Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
11. nov 2009

no aale ste tu toho popisali, len zbezne som precitala...neviem preco, ale ked bol moj 15 rocny bracho maly, tak ten sunar som mu vyjedala aj ja, lebo bol sladucky a dobry, ale teraz neviem, citim ta nejaku pachut 😕 , mam ten sunar od 10. mesiaca original, myslite , ze je pokazeny, ale ved nie je preexpirovany, cim to moze byt? ani mojmu muzovi nechuti, tiez my to bolo divne, ale myslela som, ze zmenili zlozenie a preto mi nechuti 😝 aj laborantka v lekarni mi vravi, ze ked malemu nebude chciet, tak vraj ho mozme pit my, ze je dobry na doplnenie vitaminov... do kavy, ale mne tam fakt citit nejaku hnusnu pachut, aj teraz som mu robila a citim to tam 😖

ollako
11. nov 2009

winona , ty by si chcela aby ti mala spala viac cez a ja zas v noci 😅 ...nuz stale chceme to co nemame, ale vlastne, asi by si nechcela, aby ti v noci nespala, ze?! 😀

mne maly spal do 11 sa zobudil, ked som si sla po penazenku, lebo krava som si ju nechala v izbe 😠 , ale aj tak spal hodinu a pol

ka3n
11. nov 2009

janac, vsetko najlepsie..

ollako
11. nov 2009

no asi ste fuc, neva ja si pokecam aj sama, zachvilu pojdem ulozit drobca znova, ani vonku nebol, prsi furt 😠

timotej
11. nov 2009

Katrin kúpiť to môžeš napr. v Maxe v Dráčiku.

ollako
11. nov 2009

dnes tu je nejaky oslavny den, nestiham sledovat kdo a co oslavuje, ale samozrejme sa pripajam ku gratulacii, akurat som si vsimla, ze je Martina 😉

ollako
11. nov 2009

ka2n tak ty mas narodky a estell, tak vsetko naj, naj naj 😵

ollako
11. nov 2009

prepac ka3n som ti skomolila nick 😝

buksy
11. nov 2009

olla a preco mu nedavas ten od 12mesiaca?

buksy
11. nov 2009

v metre akcia na pampersky 15.35eur...

ollako
11. nov 2009

buksy, lebo tento mam kupeny uz davno, a az teraz som ho otvorila, mam ho vyhodit? myslela som,ze postaci, kym si zvykne na UM, aj tak vacsinu vylievam 😒

buksy
11. nov 2009

nevyhadzuj...pokial ho nemas otvoreny dlhsie ako tam pisu... nemalo by mu nic byt ...my sme ten od 10m mali len raz ale chutil mi neviem preco tam citis nieco divne... ale pokial nieje dlho otvorene a nieje po exp.dobe tak by to malo byt ok...
tam len o to ide ze nema take vyzivne hodnoty ako by uz petko mozno potreboval ale zasa podla mna to nieje omnoho ine zlozenie ako to od 12m cize ho kludne spotrebuj a potom kup uz to druhe...
a mozno ho ani tak nezasyti ako to od 12 ale ked aj tak vela nevypije tak myslim ze to este teraz nevadi...dopite toto a potom uvidis ako mu bude chutit to druhe...
ja rozmyslam ze vyskusam aj to babylove s dm... a uvidim ako bude petke chutit

winona24
autor
11. nov 2009

olla ja viem,že by som chcela veľa.... 😀 😝 ...ale tak ohla by pospať aspoň 2 hodiny....o šiestej večer je už ako 100 čertov a o siedmej je už v posteľke

buksy
11. nov 2009

moje dieta momentalne spi uz dve hodiny..🙂 ale ja zasa zavidim vsetkym maminam ktorym chodia deticky spat o siedmej, osmej..to u nas nehrozi... ☹

kamilka12
11. nov 2009

janac - aj tebe dodatočne gratulujem a prajem všetko najlepšie 🙂

bubinko - je to ťažké teraz v tomto počasí, ale ako píše johnie...teraz mu dovolím hocičo, len nech sa zabaví...tak napríklad včera sa hodinu zabavil tým, že nosil hračky z izby do kúpeľni a hádzal ich do prázdnej vane 😀

eweny
11. nov 2009

winon, ja mam to iste..este nikdy mi neprespal dve hodiny, ked samozrejme neratam kocikove spanie vonku ked bol maly 🙂 stale ho davam 2x lebo aj ked som ho dala len raz cez den spat, aj tak spal len tak kratko..tak kym chce, nech spava 2x..

bubinko83
11. nov 2009

kamilka,no super ,ale aspon sa ti zabavil. 😀 ZAjtra ho už niekde vezmem ,lebo mu tu začne hrabat.

buksy,aj naš Filipko spi dva krat za den niekedy aj 2 a pol hodiny a spat mi chodi okolo 8 večer.Takže ja som spokojna. 🙂

eweny
11. nov 2009

prestalo prsat, tak sme boli trochu vonku sa poprechadzat a teraz spinka..akurat si stihnem vypit cajik a urcite sa zobudi..

eweny
11. nov 2009

bubinko, tak to naozaj mozes byt spokojna 🙂

ollako
11. nov 2009

aj ja davam dva krat doobeda spi hodinu a pol, obcas dve, a poobede hodinku, niekedy hodku a pol, ale v noci horor 😒 , ale uz ho oducam od nocneho dudkania,tak uvidim, 😕

eweny
11. nov 2009

joooooooooooj, vrazdila by som..maly sused nad nami zacal vrieskat a behat a este k tomu aj hukacka po ceste ide..ak sa mi zobudi skor ako ma, tak budem uz velmi neprijemna..

bubinko83
11. nov 2009

ew,ved ja som spokojna.Ale musim sa priznat že v poslednej dobe tak dobre nespi.Spi sice 2x za den ale len po hodine.Ty chodiš s malym prejst tak že on ide pešo,alebo v kočiku? 🙂

ozaj vam kolko spia detičky? Myslim kolko krat za den a ako dlho?

ka3n
11. nov 2009

no a my to mame uplne poprehadzovane kazdy den inak...niekedy spime jeden dlhy obedny spanok a niekedy dva....ako dnes doobeda od 9.30 do 12.30 a teraz zaspal o 16tej..ale dlhsie ako do 17 mu nedovolim, len mi vecer chodime spat tak do 21...

Timotej..dakujem, mrknem v maxe, tam sem-tam chodime.

ba80
11. nov 2009

ahojteeeeeeee... 🙂

kamilka, kde nechal martinko toho kona? 😀 😀 ...vseeetko najlepsie mu prajeme 🙂

eweny
11. nov 2009

bubinko, no my chodime s kocikom von..najskor sa trosku prejdeme, alebo ideme do obchodu a potom este zvykneme taku pol hodku chodit okolo cinzaku 🙂

a spime 2x za den, po hodine..a vecer zaspava tak okolo 20.30h..

ba80
11. nov 2009

no, my momentalne spime velmi dobre... klop, klop, klop... cez obed tak 2-3 h a podvecer este hodku... ale zase stale spavame mizerne v noci...

ba80
11. nov 2009

...a vecer chodi hajat okolo 20-21 h... ako sa jej chce... a niekedy zuruje do 23.00... 😠

kamilka12
11. nov 2009

ba80 - šak ešte deň neskončil, ešte može sneh napadnúť 😀 ...bodaj by..

O chvílu prídu naši a svokrovci, tak idem ja už off...som si práve prezerala fotky z minulého roka, ked mal meniny...som ho mala ešte v takej perinke na doma..v tom ho každý rád pestoval..bože to už ani pravda neni 😅

terezicka
11. nov 2009

Ahojte
Boli sme vonku pred hodinkou, dala som Lucke gumáky, pršiplášť a nejakých 15 minút som to s ňou vydržala - nevedela v gumákoch chodiť tak dosť často padala, a špinavá bola ako prasiatko. Tak sme išli dnuka a som ju hneď aj vykúpala. Lebo už to bolo dnuka pre ňu dosť dlho, veď včera sme ani na balkóne neboli a ona je zvyknutá furt chodiť vonku...Ale toto počasie ide na nervy veru aj mne 😅

buksy
11. nov 2009

tak moje dieta prave pocujem ze je uz hore...rozprava si v postielke... tak ju idem vybrat... spala od 13.30 cize super... no niekedy spi este dvakrat za den ale to vtedy ked vstane o osmej rano..dnes vstala o desiatej takze mame len tento jeden spanok ale vecer pojdeme az okolo 22.30 uf