• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
veji, ty si drzka :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som nasla na FB od kamarata:DD no ale toto by ma teda nenapadlo :grinning:
12. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj ale boliiiii co mam robit?
12. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj dala som malemu sunar..300ml a 10 odmeriek a ani do huby nexcel :pensive: tak som to do neho dostala nasilim..inak sa nedalo na 4 krat vypil asi 100ml no lepsie ako nic a zaspal bez vystrajania
12. nov 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

konečne je vonku krajšie...ja mám nejakú depku, necítim sa dobre :unamused: , nemyslím zdravotne...ale celkovo, som sa rozhodla, že od budúceho týždna začne s 2týždnovou dietou..to mi vždy pomohlo aby som sa lepšie cítila fyzicky ale aj psychicky..a to sú sviatky ešte len pred nami, nechcem vedieť ako by som vyzerala po nich :grinning:

Možno to už poznáte..pred pár rokmi som sa toho skúšala držať..aspon som sa cítila vtedy lepšie. Je tam presne podla dní, čo sa má kedy jesť..

http://wanda.atlas.sk/dieta-s-jablcnym-octom/wellness-a-fit/chudnutie/531065.html
12. nov 2009 o 11:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nexcem chudnut...sak xcem byt tehotna..a potom po druhom uz mozem:D dufam ze nebudem mat 100kil dovtedy
12. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na ranajky kavu a este k tomu ciernu? bud by som ju vygrcala alebo pondelok by som bola bez kavy
12. nov 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo by som si ju nahradila ranajkovou kavou s plnotucnym mliekom...o by teda bola dieta :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji, to je jasné...a ešte "zatial" aj kojíš, takže to je pochpiteľné...

Lenže možno takto o rok sa ja už vrátim do práce a chcem sa cítiť dobre..
12. nov 2009 o 11:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tuto dietu som ja tiez davnejsie skusala, ale bolo mi z nej nenormalne zle, takze ja sa drzim toho svojho, 5x denne pravidelne po menej
12. nov 2009 o 11:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najviac sa teším na sobotňajšiu večeru :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2009 o 11:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit - to je najzdravšie, tak ako to robíš ty...ale ja akosi nemám pevnú volu, ja musím mat presne nadiktované čo kedy kolko jesť, inak si to sama určit neviem... :unamused: A ďakujem za tvoje rady na FB :wink:
12. nov 2009 o 11:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilka, ja som sa dostala do takeho stadia, ze som si jednoducho povedala koniec....ty asi este v takom nie si a verim ze ani nikdy nebudes
12. nov 2009 o 11:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den sa praje :slight_smile:
12. nov 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len sa bojím toho, že chcem popri tom začat aj cvičit a ja som po cvičení taká hladnáááá, že by som aj manžela zjedla keby sa mi vo dverách neuhne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 11:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka ja ta nesmierne obdivujem, ze to s tou stravou takto pekne zvladas..
12. nov 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew a kolko krat ma este manzel provokuje keksikmi a podobne :sweat_smile:
12. nov 2009 o 11:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ew hoooooj :wink:
12. nov 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sarka mi zaspala, ja neviem co mam varit, aby to zjedla, uz dva dni spekuluje, kasu zjedla plnu misku aj s ovocim, ale co mam navarit neviem.
veji nevedela som ze ti vlasy padaju a mas rozstiepene, tak si potom urobila dobre, nech s vlasky oddychnu.
Ja uz nemam 3 zuby mudrosti, dva som zvladla v pohode, ale co mi tahali tu v rakusku som bola týžden ubolena na tabletkach, to bolo hrozne.
12. nov 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec mi spinka, snad este nejaku pol hodku potiahne..

ja tak nekonecne milujem nas obecny rozhlas, vzdy v tu pravu chvilu zacne hukat..asi zacnem davat malemu stuple do usi, ked pojde spinkat :angry: :angry:
evitka, ale ty odolas, ze?..alebo trosku sladkeho pokusenia mozes? :slight_smile:
winon, pekny uces si si vybrala aj ja som rozmyslala uz nad takym niecim..alebo nieco na ten styl ako mala ta Adriana v Superstar, co uz davnejsie vypadla..
12. nov 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon a jednoznacne tvrdim, ze ti kratke vlasky pristanu..neviem si ta predstavit v dlhych :wink:
12. nov 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no presne ew....presne presne..... :dizzy_face: :wink:
12. nov 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jak jednoducho mária ew :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes musim o pol druhej naklusat do skoly, idem podpisat uz pracovnu zmluvu a ze nejake extra rychle skolenie BOZP absolvovat..povedala som riaditelke ze mam cas tak polhodinu, tak to musia stihnut :slight_smile:
12. nov 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon, asi tak nejak..alebo ako Izabelaaaa :slight_smile: ja tiez ani bohovi dlhe vlasy..
12. nov 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaaaaaaaaak anas 40 minutovy spanok je za nami :unamused:
12. nov 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už ideš do roboty ew????
12. nov 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok