9. nov 2009

veji ale ja vetrám pravidelne....cez deň mi ide radiátor len v kuchyni..... 😨

ka3n
9. nov 2009

dobre ranko ..my sme ho dnes mali o 6.20, ale videla som ze neni svoj a tak som ho ulozila znovu a spinka od 9.30 takze dnes sa asi konaju dva spanky....a tym padom vecerne uspavanie bude otras..

Win, je to sestrin muz, vola sa Miroslav Smal a hovori aj v TV zastupuje Pociatka, taky vysoky, nosaty, skaredy .))

Annie, mrzi ma to, ale ja si myslim (teda vravim podla slov svagra) ze ty nebudes mat zvyseny RD, lebo ten je iba na JEDNO dieta a nebola si predtym 2 r. zamestnana...aspon tak mi to svagor vysvetloval...

Win,(moj nazor) mne sa zda 24-25st. doma vela, treba aj trosku otuzovat...ani ja Matuska von moc neobliekam a ani doma..mame tak 20-21St..matusko sopliky este nemal (iba ked mal 6m) tak si mozem zaklopat, hoci nevravim, ze zajtra ich nemoze dostat...aby som to neprepískla..

winona24
autor
9. nov 2009

ka3n viem ,ktorý to je...... 😀 😀 😀

ka3n
9. nov 2009

taký krásavec, win .)))

ka3n
9. nov 2009

win, ale zase ked ju doma slabucko obliekas a date teplo tak to je ok, v poriadku 🙂)

Nikdy nevieme, ci je to z choroby alebo zo zubov a to je otras...Ja mam dnes taku cudnu naladu, vonku pocko ako na dusicky..otras...

estella
9. nov 2009

win mne vypisala doktorka papier na imunologiu lebo Maxim mal velmi vela ATB ako babatko a uz ani doktorke sa to nepacilo a ja som tiez na tom trvala..ale ja som chcela tu najlepsiu imunologicku v NR a k tej je problem sa dostat a ta velmi nechce brat male babatka lebo je problem im zobrat krv ..mame nastastie znamu doktorku ktora robi s touto imunologickou a tak sme to vymysleli tak ze Maximova doktorka mu zobrala krv a ona poslala len papiere ze na co vsetko treba urobit testy a potom vysledky uz prisli jej teda tej imunologicke a ona si ich len vyhodnotila...

winona24
autor
9. nov 2009

ka3n doma má oblečené pančušky,tepláky a body s krátkym rukávom.....na nochách 2 vrstvy preto,že nemáme koberce,ale plávajúcu alebo dlažbu a na nej je zima.....

estell budem sa aj ja pýtať....už sa mi to nepáči

ka3n
9. nov 2009

aha..tak ja sa bojim s kr. rukavom doma, aj preto, ze chodime dolu k svokre a tam je zimsie..ale to mas teda ok..

My mame tielko, body dl. rukav (alebo tricko dl. rukav) a pancusky..

winona24
autor
9. nov 2009

jaska,že ju kontrolujem či nemá studené ručiny...a nikdy ich nemá....

ka3n
9. nov 2009

Aj u nas mava casto jeden sopliky zo zubov, to je aka pliaga..🙂)

mishusha
9. nov 2009

ahojte zienky, uz som dlho nebola... pokazil sa mi komp a pri muzovi sa na notebook casto nedostanem.... 😀
my nove nic nemame, chvalabohu sme zdravi, klop klop... len mi prestala mala papat...nejak jej nechuti, ci sladke jej pripravim, alebo slane na obed...tak strajkuje, spapa trosku a uz sa prace het 😒 neviem ci to zubmi, alebo ma take obdobie...ale aspon ovocie a zelenina jej stale chuti, tak som trosku kludnejsia...

my sme v noci tiez nejak dobre nespali....stale zo sna mrnkala...

veji, a ty si rodila cisarskym? ked citam, ze jazva boli.... ja som rodila a poviem ti toto pocasie ma zabija... najradsej by som si pichla do brucha daku ceruzku alebo co... fest to svrbi a boli z vnutra...neviem co to....ci to tak ma byt, alebo by som nemala ist na kontrolu...

ka3n
9. nov 2009

Aj ja som rodila cisarskym a ani neviem, ze nejaku jazvu mam 🙂)

winona24
autor
9. nov 2009

ty si ka3n rodila cisárom som myslela,že klasicky 😕

winona24
autor
9. nov 2009

to je sranda.....na jednej strane je pôrod cisárom možno "lepší",ale ja už ani neviem,že som mala takú dorantanú "micinu" 😀 😀 😀 ale zase ten prvý mesiac po pôrode som deň čo deň plakala ako malá od bolesti a myslela som,že to v živote nemôže byť normálne..... 😖 😨

vejinka
9. nov 2009

mis..presne tak to bolelo rano aj mna..jak keby mi z brucha chcelo nieco vyliezt...fuj ale preslo to len si treba na pol hodinu lahnut anehybat sa...a stava sa mi to vtedy ked je taketo pocasie

ka3n
9. nov 2009

win, ked som bola mala som nechodila vobec az v 4 triede som zacala chodit, mala som perthes a tzn, ze som nemala zrastene klby na lavej nohe a mam ju aj kratsiu o 2cm, a preto som robila cisarskym a teda aj druhy porod bude isto cisarskym..ale ani neviem, ze som rodila cisarskym, ziadnu bolest necitim..len par dni po porode to bolo hotova katastrofa, ale inak super.

vejinka
9. nov 2009

inak baby otazka: boli ste uz s drobcami u zubara?? a ak ano ako to tam prebiehalo??

ka3n
9. nov 2009

vejinka, to ja neriiesim a preco by som s nim mala ist k zubarovi? co by mi ho tam traja ludia drzali a ani usta by neotvoril..inak sory, ale nepocula som ze ist s tak malym dietatom k zubarovi...ledva idem so sebou .))

pojdem az mu vypadaju mliecne a zacnu sa mu kazit zuby...tak v osemnástke 🙂)

winona24
autor
9. nov 2009

ahá...to som som netušila.....fúha.....a vy čo ste rodili sekciou,tak pri plnej narkóze ČI?

cat
9. nov 2009

ahojte, veji,mishusha aj ja mam podobne stavy v suvislosti s tou jazvou, pri zmene pocasia ma ide slak trafit ako ju citim a ako to svrbi:( mat nadbytok penazi, idem s tym niekam na plastiku,vraj to vedia spravit uplne super. Mne zostala po 2. sekcii taka ta keloidna-vypukla cervena jazva, no otras.

mishusha
9. nov 2009

veji veru pri takomto pocasi vrazdim... 😔 ale inak neviem ze ju mam...

my sme uz u zubateho boli... nas dedko je zubar, takze to nebola asi taka obligatna prehliadka....ale vlastne jej ani do pusy nekukol... (je dostatocne informovany, ze kolko ich mame a ake ) 😀 len ju povozil na kresle a sestricky sa z nej nesli spamatat... vytahovala im tam hracky a vsetko mozne... 😀 ale myslim, ze na prvu prehliadku by sa uz malo ist, ked je viacej zubkov...nie jeden, dva... aspon preventivku treba spravit, ked nic ine...

mishusha
9. nov 2009

win, ja som mala spinal... a uplne super.... mozem odporucit... 🙂

vejinka
9. nov 2009

cat taku mam aj ja..co uz inak nebola si tu sto rokov

ka3n ja len ze vraj by sa k zubarovi malo ist ked vyjde prvy zub..podla mna je to blbost sak moj maly by im tam celu ordinaciu zrusil a vrieskal by tak ze by ohluchli...a ani hubu by neotovoril..len som sa chcela informovat lebo ideme vo svrtok zubarke tak ci rovno nie aj s nim....inak ja keby ze ma muz neobjedna a nedohliada na mna tak by som zubarovi nesla ale bohuzial musim 😔