Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
22. nov 2009

inak ja som dostala taku vianocnu naladu...kupila som v kaufiku vianocne rruze..teda umele kvietky a dam do tej vazi co tam amme slnecnice tak na vianoce tam budu vianocne ruze..len skoda ze mali len posledny kus cervenych a ostatne su biele..skoda kto skor pride len skor melie..a svokra mi dala vianocny stromcek co byval na schodisti ...tak si ho dam do obyvacky do okna..lebo na zemi je to pre maleho dost drazdive...ale tym som skoncila moju vyzdobu v obyvacke 😔 krasny obrus som videla v kaufiku za jedno euro..ale nemozem ho kupit..bolo by to zbytocne kedze maly zo stola vsetko taha dokonca ani advetny veniec tento rok nebdue 😔 ale aspom ze strom bdue vysoko mozno dopim nan sviecocky aby svietil ..a ked som dnes chcela kupit take zvonceky na hviezde z prutia..a ze bdue treba vyvrtat malu dierku do chodby..pekne nad dvere muz skor zinfartoval..ze ziadna diera sa robit nebude.. 😖 no a svokre som radsej nic nehovorila lebo by reagovala este horsie ako moj muz...to je tak ked si nemozem robit co ja chcem 😠 ale v poriadku nevadi..prezijem aj s takou bidnou vyzdobou 😔 som povodne chcela aj dake girlandy kupit..proste krasne si to vycackat..nie vela gicovo..len tak jemne..a vysoko ale na pohlad aby to bolo krasne..a nic z toho 😔

annie13
22. nov 2009

win ale nedavas tam tak vela cibule

evitkamalicka
22. nov 2009

ja som veru zvedava ako dopadne vianocny stromcek, ci ho maly nezhodi, lebo ja ked som bola mala som na seba zhodila

vejinka
22. nov 2009

tusim aj ja som a nie raz na seba zhodila strom 😀

annie13
22. nov 2009

ja tiez skoncila som pod stromcekom a to sme mali zivy, riadne pichlavy
Veji ma by porazilo keby ze ani dieru si nemozem vyvrtat kde ja chcem a pytat sa na to

vejinka
22. nov 2009

ale vzdy ho zadrzali 🙄 takze nebola sranda 😅

vejinka
22. nov 2009

annie...co uz zivot so svokrovcami je vselijaky..a oni vrcholne neznasaju ziadne vyzdoby..ani vianocny papier nemozem kupit..lebo proste oni to tu nemaju vo zvyku balit vianocne darceky...to bola pre mna rana ked som sem prisla lebo my odjakziva doma balili darceky..takze dost vela veci sa zmenilo prichodom sem...a koli blbostiam sa ja hadam uz nebduem..aj tak by som skoncila ako porazena..co tu funguje desatrocia ja nezmenim 😔

winona24
autor
22. nov 2009

annie áno dala som 4 cibule...uvidíme.... 😅

no my tento rok musíme kúpiť len taký malý stromec čo sa mi bude dať na skrinku v obývke..neriskujem...ako poznám svoje dieťa,hneď prvý deň by ho zrušila.... 😅 😅

evitkamalicka
22. nov 2009

vejinka vysrala by som sa na nich, ja by som tie darceky veru zabalila a aj vyzdobila, sak to je ich problem, oni nech si nebalia a nezdobia

winona24
autor
22. nov 2009

no veji fasa....z akej planéty sú svokrovci????

annie13
22. nov 2009

Veji presne, ja by som si tiez vyzdobu spravila, no a nebalit darceky tak to iste nie
ja tento rok este nezacinam s nicim ani neviem ci mozem, s manzelom mame tichu domacnost, pohadali sme sa kvoli bytu, ta rodina je stale tam, svokra ich nevie vyhodit, MM si mysli ze tam nechcem, vykrical mi ze chcem byt maminke pri sukni atd
keby ste videli moj balkon na vianoce ako verejny dom 😀

winona24
autor
22. nov 2009

ach jo ...dieťatko mám hore....mno...ani hodinu a pol...joj....nestihla som si ani posedieť v kľude 😠

timotej
22. nov 2009

Ahojte no vidím že je tu vianočná nálada to som chcela hodiť do pléna otázku že čo s vianočnými stromčekmi pri našich deťoch? Ja som si istá že môj malý by to prvý den zhodil lebo všetko mu ruky podáva. Takže sme sa rozhodli že kúpime maličký stromček na barový pult a hotovka. Veji to ti nezávidím so svokrovcami vždy to tak býva že u koho si musíš ísť podľa ich pravidiel.

vejinka
22. nov 2009

timotej presne tak...ja nebudem vyvolavat rozbroje...na to nemam ani energiu ani naladu..uz si pomaly zvykam na uplne odlisnu rodinu od ten kde som vyrastala a zila 😉

johnie
22. nov 2009

ahojte,
win fajnotka je to co varis.. raz sa mi to aj podarilo vykydnut na zem pri poslednej vrstve zemiakov 😀 som sikulacka.. dufam ze to mala nezdedi
ja sa v poslednom case s muzom pohadam min. raz denne.. ritual vrrrrr
noa co sa tyka vianoc, stromcek velky vyzdobeny urcite ved 😎 nech ma dieta zazitok viem ze bude ju to lakat ale par krat ju okriknem a snad pochopi ze nono... silno sa uz tesim. aj ked darceky nemame lebo na ne nemame.. kupili sme si periny a smitec
veji ale ja nechapem ze preco nemozes ty svoje darceky zabalit....?!? za to ti nikto nic nemoze povedat.. ci?

johnie
22. nov 2009

veji ty si taka mierumilovna povaha natieratelna na chleba... ja by som sa veru mojich tradicii len tak jednoducho nevedela vzdat...ja som taky prikladny kozorozec ze hlavou proti muru 😝

luciankasebastianko
22. nov 2009

ahojte baby a peknú nedelu 😀

winona24
autor
22. nov 2009

johnie 😀 😀 😀 😀

luci aj Tebe 😉 😉

johnie
22. nov 2009

win.. hm>???
luci de si ? na fb ta nevidim.. mna muz vytlacil zo zachoda, to uz co je???

vejinka
22. nov 2009

johnie..naco robit rozbroje ked nemusim? zo zaciatku som si za vsetkym stala..a naco to bolo dobre stale som sa muzom hadala..a so svokrovcami..takze takto je v rodine pokoj a preco nebalim? pretoze podla nich vsetko die do penazi..a vraj treba setrit..a kedze na jedle sa u nas nesetri tak aspom nad malickostami...ja to nerada priznavam ale maju pravdu..papier sa roztrhne a zahodi do kosa..je tam sice kazdy clen ukrateny o rozbalovanie a napatie..ale tak mne to zili nepotrha ked nebude papier..a keby som dala ja ako jedina papier zasa by bolo zle..ze som rozhadzovacna a robim im silou mocou proti ich zauzivanemu ...a naco je to dobre si pohnevat svokrovcov? na nic kedze byvame s nimi a sme zavisli na nich ja radsej budem drzat hubu a krok..ako keby sme mali byt na noze..skor ci neskor bduem potrebovat pomoc s detmi a oni su velmi mily..ved sa spytajte anicky..ona ich videla.. 😉 a to ze sa musim podvolit ich pravidlam..to som uz davno pochopila..ked sa vspiecim bude peklo..a treba mi to? potrebujem aby maly vyrastal v nenavidenej rodine..? kdeze vsetci ho miluju a tak to aj ostatne a koniec koncov zvyk je zelezna kosela..s tym ja nic neurobim aj keby som sa na hlavu postavila 😅 a je dobre ze som si to uvedomila tak rychlo..lebo nic nieje horsie ako nenavist a nedorozumieme v rodine v ktorej byvate 😉

johnie
22. nov 2009

veji to je jasne ze nieje nic horsie ako nenavist, ja len hovorim ze mna by len tak rychlo nepresvedcil nik vzdat sa svojich tradicii...
ja ti nevravim aby si sa priecila,, ja som uuuplne ina povaha ako ty. teda asi by som sa nepodriadila to by som skor tlacila na muza isli byvat sami.. tot vsio... 😉

winona24
autor
22. nov 2009

to bolo na margo toho vykydaného plechu s tou papanicou johnie 😨 😨

johnie
22. nov 2009

win jaaaj.. tak to ano to bolo smiesne teda nie hned lebo aj nervy boli 😝

winona24
autor
22. nov 2009

mno johnie,keby sa to stalo mne...neboj nič.....ani opitý pohonič také nadávky nepozná aké by som dala....

veji 😅 😅 😅 ako myslíš......a na konci zazvoní koniec a rozprávky bude koniec....veľa šťastia 😉

johnie
22. nov 2009

ding dong...
win 😀 😀

vejinka
22. nov 2009

dobre dobre zmenme temu.. 😉

vejinka
22. nov 2009

baby ja by som si pozrela nejeku brutalnu romantiku...neporadite nieco dobree? 😉

winona24
autor
22. nov 2009

tak daj veji nejakú..... 😉 😉

winona24
autor
22. nov 2009

VEJI dom pri jazere...alebo dum u jezera....Keanu Reeves a sandra Bulock

vejinka
22. nov 2009

mam desnu chut na nieco romanticne..ale nie sexuchtive lebo nemozem..chapete nieco take kde by som si poplakala..zasmiala sa a zasa poplakala 😀