• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
goga, veru to bolo super tie casy bez kramov! som si to uzivala este 9 mesiacov po porode :grinning:
19. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaa, tak najblizsie su vianoce coskoro :grinning:
19. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz odchadzam, drzte sa, posielam detickam pusinku a vam prajem dobru noc.paaaaaaa
19. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola bez mrchy pred tehu... haluz ze? vyse pol roka, potom jedna ci dve a zostala som tehu :wink:
leni drz sa a vydrz!
lenka....ked ja xcem teraz :sweat_smile: no a ja som nemala kramy po porode asi rok...neviem uz presne ale dlho :grinning: to bol zivot...bez vlozkyyyy bez intimkyyyy takmer som sa citila ako naostro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ahojte babenky maly buva dnes sme sa vonku motali asi 2 - 3 hodinky :grinning: bolo krásne :sunglasses: a potom bol chvílu u svokry a ja som odšťavovala take mini jablčka no narobila som sa jak kon a 1L som stoho vyrobila :sweat_smile: idem čítať :dizzy_face:
19. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci no citaj citaj... ty odstavovacka :grinning:
19. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, dnes som sa ani nezastavila, nemala som vobec cas sem prist, odkedy vstaneme len chodime doobeda za moj prst a poobede aj sama aj so mnou. O siestej rano mi urobila budicek, unavena som bola ako kon, Sara zarevana a vymyslala stale volaco, no hruza. Aj som prisla na to, z coho bola taka urevana, mame 8 zuuuuuuuuuuuuuuuuubocek :grinning: druhu spodnu dvojku. Takze teraz pridu stolicky ma porazi. Preto cele dni na mne visela a visi, je to neuveritelne, ma sice skoro 9 kil ale ja uz nevladzem, aj s jednou rukou kolkokrat varim, lebo ked ju dam na zem tak reve jak na raty. No nejako musime toto obdodie prezit. To je take mile ked sa prilepi a postiska.
No a dnes sko kupila plienky 4+ sa mi tie 4-ky zdali, nejake kratke alebo co, tak som skusila dnes nove a su fajne, zaklad ze mam u mami na slov. cely balik 4-riek, este z leta. Podarujem ich asi sesterke pre maleho, vsak do nich dorastie :grinning:
idem daco pozehlit lebo tu mam kopec, zatial caute
19. nov 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babulky...ja Vás dočítam asi len zajtra...nemám čas...

rony aj ja už budem musieť kúpiť malej väčšie plienky.....4 sú už krátke..... :angry:
19. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Petko uz haja, on ma taky super rezim cez den, len tie noci by sa mohli zlepsit :rolling_eyes:
19. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
johniwe že odšťavovačka :grinning: a mala sofi tuším stača dedovi vino som videla na foto :grinning:
a anni hlasujem pre Viki :grinning:
ja xem dievčatko asi Sofiu alebo Ninku :wink:
19. nov 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame 4 a su dobre, moj maly nejako menej pribera, skor chudne, malinko papa :unamused: no asi udrzuje liniu :grinning:
19. nov 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci vino sme stocili my... :grinning: sofi uz len oblizovala vrchnak :grinning:
aj my mame super rezim cez den aj vnoci... len moja opica krpata sa v noci tak toci v postielke ze hruza ja sama sa zobudim a pozriem a akej polohe lezi a ponapravam ju :wink:
19. nov 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nam su este 4ky dobre... ale podla toho ktore napr. pampers 4 su o dost mensie ako tesco
19. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz dlhsiu dobu nosime plienocky 4+ :slight_smile: vsak ale ja mam doma maxi chlapika :wink:
19. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kupujem len pampers, zrovna zajtra musime ist na nakup..akosi vsetko dochadza..
19. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony ja som dnes dala malému 5 na noc že od +16 lebo vnoci ho musím aj prebalovať večer cicu vypije potom mileka 250ml o 3 čaj no a potom je pocmurany a ja oči zatvorené a prebalujem :grinning: tak som zvedavá či to absorvuje sú to inak pemprs normalne používam 4- 4+ hugis
19. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky
anni:meno viktoria sa mi paci viac
ja mam na druhe- teda to si prv musim najst toho chlpa :grinning: Oliver a Olivia, alebo Žofia a Adrian
ja uz neviem co robit s tym hugovim kaslom. nech uz je pondelok a nech sme u dr a nech nam da antibiotika...
ma dnes chyta nejaka depka kurna :frowning2:
19. nov 2009 o 21:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci sa pemrska vam nevydrzi taku zataz? ja v noci neprebalujem od 3mes... by sa mi nechceloooooo
19. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja v noci neprebalujem, ale rano s tou plienkou mozem okna rozbijat, co je tak nabita :grinning:
19. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ani my v noci neprebalujeme, lebo len cikame
19. nov 2009 o 21:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som raz vazila rannu plienku... vyse pol kila mala :grinning:
19. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za taku hodku by nam mal aj ocinko domov dorazit..a konecne bude mat 3 dni volno, lebo uz mi sibe z tych jeho sluzieb nekonecnych..
19. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a dnes som minula len 3 plienky :wink: dieta zacina chapat, ze otec bez prace, mama spat na RD.. nauci sa na serbel a bude pokoj :grinning:
19. nov 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
johnie my miname tiez tak 3 plienocky a teraz ked uz kaka len do serblika tak obcas aj len 2
19. nov 2009 o 21:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ta ivana v panelaku..
19. nov 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...trosku som vas docitala...takze mne sa paci meno Bianka..

A my planujeme dalsie babato zamiesit tak o rok a ked to bude dievcatko tak mne sa paci Karina, Laura, Sara a nad chlapcenskym som neuvazovala...
19. nov 2009 o 21:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz miesame :sweat_smile: ...prvy cyklus bol neuspesny tak uvidime ako dopadne tento druhy
19. nov 2009 o 21:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa ani neodvazim vam povedat kedy budem snz... asi to bude musiet byt znova smyk :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok