Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
12. máj 2009

jej prave mi dosiel mail ze vyexpedovali kociarik 😵

vikykiss
12. máj 2009

Ahojte kočky idem vás dočítať 🙂 vy toho zapíšete 😝

silwietta
12. máj 2009

ahoj viky, ja som ti osobne este negratulovala... sa tesim s vami...

vejinka
12. máj 2009

mna slak trafi....autosedacka dosla ibaze je na poste a nedorucia mi ju az domov.ze vraj je to mimo rozsah dorucovacej sluzby..aby ich koooon kopol!!!!!!!!!!!!§

balik ma hmotnost vyse 8 kil a ja si mam ist pon na postu? navyse s kocikom ..? mozem ich bozat v rit!!!

teraz som volala muzovi ze tam ma zavolat a urobit bordel tam...lebo je to poslane 1. triedou 5 euro som platila a oni mi to nedonesu domov?! vrrrrrrrr taka som napalena ..teraz cakam 😠 😠 co vybavi muz telefonicky z prace 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

toto je ale uroven... 🙄

vikykiss
12. máj 2009

silwietta Ďakujem 🙂

vikykiss
12. máj 2009

vejinka aj ja by som bola taká napálená 😠hádam to muž vybaví 😉kľuuud

vejinka
12. máj 2009

az som cervena od zlosti... 😠

vejinka
12. máj 2009

teda vlastne cervensia ako zvyknem byt 😀

vejinka
12. máj 2009

ach jaj no nic..idem lebo maly sa uz zobudza...tak sa majte kocky vecer napisem co a ako...ked ma neporazi dnes tak uz nikdy!

viky dakujem za povzbudenie a trocha pochopenia 😉

vikykiss
12. máj 2009

vejinka bezkaj bezkaj malému posielame pusinku 😉

silwietta
12. máj 2009

viky ako si znasala cestu?

vikykiss
12. máj 2009

silw bolo mi tak divne 😝 ale nič vážne 😉 ako sa máte Miško poslúcha?Mňe teraz Alex odmieta piť čajík 🙄 skúšala som všetko možné aj prevarenú deckú minerálku a nič 😖

vejinka
12. máj 2009

ahojte tak muz im tam poriadne vynadal a ze balik dorucia zajtra ..som zvedavaaaaa

silwietta
12. máj 2009

viky, no pocuva ako pocuva 😝 ale je dobrucky, sice je take male tornado, ale je dobry... akurat s papkanim je to trosku horsie, ked spapka trosku viac tuhej stravy tak sa pogrcka 🙄 takze cely den krmim, lebo zmoze iba trosky...

vejinka
12. máj 2009

zivot je taky vesely...som sa teraz skoro rozpucila od smiechu a tentokrat som cervena ale nie od zurivosti ale od laku..teda lepsie povedane zlakla som sa ked prisla svokra..na tom by nebolo nic zle ...kebyze sedim a chatujem lenze ...ehm ako to napisat..no proste domyslite si co som asi robila..Erika mal svagor vedla v izbe a ja s mojim muzom v obyvacke...spona do vlasov bola na zemi a kolesa pohodenaaaa ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
12. máj 2009

nie kolesa...ale kosela 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
12. máj 2009

ale ziadny sex sa nekonal...len sme boli pri sebe prilis blizko..a...mno ale citim sa ako keby som s mojim muzom chodila a vymakli nas 😀 😀 😀 😀 😀

vejinka
12. máj 2009

no dobre...uz som sa ukludnila a mozem ho ist "otravovat" dalej 😉

vejinka
12. máj 2009

no vidim ze tu nikoho...

vejinka
12. máj 2009

my sme okupani a teraz reveme v postielke

vejinka
12. máj 2009

moje nervy...som bola za nim ze mu asi vypadol cumel z postielky a ten taaaak tlaci..no asi ho bdue treba prebalit.. 😅

vejinka
12. máj 2009

zasa pisem sama zo sebou? vrrr sa odmlcim asi na dva dni... 🙄 si pripadam ako blbec 😖

winona24
autor
12. máj 2009

uuuu vejinka samomluví?????? 🙂 😀 😀 😀 😀

kua to bola riadna búrka v tej ZA...

no ja som akurát malú uložila do postieľky

silwietta
12. máj 2009

no ja som ulozila drobca, poobede mi nespal, ani vonku v kociari 🙄 a manzel je na sluzobke, takze to u nas bolo vesele 😝

ollako
12. máj 2009

moj drobec uz haja tiez a pozeram ordinaciu a ked bude reklama odbehnem umyt troska konstrukciu z kociara, aby som im ju nedoniesla taku zasvinenu 😝 dufam, ze mi ju vymenia a najradsej by som bola, keby mi vratili peniaze za tu hajtru 😠

vejinka
12. máj 2009

no dievcata maly doteraz reval ako najaty...tak som ho vzala na ruky a aj na rukach strasny rev ...a ma zvysenu teplotu teda zjavne uz aj horucku musela som ho vybalit zo spacieho vaku asi mu bolo teplo...cely zeravy chuda moje...zeby sme pokracovali v rezani zubkov? lebo zakazdym ked mi zahryzol do pleca tak strasny rev...rada by som mu pomohla ale neviem ako...tak po pol hodine uspavania na ruakch konecne zaspal..a ja si necitim chrbat a ruky 😔

vejinka
12. máj 2009

a konecne zaspinkal

vejinka
12. máj 2009

ak sa v noci zobudi a bdue mat teplotu budem musiet mu dat panadol baby sak to je aj proti bolesti

rony253
12. máj 2009

ahojte, citam 62 stranu, nestiham, tak moja Sara spala hodinu a pol pred obedom potom sa napapala a sli sme k manzelovmu bratovi do nemocky, lebo ho budu operovat, uz bola potom taka unavena a predstavte si ani za frasa nezaspala a tosme boli uz 5 krat v posteli a nic, tak som musela ist este daco kupit tak som ju obliekala aj ked mrncala a sli sme posadila som ju do vajicka v aute a zaspala to bolo okolo piatej, lenze tak zacalo liat, ze ked som vyberala vajicko z auta aj s dazdnikom sa zobudila, lebo na nu kvaplo a nespala nic, tak sme sli do druheo obchodu uz bola na rukach a potom domov, o siestej som ju okupala nakojil a spat ani nahodou az okolo siedmej zaspala, to nespala asi 6 hodin, no horor poviem vam, a to som zvyknuta, ze spinka poobede pekne.
uz som bola vazne na nervy, varila som az vecer, cely den som sa k tomu nedostala, hladna jak pes, len som sem tam do seba daco supla, no dnesne poobedie radsej viac nepopisujem, mam dost. ked zaspala, sme sa konecne s muzom najedli a teraz sa mi vari kuracia polievka.

rony253
12. máj 2009

Veji maly je chorucky? ci co?