Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
19. nov 2009

emka je pekne meno tiez, aj tamarka..., mne sa pacia aj klasicke mena ako katka zuzka ale mojmu zas nie 😝

johnie
19. nov 2009

veji pri erikovi ste dlho snazilkovali?

lenka.pav
19. nov 2009

veji, tak sa tu nezasivaj a sup sup na to, nech to stihnete 😀 😀 😀
tamara je velmi pekne meno, paci sa mi 😉

vejinka
19. nov 2009

johnie tri mesiace..od septembra a podaril sa koncom decembra

vejinka
19. nov 2009

terez mesiac hore dole.... 😉

vejinka
19. nov 2009

no dnes som mala dostat kramy...ale cakam este dva tyzdne a potom kupim test 😉

johnie
19. nov 2009

to len my mame doma male smiknute ale o to viac milovane 😀

vejinka
19. nov 2009

a snazili sme sa len jeden jediny krat...na 99% to nevyslo..ale som zvedava..nedovolim viac krat a pockam na kramy 😀

vejinka
19. nov 2009

ked mne sa ten datum piatok 13teh o tak pacil..na spodenie surodenca 😀 😀 😀 😀

johnie
19. nov 2009
lenka.pav
19. nov 2009

veji, to sa teda moc nesnazite!!! 😵

lenka.pav
19. nov 2009

johnie, pise mi tu, ze su nedostupne

lenka.pav
19. nov 2009

uz to nabehlo, idem kuk

lenka.pav
19. nov 2009

mala je velmi zlata, preco tak strasne na tej jednej fotke place? predpokladam, ze jej neslo o to ukazat zuby 😀 😀 😀

lenka.pav
19. nov 2009

kocky, rada som si s vami aspon chvilocku pokecala, ale idem este balit veci, lebo od zajtra sa stahujeme, tak mam este kopec roboty pred sebou

johnie
19. nov 2009

leni... ona teraz place za kazdu somarinu. nechcela som s nou ist na ulicu.. tak sa rozrevala, asi z nej bude velky fnukac 😝

johnie
19. nov 2009

leni to uz zajtra? dufam ze sa citis lepsie a dobre sa nastahujte! nech sa vam dobre byva, mate krasny domcek 😉

lenka.pav
19. nov 2009

podla mna to je len taka prva vzdorovita faza, my to mame tiez a sestrina emka to robi tiez...

lenka.pav
19. nov 2009

dakujem, veru uz zajtra a zle mi je teda statocne. lenze musim sa nejak premoct a zvladnut to ☹

vejinka
19. nov 2009

lenka tak vela stastia pri vybalovani milion veci.. 😉

lenka.pav
19. nov 2009

veji, dik, lenza najskor ich musim pobalit 😀 😀 😀 😀

vejinka
19. nov 2009

johnie mala je utesena...ale to ty vies moc dobre...aj Erik reve za kazdu somarinu preto najvyssi cas na surodenca 😀

lenka.pav
19. nov 2009

mam totalnu nadchu, taku som nemala snad poslednych desat rokov, ani od zahlienenia poriadne nepocujem, usi ma bolia, nos upchaty, bolavy, oci mi strasne slzia a hlavu mi ide rozhodit. no a musim balit, nemam to ani kedy vylezat....katastrofa.....a este musim na zajtra pochystat co to na jedenie pre pomocnikov

vejinka
19. nov 2009

joj ale citim ze mrcha dorazi bud dnes v noci alebo zajtra rano...citim to v kostiach a ak sa mi bdue snivat ze som dostala tak dostanem.. 😔

lenka.pav
19. nov 2009

veji, snad nie, ale ak aj ano, tas sa buduci mesiac musis snazit viac ako len 1x!! 😀 😀 😀

vejinka
19. nov 2009

leni..uff tak si chod lazkat teraz..kasli na balenie pobavis zajtra rano privstan si a postihas 😉

goga03
19. nov 2009

na chvilu som odbehla a dalsia strana pribudla.

nam sa toto druhe podarilo na prvy krat.cize som mala len raz kramy.jak fajne.

baby snazilky, drzim palce nech tam mate tie dve ciarky co najskor. aby ste si zase mohli fotit bruska 😉

lenka.pav
19. nov 2009

idem este aspon jednu krabicu zbalit, zvysok pocka na zajtra, bude musiet a dufam, ze mi uz zajtra bude aspon trosku lepsie

vejinka
19. nov 2009

lenka ved hej...ja len ten magicky datun xcela vyskusat..predtym sa maly podaril na 24.12 😀 😀