Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
13. máj 2009

jedja , ze ja neviem...ja VIEM do kelu, vidno, ze myslienky mi idu skor ako prsty po klavesnici 😠

miriam24
13. máj 2009

Ahojte .. tak ja uz mam za sebou dva dni preskolenia .. bola som na cele dni v robote takze maly bol v pondelok s mojou mamou a vcera s muzom .. no a zvladol to uplne super ... sice sa mi potom vrhol na cicik akoby nic cely den nejedol ale na ovocnych vyzivkach s piskotkou a zeleninovo-mesovom prikrme vydrzal cely den, mliecko som si sice pre neho odsala do flasky ale kedze on z flasky papat moc nechce tak to si len tak trosku pocuckal
Dnes uz robim z domu takze je to v poho ale zajtra idem znovu do roboty takze zasa bude len na vyzivkach ale esteze to zvlada lebo inak neviem ako by som to spravila :-/

inak co sa tyka nocnickov tak tiez ked vidim ze maly tlaci a tlaci az mu slzicky tecu a nic tak ked ho dam na nocnik tak sa mi vykaka hned a s usmevom a hned je mu dobre 🙂

no a dnes ma Martinko presne 8 mesiacikov 🙂 .. neuveritelne to leti .. a zaroven sa pripajam aj dnesnym ostatnym oslavencom 🙂

ollako
13. máj 2009

natas to som neskusala, ale mozem skusit, tiez to vyzera dobra poloha, ja nepotrebujem aby tam vysedaval, len aby nekakal s tolkym placom, len horsie je ze ked tlaci, tak sa aj vycika a takto asi do nocnika netrafi 😝

ollako
13. máj 2009

mriam gratulujem Martinkovi, Jurocko aj Tobiaskovi,a urcite som niekoho vynechala, tak aj ostatnym samozrejme... 😵

natasa8
13. máj 2009

Katka kaka vacsinou pri kojeni.... neviem ako by som ju dala na nocnik s cickou v puse 😀 😀

vejinka
13. máj 2009

miri..gratulujemee

natasa8
13. máj 2009

mirka.... Martinkovi vsetko naj k 8. mesiacikom, nech ho maminka poslucha 😉 😉

vejinka
13. máj 2009

som zvedava ci dnes pride ta autosedacka...kedze ich vcera muz zjazdil ako siroty.. 🙄

ollako
13. máj 2009

natas tak to si ani ja neviem predstavit, ze sediet na nocniku a ty pri nej sklonenena s cicikom v ustach, zaujimava predstava 😀

johnie
13. máj 2009

miri som rada ze si tu.. som na teba myslela, ako to zvladas... budes musiet casto chodit do prace.. ja som tam bola len podpisat dodatok, a aj mi hned vysvetlili co a ako... a ked neviem pisem maily jak tatar.. maju tam zo mna radost...
co presne robis?

vejinka
13. máj 2009

a uz by mal prist aj ten ring sling...dufam ze mi nenapisu ze si mam ist po to na postu lebo bduem vrazdit! ked mam raz zaplatenu 1. triedu tak ocakavam ze mi to dorucia az domov .. 😔

natasa8
13. máj 2009

mala sa uz asi zobudila ☹ ... nieco chrapsti vo vysielacke.....
takze sa s vami preventivne rozlucim...

vejinka
13. máj 2009

svokra mi doniesla hrozno...fajne aspom troska vitaminov dam do zaludka

ollako
13. máj 2009

inak baby mam stres, lebo mam ist na novom aute sama do mesta s kocikom na reklamaciu a uz teraz som s nervami v haji, ze co ked s nim niekde tuknem, muz by ma pochvali 😝 ...bojim, bojim 🤐

vejinka
13. máj 2009

ollako a co tak na buse?? ja by som sa bala...ale ja nemam vodicak a ani nebduem mat a nemame ani auto 😅

vejinka
13. máj 2009

riadim sa zasadou: pod vplivom stresu nejazdim na aute 😀

vejinka
13. máj 2009

teda keby som mala auto 😀

miriam24
13. máj 2009

dakujem za gratulacie .. odovzdam mu ich ked sa zobudi 😀

johnie - sme sa dohodli ze raz do mesiaca sa ukazem na cely den,bude to zrejme vzdy nejaky utorok lebo vtedy mame team meetingy a tiez si to chcem vyratat tak aby som si hned zobrala aj gastrace 🙂 .. no a robim pre jednu IT company v BA - v skratke spracuvavam objednavky z UK a Irska na rozne hardwares a softwares .. no a kedze sa mozem pripojit z domu tak vlastne je to to iste akoby som sedela v robote .. a s ostatnymi komunikujem cez maili alebo cez vnutropodnikovy chat 🙂 .. a ty co robis? a ako ti to ide? a mas part-time alebo full-time?

natasa8
13. máj 2009

olli.. aspon sa o to auto budete menej bat 😉 aj my sme sa o auto prestali tolko strachovat az ked ho muz tukol 😀

Inak ja mam zo soferovania take stresy ze radsej ani nesoferujem ..... ☹

vejinka
13. máj 2009

alebo pockaj na muza a pojdete spolu

miriam24
13. máj 2009

olla .. pekne pomalicky to zmaknes urcite .. ziadne stresy .. ber to tak ze je to vzdy len kus plechu ktory sa da vyklepat .. viem ze to nie je lacny spas ale treba to tak brat 😉

ollako
13. máj 2009

veji autobusom s praznym kocikom, to by vzeralo divne, ale chcem zobrat aj vanicku, keby nahodou som s nimi vyjednala vratenie penazi 😝 ...veji muz je v Myjave... pracuje, pride az v piatok, a z tej firmy, pridu dnes uz sme dohodnuty, oni su az z Cadce, a ze ked chcem mam im ho poslat posou , ale tak to nepipada do uvahy 😠

ollako
13. máj 2009

miariam ja som bola vcera sama na aute, ale na starsom fiate marea, tiez je to velke auto, ale az tak som sa on nebala, tento pegueot je predsa este vacsi taky honosnejsi a to vo mne vyvolava respekt...ale v autoskole mi vraveli, ze ja mam ovladat auto, nie ono mna 😎 , tak musim na to mysliet

vejinka
13. máj 2009

juuj v tom ti neporadim...tak teda premoz strach a chod

ollako
13. máj 2009

veji budem musiet, len neviem kedy mi akoze mienia zavolat , ze uz su v Prievidzi, rano o pol osmej mi povedala, ze za dve hodiny, ale ze mi hodinu predtym zavola a stale nevolaju 😠 ... maly este haja asi dospava tu uzasnu noc...aj toho musim,este dopravit k tete...mam to nejake chauticke, ked nad tym rozmyslam 😕

ollako
13. máj 2009

oprava chaoticke! a co idete dat drobcom na obed?

vejinka
13. máj 2009

ja activiu bielu sladku druhy den...este zajtra bude mat

zobudil sa..musim ist

winona24
autor
13. máj 2009

my máme dnes ešte zo včera....zeleninku s mäskom

claudinka
13. máj 2009

my ryzu, zeleninku a masko 😉

ollako
13. máj 2009

no mne dochadza fantazia co mu uvarit, furt to iste, etse mi zostala polievocka, ale tu som mu varila este v nedelu, tak ju mal aj vcera, ale dnes uz mu ju asi nemam dat, ze? treti den v chladnicke je asi dost...inak mu veeelmi chutila