Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

estella
5. dec 2009

ahojte...my sme opat sami doma lebo manzel isile robit jednje mojej kamoske byt...a nemozeme ist ani von lebo Stella ma opat ATB ma zapal nosnych dutin ☹ ☹ ☹ ☹ ...som zvedava kedy sa to uz skonci...

ja som varila spenatovu polievku a zemiaky a sojove masko...Maximovi to tiez chuti tak asi bude po mne lebo manzel to velmi nemusi to sojove maso ale zje to....

my nemozeme ist ani nikam na Mikulasa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ....chudatko Stella a tak sa tesila ze pojde do mesta na otvorenie vianocneho mestecka...

ja som vcera behla do mlynov aj s Maximom manzel bol doma so Stellou..bola som im kupit nejakeho Mikulasa lebo som si to nechala na poslednu chvilu.....

bubinko83
5. dec 2009

estell ahoj,aj my sme na tom podobne ,Filipko je chory a ešte sa nam vraj aj všetky zubky naraz tlačia.Tiež mame ATB od včera,lebo sa nam k tomu pridal aj kašlik,horučky ,sopliky..............no otras 😢
Som sa ta chcela spytat ako pripravuješ to sojove masko? Ja to tiež lubim 😉

estella
5. dec 2009

bubinko teraz su asi vsetci chori..aj ja som poraidne nachladnuta...ale Maxim sa drzi statocne musim si zaklopat aby som to neuriekla...klop-klop-klop...

sojove maso pripravujem takto...zalejem ho asi tak na pol hodinu vriacov vodou do ktorej dam jeden bujon...potom si osmazim cibulu a na cibulu dam potom to maso ale bez vody vodu v ktorej bolo namocene vylejem a tak ho posmazim na tej cibulke dam tam prichute ake chcem.cervenu papriku,vegetu proste ochutis si ho podla tvojej chuti mozes dat aj bujon ja teraz nedavam kedze ho je aj maly...takto ho posmazis potom zalejes vodou a tak sa ti dusi a ja tam potom davam bud leco alebo mrazenu zeleninu...mozes ho urobit navela sôposobou ako normalne maso...nam chuti skoro vsetkym aj manzel zje ale nemusi to velmi...

timotej
5. dec 2009

Annie13 hladala som toho macka na stránke Dráčika a nenašla som ho tak ked niekde nájdem tak ukážem. Je bombový- spieva,hrá,hovorí básničky, vyjadruje pocity,hovorí čísla,písmena je proste super. Stláča sa mu srdiečko, ruka,noha,bruško, uško. Mali na neho rozprávkovú cenu 33 E.

timotej
5. dec 2009

Baby ako sa pridáva link? Annie nájdi si cez google hovoriaci psík fisher price.

kamilka12
5. dec 2009

ahojte

timotej - nemyslíš ty toho hovoriaceho psíka?

sójové maso aj ja ľúbim ..mňam 😝

kamilka12
5. dec 2009

aha..až teraz som si prečítala, že si hore nad mojou vetou napísala že "psík" 😀 😀 Tak nič...

toho myslím annie má...len asi myslela, že myslíš niečo iné ked si napísala "macka" 😉

timotej - skopíruješ hore stránku a vložiš ju sem (Ctrl+V) 😉

annie13
5. dec 2009

ahojte
ano timotej toho mame ak myslis tohoto
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_hracky-pre-najm...
aj ja vravim ze je to najhracka nasa, a preco ste mu to neodlozili pod stromcek?? co mate pod stromcek?
dnesok nedopadol vobec ako som sa tesila
v Priore dostal horalku v Kauflande 3bit od mikulasa, ale otrasne vyzerali, ja som sa ho bala nie deti, tak reval, super star o nicom prisli sme o poljednej a uz tam neboli, lebo vsetko bolo odstavene policiou az do centra nas zaparkovali, za polhodinku stihlu odkoncertovart aj zmiznut prec
vecer sme mali ist na véču k ocovej 50ke na kaskady so zivou hudbou, pridem domov a oco aj brat opiti, takze mozem ist do ....

rony253
5. dec 2009

Ahojte, mam tu brata s manzelkou tak sa vsetci hraju s malou, ale ked je umrncana bezi ku mne. Ja som si predchvilou supla to jednorazove antibioitikum tak uvidim ako mi to zaberie. Sara sa zatial chvala Bohu klop klop klop drzí. len nech sa drži lebo mame este v decembri povinne ockovanie hexu. inak som dnes uz unavena ako pes poobede Sara nespala ani minutu. Papat jej tu u babci chuti a sa mi zda ze aj ja som pribrala ☹ vsak praskam a nehybem sa poriadne.
Tak sa lucim prajeme pekny víkendik.. papa

winona24
autor
5. dec 2009

ahojte....dnes som bola konečne u kadařnice....som spokojná...nechala som tam 32€ ale nevaaaaaaaa

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/phot...

TIMOTEJ my toho psíka máme....a taktiež som spokojná...je to strašne milená hračka...pesničky už aj naspamäť viem.. 😀 😀 ja som sa do neho "zaľúbila"už keď som ho videla u kamošky....a to som ani tehotná nebola...a keď sa mi narodila NAty,tak som ho chcela ako nič....dostala ho na 1.narodeniny od babiny

terezicka
5. dec 2009

Ahojte tak my sme si včera spravili výlet, teda ja som mala dve skúšky v BB tak sme išli všetci traja, spali sme u môjho bratranca, boli sme hore skoro do 2 v noci a ráno klasika budíček - Lucka 😀 Ale nevadí, raz za čas padne veľmi dobre si pokecať hlavne keď si máme s kým a keď si s nimi aj fajn rozumieme...Skúšky som spravila, boli to dve najťažšie skúšky v ZS, som mala pred nimi hádam väčší strach ako pred štátnicami 😅
Lucku som už uložila ale ešte si reční v postieľke, len dúfam že nezačne mrnčať...

Annie my sme boli tiež v europe ale supertaristi tam vtedy ešte neboli ale my sme tam zas nešli kvôli nim...
Teraz idem dražiť Lucke pyžamko na aukciách...
Inak v BB majú na pešej c bocianiku 50% zľavy, pekné veci a za dobré ceny. A ešte tam rušia jeden obchod športový - značkový, ale už nemali veľký výber. No Lucke sme kúpili termo mikinku za 7 euro a mali krásne botasky adidasy za 23 euro ale len väčšie čísla a to je ťažko odhadnúť či by jej boli na jar dobré, ale zrejme veľké, aj predavačka vravela že to by jej boli dobré asi na zimu a vtedy sú nám botasky na prd...ŠKoda lebo fakt krásne boli a za fajn cenu...

timotej
5. dec 2009

Ahojte ano je to ten hovoriaci psík presne ten. Je to horzne krásna hračka. Ja som to nemohla vydržať moja babka mu dala peniaze a nechcela aby som tam doniesla niečo tak som mu to dala. Lebo nechce aby celá rodina vedela že nám dáva peniaze pre malého (samozrejme som si ich nechcela zobrať). Ja som malému objednala auto Cars z netu má volant skúsim ho pridať ak mi to pôjde. U mojej mamy dostane báger, knižku, šrobovačku na baterky čo bliká s očami.

timotej
5. dec 2009
luciankasebastianko
5. dec 2009

Ahojte babenky ja len kuk 😀

jurocko
5. dec 2009

AHOTEEEEEEEEE
MOJ TOBIASKO SA ZOBUDIL A OCAKAVAM ZE TAKE 3 HODINY BUDE HORE UZ SA TESIMMMM PRECO???????????

jurocko
5. dec 2009

😅 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😔

jurocko
5. dec 2009

🙂 😉 ano ten psik hovoriaci je fakt super my este mame po Karinke kupil je krsny len tak z lasky 😉 🙂 teraz ze je vraj novsi ze ma take srdiecko aj kamoska ho kupila malej pod stromcek....
karinka vcera co mali v skolke mikulasa tak bola cela heppy stastna..ze ju mikulas pohladkal,len čerta sa trochu bala...ale dostala balik tak bola nadsena,pootm mala generalku z tanecnej taka bola unavena že až....

a dnes bol super den v meste Mikulassky tobiasko sa bal ohnostroja ale inak bol krasny a dobrucky a karinka s kamoskou sa nevedeli zmestit do koze..dostali hviezdu na okno,balony a prisiel kanion COCACOLA tak sa chceli kocky so santa claus sfotit tak sme v tom dave ludi cakali a po takej hodinovej tlacenicy sme sa dockali a dievčeence sa sfotili boli stastne a ja s nimi 🙂 🙂 🙂 🙂
tak sme dosli karinka sa navecerala a ked lahla bola KO ☹ 🙄
a tobiasko sa zobudil a je hore 😠

hodila som nove fotos na FB

jurocko
6. dec 2009

breeeeeeee ranko..prva?jeeeeeeeeej
ako mikulas?moje deti boli štastne,teraz akurat porozbalovali si darceky,boli bez seba.....aj Tobiasko
tato noc bola na prt...vobec nie som vyspata....ale čo uz---bol v noci taky zčurany ked som ho kojila ze hroooza trochu sa prebral a potom hned zaspinkal tak ok

teraz čakame tatina a pojdeme do kostola a potom na prechazdkz do jedneho obchodu co maju 15% zlavy
na všetko a neviete mi poradit ma niektory vas muz holiaci strojcek na holenie ja by som chcela ale poradte..dakujem

annie13
6. dec 2009

Dobre ranko, no Branik mal radost z domaceho mikulasa, ze nasiel kinderka, dostal ich 8 a to este nebol u svokrovcov, ale ti neviem ci ficia na Mikulasovi, sotva ked svokra si mysli ze dieta nepotrebuje hracky
mama mu dala za tasku, 2x kinder cokoladky teda 16 ks, ten obal s kinderkami tam su 4, papucky s levikom kvoli nasej studenej podlahe, adventny kalendar, 2x cajik hipp, strasne sa tesil ked to vytahoval z tej tasky moje zlato
my sme mu dali velky adventny kalendar jojo a ovocie, najviac sa mu ale pacili papucky od rana ich nanáša po byte, tieto su to
http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages/c.o.200912...

silwietta
6. dec 2009

dobre ranko dievcence 🙂

annie13
6. dec 2009

jaj zasse som sa tak pekne rozculila ze az, preco ja nemozem mat klud to neviem, toto babo nebude spavat ako Branko lebo polku tehotenstva prerevem
vsetky sa asi niekde bavite Mikulasikujete, ja mam den blbec vsetko je proti mne, taky ten hlupy pocit ze by bolo lepsie keby nebolo 😒

annie13
6. dec 2009

Bože ja som aj zabudla ved my sme mali v piatok 15 mesiacov, no som pekná mama

johnie
6. dec 2009

ahojte.. my nemikulasujeme annie, co ta rozhnevalo??

silwietta
6. dec 2009

co sa stalo annie?

annie13
6. dec 2009

oco, ja neviem, ja viem že je chorý snažiím sa mu ustupovať koľko vládzem ako každý v rodine, včera v pohode, vypil, veselý bol atď dneska prídem a on na stole diár rozložené faktúry za elektrinu, my máme jedno poschodie oni druhé, tak v ich chodbe riadne dal nainštalovať hodiny na meranie elektriny a meria to len náš vrch, a hneď ako som prišla tak že či som mala zapnutý celý deň počítač, či ohrievač či čo lebo to je vraj nemožné koľko spotrebujeme elektriny....
šokovalo ma že si riadne dal oddelene meracie hodiny na mňa, na jednej strane nechcel ani korunu za bývanie a aby sme boli u nich a na druhej toto
fakt nevlázdem byť v strede, muž ho minule počul tak im odniesol 30 eur, otec vyhlásil že to je tak na 2 týždne
čo môže žrať veľa elektriny??? počítač? sporák?? mám ten blbý s dotykovou platnou to vraj veľa žerie

silwietta
6. dec 2009

30 eur na dva tyzdne? my platie cca 50 na mesiac za cely dom...

annie13
6. dec 2009

minule počuli môj rozhovor s Jankom tak vravel že musíme trocha šetriť že budú treba podlahy do bytu, chladnička, mikrovlnka lebo tu je to všetko rodičov tak hned začali do mňa s ROZVODOM že či nad tým neuvažujem, že oni by mi pomohli, že pri Jankovi sa budem mať zle, že deti nebudú mať čo ani jesť, že je lakomý po mame
rodičia mi po 2 rokov navrhujú rozvod
veď materská by mi ani na elektrinu nestačila

silwietta
6. dec 2009

jaj annie, spolocne byvanie nerobi dobrotu... kedy sa stahujete?

annie13
6. dec 2009

však mne je to tiež divné, veľmi sa mi to zdá vysoká suma
tu rodinu nie a nie odtial dostat, že su zadlzený, ale svokor vcera volal tak ze uz maju druhy byt ze uz len veci prestahovat
ale kym polozime podlahy a vymalujeme no do Vianoc to nebude
taka zlost ma chytila, este ze MM spi s malym lebo keby ma videl zase plakat

vejinka
6. dec 2009

ahojte..juuuj annie mas to tazke.. 😔