Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

lenka.pav
19. nov 2009

goga, veru to bolo super tie casy bez kramov! som si to uzivala este 9 mesiacov po porode 😀

lenka.pav
19. nov 2009

ahaaaaaaaa, tak najblizsie su vianoce coskoro 😀

lenka.pav
19. nov 2009

uz odchadzam, drzte sa, posielam detickam pusinku a vam prajem dobru noc.paaaaaaa

johnie
19. nov 2009

ja som bola bez mrchy pred tehu... haluz ze? vyse pol roka, potom jedna ci dve a zostala som tehu 😉

johnie
19. nov 2009

leni drz sa a vydrz!

vejinka
19. nov 2009

lenka....ked ja xcem teraz 😅 no a ja som nemala kramy po porode asi rok...neviem uz presne ale dlho 😀 to bol zivot...bez vlozkyyyy bez intimkyyyy takmer som sa citila ako naostro 😀 😀 😀 😀 😀

luciankasebastianko
19. nov 2009

ahojte babenky maly buva dnes sme sa vonku motali asi 2 - 3 hodinky 😀 bolo krásne 😎 a potom bol chvílu u svokry a ja som odšťavovala take mini jablčka no narobila som sa jak kon a 1L som stoho vyrobila 😅 idem čítať 😵

johnie
19. nov 2009

luci no citaj citaj... ty odstavovacka 😀

rony253
19. nov 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, dnes som sa ani nezastavila, nemala som vobec cas sem prist, odkedy vstaneme len chodime doobeda za moj prst a poobede aj sama aj so mnou. O siestej rano mi urobila budicek, unavena som bola ako kon, Sara zarevana a vymyslala stale volaco, no hruza. Aj som prisla na to, z coho bola taka urevana, mame 8 zuuuuuuuuuuuuuuuuubocek 😀 druhu spodnu dvojku. Takze teraz pridu stolicky ma porazi. Preto cele dni na mne visela a visi, je to neuveritelne, ma sice skoro 9 kil ale ja uz nevladzem, aj s jednou rukou kolkokrat varim, lebo ked ju dam na zem tak reve jak na raty. No nejako musime toto obdodie prezit. To je take mile ked sa prilepi a postiska.
No a dnes sko kupila plienky 4+ sa mi tie 4-ky zdali, nejake kratke alebo co, tak som skusila dnes nove a su fajne, zaklad ze mam u mami na slov. cely balik 4-riek, este z leta. Podarujem ich asi sesterke pre maleho, vsak do nich dorastie 😀
idem daco pozehlit lebo tu mam kopec, zatial caute

winona24
autor
19. nov 2009

ahojte babulky...ja Vás dočítam asi len zajtra...nemám čas...

rony aj ja už budem musieť kúpiť malej väčšie plienky.....4 sú už krátke..... 😠

ollako
19. nov 2009

ahojte Petko uz haja, on ma taky super rezim cez den, len tie noci by sa mohli zlepsit 🙄

luciankasebastianko
19. nov 2009

johniwe že odšťavovačka 😀 a mala sofi tuším stača dedovi vino som videla na foto 😀
a anni hlasujem pre Viki 😀
ja xem dievčatko asi Sofiu alebo Ninku 😉

ollako
19. nov 2009

my mame 4 a su dobre, moj maly nejako menej pribera, skor chudne, malinko papa 😒 no asi udrzuje liniu 😀

johnie
19. nov 2009

luci vino sme stocili my... 😀 sofi uz len oblizovala vrchnak 😀
aj my mame super rezim cez den aj vnoci... len moja opica krpata sa v noci tak toci v postielke ze hruza ja sama sa zobudim a pozriem a akej polohe lezi a ponapravam ju 😉

johnie
19. nov 2009

aj nam su este 4ky dobre... ale podla toho ktore napr. pampers 4 su o dost mensie ako tesco

eweny
19. nov 2009

my uz dlhsiu dobu nosime plienocky 4+ 🙂 vsak ale ja mam doma maxi chlapika 😉

eweny
19. nov 2009

ja kupujem len pampers, zrovna zajtra musime ist na nakup..akosi vsetko dochadza..

luciankasebastianko
19. nov 2009

rony ja som dnes dala malému 5 na noc že od +16 lebo vnoci ho musím aj prebalovať večer cicu vypije potom mileka 250ml o 3 čaj no a potom je pocmurany a ja oči zatvorené a prebalujem 😀 tak som zvedavá či to absorvuje sú to inak pemprs normalne používam 4- 4+ hugis

evicka1
19. nov 2009

ahoj kocky
anni:meno viktoria sa mi paci viac
ja mam na druhe- teda to si prv musim najst toho chlpa 😀 Oliver a Olivia, alebo Žofia a Adrian
ja uz neviem co robit s tym hugovim kaslom. nech uz je pondelok a nech sme u dr a nech nam da antibiotika...
ma dnes chyta nejaka depka kurna ☹

johnie
19. nov 2009

luci sa pemrska vam nevydrzi taku zataz? ja v noci neprebalujem od 3mes... by sa mi nechceloooooo

eweny
19. nov 2009

ani ja v noci neprebalujem, ale rano s tou plienkou mozem okna rozbijat, co je tak nabita 😀

evitkamalicka
19. nov 2009

ahojte

ani my v noci neprebalujeme, lebo len cikame

johnie
19. nov 2009

ja som raz vazila rannu plienku... vyse pol kila mala 😀

eweny
19. nov 2009

za taku hodku by nam mal aj ocinko domov dorazit..a konecne bude mat 3 dni volno, lebo uz mi sibe z tych jeho sluzieb nekonecnych..

johnie
19. nov 2009

no a dnes som minula len 3 plienky 😉 dieta zacina chapat, ze otec bez prace, mama spat na RD.. nauci sa na serbel a bude pokoj 😀

evitkamalicka
19. nov 2009

johnie my miname tiez tak 3 plienocky a teraz ked uz kaka len do serblika tak obcas aj len 2

johnie
19. nov 2009

😀 😀 😀 ta ivana v panelaku..

ka3n
19. nov 2009

ahojte...trosku som vas docitala...takze mne sa paci meno Bianka..

A my planujeme dalsie babato zamiesit tak o rok a ked to bude dievcatko tak mne sa paci Karina, Laura, Sara a nad chlapcenskym som neuvazovala...

evitkamalicka
19. nov 2009

my uz miesame 😅 ...prvy cyklus bol neuspesny tak uvidime ako dopadne tento druhy

johnie
19. nov 2009

ja sa ani neodvazim vam povedat kedy budem snz... asi to bude musiet byt znova smyk 😀 😝