Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
21. nov 2009

dakujeme za priania 🙂
neboj win ja nejdem plodit tak skoro. a kedze dnes to viacere dostali, pridam sa aj ja, lebo ma prave zacalo brucho bolet. Mohlo by pockat do zajtra poobedia. cestovat sa mi zrovna nechce s kramami. no idem balit

buksy
21. nov 2009

ahojte..
rony..tak uz ideteeee supeeeet...pondelok a v utorok nemam program tak ak by si mohla tak dame spicha.... neviem ako potom do konca tyzdna budem trosku vytazena lebo idem piect styry torty tak asi v stredu zacnem..
tak sa potom ozvi ze ako vam to vyhovuje... tesiiim... a prajeme stastnu cestu...

winona24
autor
21. nov 2009

rony ja sa nebojím..... 😅 😅 ja s a priznám,že mám také obdobie,že by som aj hneď a zaraz ďalšie...ale.......škoda rečí.....

vejinka
21. nov 2009

no teoria by bola..este pockam na prax 😀

vejinka
21. nov 2009

ja mam vsetko len kramy to vsetko kazia..aj dnes by som si na toho svojho tatosa..skocila..ale ked sa neda tak sa neda...ach jaj neznasam ked musim spat a podomnou uterak ktory sa celu noc hybe so mnou...a este ked sa posadim v noci a kojim maleho zo mna len tak leje 😔 fuj ...niekedy tak rozmyslam co by asi robili chlapi keby mali mrchu?:DD vykrvacali by a ti statocnejsi by sa zblaznili 😀 😀

vejinka
21. nov 2009

idem spat dobru kocky.. 😉

sasasx
21. nov 2009

dobru noc veji, nejak to prezi...

annie13
21. nov 2009

kuk album nahodila som vianocne pohĺadnice 😀 ak chcete

luciankasebastianko
21. nov 2009

dobrú veji idem aj ja a evka nie ešte nechceme a tak skoro to asi ani nebude musim najskor malého skulturniť aby mi to druhé neprizabil 😅

buksy
21. nov 2009

anni kde to robievas? tie pohladnice... je to velmi pekne...

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ka3n
21. nov 2009

ahojte..annie, daj mi potom vediet kde a ako si robila tie pohladnice, ja som na to antitalent, ale pacia sa mi.

My sme mali dnes zase ulietany den, aspon som sa nenudila a piekla som super pizzu a nastastie sa mi poradilo..a doobeda som si kupila suknu a rifle..tak sa vytesujem..drobec zaspal az pred chvilkou, idem k manzelovi a potom spinkat...brúú vsetkym.

jurocko
21. nov 2009

ahojteeeeeeeee
my sme dnes mali super den,doobeda u sesedky mala narodky deti sa vyhrali--a potom poobede sme boli na prechazdke a pozriet hokejovy štadion tatik slubil karinke ze ju zoberie vo štvrtok na hokej tak je cela štastna....uz som maleho kojila..stale sa budi..idem ku drahemu sa mu povenovat a popozerat telku.. 😉
bruuuu nocku

jurocko
21. nov 2009

sasa zahlasovala som za riska
rony štastlivy let a peknu dovolenku na slovensku
tak ja utekam fakt

annie13
21. nov 2009
rony253
21. nov 2009

Ja ma uz pobalene, este sa zopar veci susi, tie pojdu rano do kufra, dufam, ze moj kufor nema viac ako 15 kg 😒 nemam vahu. v kociari mam fusak idem to skusit zlozit aby som to poskladala aj pred lietadlom 😀 zas bude nejaka letuska drzat malu, alebo tí chlapi co stoja pri lietadle 😉 no bude zabava uz to vidim.
buksy aj ja sa na vas tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, neviem najst ten telefon co mi uz nefunguje a tam mam tvoje cislo, tak mi napis prosim do IP neze nebudem mat na teba cislo a sa nestretneme 😀
urcite sa ti ozvem, ale kde sa stretneme to ti neviem, ked vonku je kosa, pridem ti pomoct s tortou 😀 a nech sa tie dve hraju 😀 uvidime, volam ta v pondelok
idem sa osprsit a spat, som unavena ako kon. papa dievcence, rano tu uz urcite nebudem. tak sa majte a ozvem sa zo slovenska. 🙂

winona24
autor
22. nov 2009

bré ráno

kamilka12
22. nov 2009

dobré ránko prajem aj ja 😉

annie13
22. nov 2009

dobre ranko

buksy
22. nov 2009

dobre ranko... 😉

evicka1
22. nov 2009

dobre ranko
tak ako kocky? co planujete na dnes?

winona24
autor
22. nov 2009

evo keďže je tu na h...o počasie,tak neviem ,neviem...

malá mi akurát zaspala...ja idem hodiť toto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2344 do rúry......

potom dlážku zmyť....a tak....

buksy
22. nov 2009

my dnes s tatikom budeme kedze ma konecne volny den´.... 😉

buksy
22. nov 2009

win dik za recepct 🙂)) cez tyzden to urcite urobim...

kamilka12
22. nov 2009

ja mám strašnú chut na palacinky...chcela by som robiť aj s tvarohovou náplňou..čo všetko tam mám dať do tej náplne aby to bolo mňamky ? poraďte..

winona24
autor
22. nov 2009

kamil ja dávam hrozienka,žĺtko,vanilkový cukor a citr.kôru...

buksy nie je za čo.... 😉 😉

kamilka12
22. nov 2009

win - diký..a tvaroh asi ten jemný radšej že?

winona24
autor
22. nov 2009

kamil skôr taký jemnejší...aspoň mne to tak viac chutí

vejinka
22. nov 2009

ahojte kocky maly mi zaspal..tie pohladnice su uzastne...rozmyslam ze treba nieco vymysliet a poposielat rodine..uvidim co mi na to povie muzicek ci sa mu bdue chciet nieco robit 😉

evitkamalicka
22. nov 2009

ja tiez tak ako win len ja nedavam hrozienka, lebo ich neznasam