Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
11. nov 2009

veji, ja som kostovala aj klasicky sunar a ja ochutene a mne velmi chuti 🙂) ja mu ho tak niekedy zobkam zo skatulky 🙂)

terezicka
11. nov 2009

Tiež vravím že klasický Sunar od roka je dobrý. To UM Babylove síce je nejako bez chute, ale Lucka ho zvldáne v pohode a hlavne že cenovo je fakt výhodné

winona24
autor
11. nov 2009

mno natálka pije ráo a večer po 300ml mlieka.... a cez deň vypije tak 600ml čaju... + - 😉

jurocko
11. nov 2009

bree ranko....ja som si vypilakavu aj s kolacom ale boli ma hlava take ponocovanie to nie je pre mna lebo ja potom nie som vyspata a nemozem fungovat
no nic idem pisat list mojej byvalej majitelky co mi ma nakupit pre deti lebo ide v nedelu do madarska na naukupy ona podnika
bavite sa o UM mna sa to netyka tak ja sa nepletiem 😉
dnes chceme ist do KIK kupit karinke na vianoce ten princezz tahaci kufor boli sme ho včera mrknut tak sa nam pačil..tak cauteeeeeeeee

eweny
11. nov 2009

ahojte zienky, trosku som vas docitala 🙂

eweny
11. nov 2009

joooooooj, tak vam zavidim, ze vam deticky chcu papat sunar..mne Petko nechce ziadne mliecko len to svoje hnusne Nutrilon AR..nic nenarobim a tak ho musim pekne krasne kupovat v plnej sume..je to pekne drahe, beriem tak 4ks 400g plechovic a stoji ma to 30 eur..ma to na dva tyzdne..takze u nas padnu pekne prachy mesacne za mliecko 😠

ka3n
11. nov 2009

eweny a preco tak vela.? od roka staci 500ml denne...a to mu daj 250ml rano a 250ml vecer a vydrzi ti dlhsie...a medzi tym mliecne jogurty, syry.

eweny
11. nov 2009

co sa tyka cajiku, tak vypije velmi malo..davam mu aj kubik watter alebo lucku, niekedy jupik jablckovy..ale dokopy cez den vypije tak 250ml..on nikdy nebol nejaky extra pijan 😀

eweny
11. nov 2009

ka3n, ved mi pije 210ml v noci, alebo rano ak sa skor nezobudi a vecer vypije 180ml..takze nepapa viacej..lenze toto mliecko je hustejsie a aj ten prasok nie je zdaleka taky sypky ako pri inych mlieckach, takze sa to skor minie..

kamilka12
11. nov 2009

Ahojte,

Martinko vám dakuje za gratulácie 🙂 a tiež gratulujeme aj druhému Martinkovi a aj narodeninovým maminám 😉

My pijeme BEBU, a 800g balenie stojí 10,40 v Kauflande..takže ešte menej ako Sunar? 😕 To som netušila....Niekto tu už raz písal, že dieťa BEBU nechcelo, ale Martinkovi chutí, tak zatial sme na nej 🙂

ka3n
11. nov 2009

no neviem teda nemala som este Nutrilon AR, iba klasicky nutrilon a je moc drahy tak som presla na sunar...to je riadny zrac penazi ten nutrilon...niekedy byva o par korun v akcii som si vsimla..ale aj tak je to moc..

eweny
11. nov 2009

Martinkovi aj my gratulujeme 😉

ka3n
11. nov 2009

Kamilka, Martinkovi vsetko najlepsie..a ake darceky dostane??

Ked bol maly tak som davala sem-tam Bebu, ale pil mi ju, len je drahy aspon v tescu je drahsia ako sunar...

johnie
11. nov 2009

ja davam aj cez den mlieko,lebo opica nevypije naraz viac ako 180ml...
dala som jej grankove halusky, lebo este nie je polievka... a ide sa spat dobru 😉

eweny
11. nov 2009

ka3n, pokial ste nemali reflux, tak ste ho nemali preco papat..my sme ho do 1 roka mali na predpis..a potom mala nastat zmena mliecka..ale u nas neuspesne..takze pokial chcem aby papal mliecko, tak mu musim kupovat toto..

ka3n
11. nov 2009

hej hej ew, chapem...no co by sme pre tie nase srdiecka neurobili.

eweny
11. nov 2009

oslavujucim maminkam samozrejme tiez gratulujeme 🙂

eweny
11. nov 2009

ka3n, presne tak..radsej si my nedoprajeme 🙂

eweny
11. nov 2009

ale som sa rozhodla, este tak pol roka mu ho budem kupovat a potom skusime obycajne mliecko..v jedle a polievockach ho znasa dobre, nerobi ziadne problemy..

kamilka12
11. nov 2009

Inak, najlepšie je kupovať tieto mlieka vo VEĽKÝCH lekárňach...u nás v lekárni stojí 9,99 Eur BEBA a len pár metrov dalej v DM stojí 13,60 😲 Dobrý rozdiel čo? Vyše 100 korún na krabici a to som si všimla až nedávno..som si nejak neuvedomila, že až taký rozdiel može byt 😒

ka3n
11. nov 2009

Odkedy su eura, tak viacej miname...teda aspon ja som na tom tak..

kamilka12
11. nov 2009

ka3n - aj my tak 😒 , ja tie centy za čiarkou vnímam stále ako haliere 😀

vejinka
11. nov 2009

no ak prestane prsat tak ked sa bduem vracat od kadernicky kupim sunar bez prichute a vyskusame..ved keby nechutil furt mam mlieka dost..ale uz na case vyskusat nieco ine

kamilka12
11. nov 2009

Malému som na meniny objednala zimnú súpravu, dnes by mala dorazit a dáme mu také "hračkárske" náradie, lebo stále berie ocinove a behá po byte so skrutkovačom a kladivom 😀

kamilka12
11. nov 2009

Už je hore, ide sa obedovať

eweny
11. nov 2009

vejinka, ides sa dat teda ostrihat?

eweny
11. nov 2009

kamilka, aj my sa kazdu chvilu zobudime..uz to vidim, bude vykrikovat haaaaaaaam...haaaaaaaaaam..on by stale len jedol 😀

vejinka
11. nov 2009

u nas v lekarnach stoji viac ako v obchodoch..zaujimave

natasa8
11. nov 2009

ahojte....
ja davam UM Babylove z DM, myslim ze to vyjde cenovo najvyhodnejsie, DMku mame blizko pri dome, navyse to mozem stale este kupvat s tymi ich zlavami.

Segra davala Sunar, ale ked som bola u nej tak me porovnavali zlozenie podla udajov na krabici, je to skoro uplne rovnake, lisi sa len v mnozstve niektorych vitaminov, aj to len minimalne. Skusila raz dat malemu namiesto Sunaru to DMkacke mliecko a v pohode to vypil, takze sa kvoli cene tie rozhodla pre toto.

eweny
11. nov 2009

ka3n, ani nehovor..ja vecne tie eurace v penazeke nemam..muzik sa len cuduje ze nejak viac minam..