Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

zuzana1710
12. máj 2009

mne dala kozna gelargin a tiez sa to dava pol hodinu pred kupanim..ale neviem ci sa to ma zmyt este samponom..

natas aj ja pouzivam stale sampon na vlasky,len teraz neviem ci je dobre ho pouzit.. 😖

patrik2
12. máj 2009

Ahojte septembrovky
😀

winona24
autor
12. máj 2009

no nemala by som sa priznávať,ale my sme mali ísť už niekedy vo februári...ale keď ten čas tak letí...a riešili sme iné veci...tak snáď to bude ok...ja som ju donedávna poctivo balila naširoko

vejinka
12. máj 2009

baby to je zaujimave ze este chodievate na klbiky my sme boli v troch mesiacoch a povedal ze uz netreba.. 😒

vejinka
12. máj 2009

patrik ahoj...si tu nova...teda som tu este nevidela..tak ta teda oficialne vitam medzi nami mamickami 😉

zuzana1710
12. máj 2009

ok..ideme do poradne..pekny den..ahojte

winona24
autor
12. máj 2009

vitaj vitaj patrik 😉 😉 😉

vejinka
12. máj 2009

maly konecne spi

skrecok
12. máj 2009

Vejinka, aj my budeme musiet ist v 8.mesiaci. Takze cakame...
No, idem robit. Majte sa pekne, papa. 🙂

patrik2
12. máj 2009

nie som tu nová,len som sa dlho neozvala,nemám čas na internet,lebo ten môj malý mrňús mi dáva zabrať 😅

natasa8
12. máj 2009

veji - no my sme boli uz na prvej kontrole neskor, lebo nasa doki nam dala kontakt na takeho doktora, kde sa ojbednava skoro 2 mesiace dopredu. Takze prvy krat sme boli ked mala 2 mesiace a mali sme ist na kontrolu po 4 mesiacoch, ale podarilo sa az vcera.

Ale nasiroko som nebalila uz po prvej kontrole....

claudinka
12. máj 2009

patrik2 veeeelmi dlho si sa neozvala, naposledy tusim v prvych tt 😀 😀

vejinka
12. máj 2009

ale nam nepovedal ze mame prist este niekedy zjavne uz mal v troch mesiacoch vsetko vyvynute... 😅

vejinka
12. máj 2009

patrik ja by som sem ani nepacjla mat dve deti..toto moje sidlo mi tiez dava zabrat...a keby som mala este jedneho erika tak fakt by ma navstevovali v cvokarni 😀

natasa8
12. máj 2009

ja sem chodim ked mala spi a upratujem ked je mala hore.... vcera mi nahanala vysavac 😀

vejinka
12. máj 2009

hodila som fotku co sme boli na mile pre mamu...ale ja som fotila takze mna tam nenajdete 😉

vejinka
12. máj 2009

boze neviem pisat..nemame prist ..

vejinka
12. máj 2009

uz je hore..koncim

winona24
autor
12. máj 2009

no mne malá zase zaspala 😀

kamilka12
12. máj 2009

STV1 - ženský magazím-teraz-..má tam byt téma niečo o výchove dieťaťa a aká je to "panovačná matka"

claudinka
12. máj 2009

zapinam telku kamil 😀

ollako
12. máj 2009

no dievcence tak uz viem preco sme mali take zle noci, maly ma totiz PRVY ZUBOK 😀 , dnas nam zastrngal na lyzicke, teplotu som nepostrehla, aj dnes som merala,ale nema... ale dost sa potil, tak neviem dufam,ze nemal teplotu, lebo sme boli furt vonku

kamilka12
12. máj 2009

oll - gratulujeeeem k zúbku 😀 😵

claudinka
12. máj 2009

aj my gratulujeme 😵 😵

sasasx
12. máj 2009

ahojte
olla gratulujeme k zubku, claudinka luboskovi vsetko najlepsie k 8...
my sme sa vratili z plavania, dnes to uz bolo lepsie ako prvykrat, plakal uz iba pri obliekani;) ale vo vodicke sa mu pacilo, tak som rada.
no a teraz mi zalomil ako drevo tak dufam, ze bude tak dlho aj spinkat ...kedze doobeda mi zdriemol len tak 15 min. cestou tam v manduce

silwietta
12. máj 2009

olla, blahozelam k zubku...

ollako
12. máj 2009

dakujem dievcence uz budeme mat takyto usmev 😀 nie takyto 😲 🙂 🙂 🙂 som rada, ze viem pricinu nespokojnosti, lebo uz som bola zufala, ze aky prisavnik je z neho,ale asi chcel byt pri mne preto, ze ho to bolelo a mna ani nenapadlo mu dat sirupcek od bolesti ☹ , chudatenko moje

vejinka
12. máj 2009

olla gratulujem..a zvykni si na to ze teraz bdue kazda noc taka ista....ja uz ani nepamatam kedy som sa vyspala 🙄

vejinka
12. máj 2009

maly mi akurat zaspal

vejinka
12. máj 2009

bola som ho kuknut ..a asi pol hodinu dozadu som ho kamerovala..ale nakoniec som to vymazala a nechala som omylom kameru na nocnom stoliku..a teraz ked somm ho bola kuknut tak sice spi ale je nacapeny na tyckach a ruku ma prestrcenu a takmer sa dotyka kamery...uf uf 😝