Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

goga03
3. dec 2009

ahojte,
oliver sa pri jedeni tiez musi s niecim zabavat, take drobnosti ako stipec, alebo nieco co sa da rozoberat.
chvilu ho bavilo krmit sa sam lyzickou, ale potom mu dosla trpezlivost, lebo sa trafil do ust len kazdy druhy krat.
bez nejakej zabavky by mi nic nezjedol. urcite z toho vyrastie.

tiez kupeme kazdy den, je to ritual, maly beha cely den a je dost spoteny.

paulinke skore uzdravenie, sadra a kiahne to je riadna blba kombinacia ☹

vejinka ja som rada, ked sa svokra alebo nasi pysia oliverom. tak mi to prijemne padne. ale bolo by ine keby ho niekomu ukazovali a mna nechali bokom, akoze k nim nepatrim. keby to bolo tak, tak ta chapem.aj ked neviem, ci to je tvoj pripad

zabavka
3. dec 2009

baby ten imazol to je taká zeleno biela mastička?Ja ju mám, ale neni aj na ekzém a také veci?Možete mi poslat link ako presne tá mast vyzerá?Už mi ju raz lekárnička ponúkala, ale bála som sa jej ju dat. 😖

vejinka
3. dec 2009

no ved oni su dobri len mne idu na nervy..obcas 😅

vejinka
3. dec 2009

hups to je uz tolko hodin? idem spat dobru kocky

luciankasebastianko
3. dec 2009

janka júúúj Paulinke skoré uzdravevné a tebe pevné nervy 😉 veji pojdeme na to stredko 😀 a si uplne normálna ,čo prepáč ale asi tvoja svokra nieje
na ritku neviem,poradiť maly ešte nemal zaparenú a to používame len hugiss 😕 mal len s antib. takú infekciu a to mu pomohol Canesten a väčšinou nu umtriem len servítkom
a aj nás čaka v našej dedinke mikúlaš máme len 207 obyv. a málo detí asi zo 30 ale aj tak bude zábava 😀

ka3n
3. dec 2009

lucianka a to som si myslela ze nasa dedina je najmensia 🙂)

kamilka12
3. dec 2009

my každý deň nekúpeme, kúpeme tak ako ka3n vačšinou každý druhý deň, keď je nachladnutý nekúpeme aj dlhšie.. A niekedy naopak, ak viem, že cez deň kakal viac krát (a to kaká iba do nočníka) alebo viem, že sa cez deň spotil, tak kúpeme aj každý deň...ako kedy..

rony253
3. dec 2009

ahojte, Sara mi zaspala pred deviatou, spali sme totiz do pol siestej a boli sme potom este na chvilu u sesterky. My sa kupeme kazdy den aj ked je teplota dam jej vlaznejsiu vodu, kupanie tiey u nas dlho netrva ako pise vejinka. vlasky umyvame kazdy den, lebo hlavka je stale spotena ked lieta a potom sa skrabe.
Pri jedle ani nehovorim kolko hier vymyslame ale naje sa lebo je zamestnana inak spekuluje a vystupuje zo stolickz, stale musi nieco robit pri jedeni. Uz si z toho nic nerobim, pre nmna je doležite nech je najedena.
Boze Jani, Paulinke skore uzdravenie.
Inak zajtra idem na kontrolu so mnou ale kaslem este stale a este mi aj v prieduskach piska, a to beriem od pondelka antibiotika, tak neviem co piovie doktorka.
Chcem Vas poprosit, abz ste mi popisali nejake lieky, ktore vam davali doktorky pri nejakych chorobach, a ako sa volaju tie na imunitu a ten vitamin C cebion ci ako sa to vola akosa to použiva.
zajtra precitam. Idem to tu vypnut nech nerusim sarku. Dobru noc papa

kamilka12
3. dec 2009

my zase naopak, keď sa kúpeme, trvá to aj 15-20 min. len čo je vo vode, napustím mu vždy velkú vaňu a tam mu už plávajú jeho kačičky a iné hračky do vody a on sa tam hrá...Keď ho už chceme vybrať..vačšinou je to s plačom..lebo tam chce ešte byt.

kamilka12
3. dec 2009

rony - ja dávam Cebion kvapky pre dojčatá..10 kvapiek denne pred jedlom

winona24
autor
3. dec 2009

ahojte...

JANI skoré uzdravenie Paulínke...joj to je nešťastná zhoda náhod ☹ 😒

ka3n ja už umývam len v umývadle vodou a mydlom....vlhčené používam len na "cestách"...príde mi to oveľa lepšie...

a umývame,teda sprchujeme sa každý deň....vaňu jej napustím tak 1-2x za týždeň...ináč rýchlovka,posadím do vane a osprchujem...vlásky umývam každý 2 deň cca 😉

johnie
3. dec 2009

ahojte, fasa sa mi z nicoho nic vypol nb ked som mala rozrobenu robotu, samozrejme neulozene... ani neviem ci mam plakat ci sa smiat... zajtra mam co dohanat, lebo od zajtra do konca dec. mam dovolenou a potom spat na RD...
k teme:
kupeme kazdy den, posranu umyjem v umyvadle a cikame od vcera do serbla.. tak utrieme papierom pre dospelakov 😀 a tak
krmime sa pri telke pri reklamach 😀
mikulasa ideme kuk do ga, o 16tej zajtra, sa tesim jak bude mala vrestat 😝 ste ju mali vidiet u doktorky, sa zasekla medzi dverami a spustila ariu... ze di end
ja tiez davam cebion a zacali sme aj s oscilo homeo
tiez byvam v mini dedine, ale neviem kolko mame obyvatelov

johnie
3. dec 2009

dobru noc zienky 😉

johnie
3. dec 2009

este zabavka http://www.lekarna.cz/imazol-krempasta-1x30gm-p...
je super, ucinkuje takmer okamzite, nedam na ten krem dopustit! 😉

timotej
3. dec 2009

Ahojte tak my sme mali dnes riadnu fušku malého uspať. Zaspal 22.45 som myslela že už bude hore do rána. Dlho ráno spal do 9.30 ale cez den len hodinu aj štvrť a večer jak z divých vajec.
Ja malého nekúpem ale sprchujem v sprchovom kúte je to rýchle. Včera sme ho strihali s mašinkou je riadne vykosený. Ked je pokakaný tak ho v umývadle s mydlom umývam vlhčené skoro vôbec nepoužívam. Lebo ked aj niekde som voda sa vždy nájde.

winona24
autor
4. dec 2009

dobré ránko baby..... 😉

annie13
4. dec 2009

ahojte
sprchujeme kazdy druhy den, ritku po pokakani vzdy vodou a mydlom nie iba vlhcenymi to musime byt niekde mimo ze to nieje mozne
ano ta masticka co dala johnie link, a nema chybu a samozrejme ze som to pouzivala len ked mal problemy nie stale a nepotrebujes predpis

evitkamalicka
4. dec 2009

dobre ranko,

my utierame len vlhcenymi a kupkame uz len 2x do tyzdna

annie13
4. dec 2009

kupel taky poriadny 2 x do tyzdna alebo v nedelu teda raz, ale s nim je to tazko, stale beha vo vode, z jednej strany na druhu vane, pisti, strasne sa tesi z kupania, ked ho vyberame z vane a to sa tam blaznime aj polhodinu tak vresti ako najaty 😀

evicka1
4. dec 2009

dobre rano kocky
tak dietko spi. boli sme von skoro dve hodiny no riadne sme tam vymrzli...a teraz pozeram nadherne tam svieti slniecko. 🙄 dufam, ze tam takto krasne bude aj po obede
idem uvarit obed a pohodovat
ad: kupanie.ja kupem tri krat do tyzdna, a ritulu po kakani len utieram vlhcenymi a vecer umyjem vodou
kraaasny den

natasa8
4. dec 2009

ahojte....
malej Paulinke skore uzdravenie 😉

my kupeme kazdy den - vecerny ritual, vlasky tak 2 krat za tyzden. Po kakani vzdy umyvame v umyvadle vodou a mydlom, inak sa ritka hned zapari ☹

zabavka... nam zatial vzdy pomohol sudocrem, imazol resp. canesten (to je to iste) som zatial nedavala, ale pocula som ze funguje.

My sme dnes stretli Mikulasa, stali sme na krizovatke a isiel aj so starostom na koci za konom..... aj Katke zakyval, tak mu odkyvala a ked zasiel za roh tak spustila rev 😀 😀

winona24
autor
4. dec 2009

ej ale som rada....Natálka sama prešla cez celú halu....sranda banda.....že by sme konečne začali už sami chodiť???

winona24
autor
4. dec 2009

http://www.aupark.sk/generate_page.php?page_id=...

pre bratislavčanov....nedáme stretko???? 😉 😉

ka3n
4. dec 2009

ahojte..takze ja mam dnes taky vselijaky den...o polnoci mi dosla sms, ze svagor je v nemocnic, ze rano mi zavolaj (sestra moja) takze polku noci som ani oka nezazmurila a rano som hned volala, odpadol dva razy a tak isiel do nemoci na pozorovanie, ale zevraj to je prepracovanost..hadam bude ok...takze som sa dnes zbalila a uz dnes vyrazame k mame, budeme tam cely we..dnes ani nevarim, nic sa mi nechce..iba sa venujem malemu a svokra ho zobrala von na hodku tak som sa v klude aspon zbalila..

no my vlhcene tie na cestach tiez..

ka3n
4. dec 2009

win, aj mna zoberte prosim 🙂) 🙂)))) prosim prosim prosim ...doma je to o zivot!!

winona24
autor
4. dec 2009

pooooooď 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

ka3n
4. dec 2009

no hned by som sla, ale cely we sme u nasich, som zvedava ako je to so svagrom, a v nedelu mame mikulasske navstevy..ale ani toto ma nebavi, tak by som niekam do Nakupneho centra isla za mikulasom radsej ja..ale musim trosku sekat dobrotu, lebo chcem aby sme isli s drahym o tyzden do NR na vianocne trhy.

winona24
autor
4. dec 2009

😅 😅 😅 niečo za niečo..... 😉 😉 😉

ka3n
4. dec 2009

🙂) no veru...idem malemu prisit gombíky na oteplovačkách, potom tu ešte mrknem a potom až v nedelu.

goga03
4. dec 2009

ahojte,

ja ho po kakani tiez umyvam mydlom a vodou. pripada mi to jednoduchsie a cistejsie. vlhcenymi utierkami by som to aj tak nezvladla, kedze olivera neviem prebalit po leziacky (prebalujem ho po stojacky,alebo kombinacia stoja a sedenia - na chrbte mi nechce lezat). ked sa nam raz pokakal mimo domu, tak sme isli do tesca tej prebalovacej miestonosti a tam mu ritku umyli