• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
no MM ma nasiel plakat, zase sa rozculil, zobral maleho a siel k svokrovcom, ja som taka urevana nesla nikam :frowning2:
6. dec 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annie to je hormony...robia nic si z toho nerob :wink:
6. dec 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je moj otec a nie hormony :grinning: maly je prec 20 min a uz sa mi zda byt strasne velky a prazdny
6. dec 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj dostali sme ten laptop co som tak velmi zhanala dokonca 2 :grinning:
6. dec 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annie dostali? od koho?
6. dec 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj dostali akoze ste kupili..no super tak nakoniec mas viac ako si chcela :grinning:
6. dec 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodila som par fotiek vianocnych do albumu..ak xcete baby mozete sa kukknut :wink:
6. dec 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeee
ja som sa naobedovala a deti spinkaju...pojdeme s drahym pozriet na vypredaj,nedaleko nasej bytovky je tak pojdeme mrknut
dnes sme malemu kupili taku autodrahus vlacikom,vydava to zvuky a ide dookola tak sa vytesujem...darceky by boli len este pre seba aj pre karinku korcule na ľad.....

annie mas to tažške,nezavidim ti to........ :frowning2: chudtko moje
aj nase deti podostavali toho tobiasko auticko policajne cele rano sa s nim hral,brumiky,...a karinka Hello Kitting falsku,sladkosti,taky pričesok zajtra hodim fotku aka bude kocka
od babky jednej sladkosti a puncochy a svokrovci dojdu dnes-..tak uvidime
tak vam prajem krasny den
6. dec 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas to bolo nasledovne: rano sme sa obliekli a sli dole na ranajky a tam v okne zbadal daco..isiel kuknut blizsie a ukazoval nech mu to dam...dala som to na gauc a prve odtial vytiahol tusim mikulasa..v brusku mal lentilky tak sa tesil..potom zbadal bublifuk potom zubnu kefku sunarka keksiky a lopticku no a o desat minut prastil mikulasa o zem ked ho dedko drzal na rukach a mikulas na cipr capmr lentilky som pozbierala a dala do pohara a nech jedia..a malemu zostala len hlava...telo bolo z plastu ktory sa rozbil tym narazom..a hlava bola gumova takze ta to prezila..ale rana ako z dela..svokra sa urcite este teraz trasie :sweat_smile: no a my sme podostavali susene ovocie a dalej neviem lebo som sa do balicka este nestihla pozriet :sweat_smile: inak natacali sme ho aj fotili takze ked bdue video dam vediet :wink:
6. dec 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veji peknucke nove fotky
Dostali ako dostali od svagra aj brata vedeli ako to zhanam a brat byva v Detve tam je tesco a bol rano na rozky a akurat ich vykladali, a svagor robi v Doprastave tak ani neviem kde boli v Nitre ci kde a aaj tam ich mali tak pekne tesim sa z neho ale asi mu to odlozim az na meniny v marci aby to predsa len nepokazil ale je to krasna hracka
6. dec 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
starký môj by mal dnes narodeniny, idem do cintorina zapalit mu aspon sviecku, bol to velmi dobry clovek
6. dec 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak Mikuláš chodil dnes aj u nás, Lucka si dnes dlhšie pospala tak som jej stihla položiť balíček na vankúš a keď sa zobudila tak kukala že čo to je, potom si poobzerala balíček lebo však veď bol pokreslený a pekné obrázky na ňom. Potom sme jej ho otvorili, tak bola zlatá lebo kukla dnu a vyťahovala si z neho čo tam bolo a zakaždým keď vytiahla tak kukla či tam ešte dačo je... Aj v kostole dávali dnes balíčky, náš ocino rozdával :grinning: Ale nemal oblečenie lebo p. farár to povedal až pred omšou, ale deti mali aj tak veľkú radosť. A ešte aj včera dostala už Lucka dva balíčky :slight_smile:
6. dec 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veji fotky sú krásne ako si ich spravila, tie vianočné myslím? Ja by som tiež rada niečo podobné...
6. dec 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj konecne som sa zasmiala, kukam 7 a vravel vtip Latinak

"Letel Robo Kazik lietadlo, a prisiel medzi cestujucich pilot, ze su pretazení a klesaju, tak treba vyhodit nejaku batožinu. O chvilu sa vrati, že lietadlo stále klesa, že musí niekto vystúpiť. V tom sa preberie spiaci manažér Roba Kazíka a skríkne: " A teraz vystúpi Robo Kazik": :grinning:
6. dec 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veji krasna ta pre nás :grinning: dakujeme
6. dec 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. dec 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annie heh dobry vtip....no lenze mne moc do smiechu nieje..prave mi volala mama lebo dnes rano urychlene odcestovali na dolniaky...a mala som ist s nimi ale nemozem lebo kojim tak vraj starka :cry: na tom velmi zle :cry:
6. dec 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som hodila dve...na tej stranke sa da vselico.. :wink:
6. dec 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Annie dobré :grinning:
Veji to ma mrzí... :pensive:
6. dec 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej krasne, uz mam tu stranku medzi oblubenymi
starkej mi je luto, ja uz nemam ani jedneho starkeho, vsetci umreli a vsetci na rakovinu, zelam jej skore uzdravenie
6. dec 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim koncit
6. dec 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veji vďaka za link, už mám novú tapetu na ploche...
Annie aj my máme v rodine rakovinu, je to sviňa choroba a najviac ma mrzí že aj moja 13 ročná sestra je ňou postihnutá... :cry:
6. dec 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože Terezička 13 ročná a čoho, ja som bola na testoch chvalabohu zatial nič, to je hrozné má aj chemo?
6. dec 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veji fakt skvela stranka a ja uz mam Branka na ploche, konecne nekomplikovana co zvladnem aj ja :grinning:
6. dec 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Annie rakovina kolena... Chemo už má časť za sebou, časť ešte pred sebou a pred mesiacom absolvovala aj operáciu, vymenili jej celé koleno a aj kosť nad a pod ním...
Tá stránka je fakt super, ja tiež nezvládam náročné veci ale toto je v pohode aj pre mňa :grinning:
6. dec 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez to mi je velmi luto, ked to aj tak mladych ludi postihuje, v takom veku uz mat take trapenie ako chemo a tak, zelam jej vsetko len a len to dobre, bohateho Jeziska hlavne aby jej zdravia nadelil v plnej miere
6. dec 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Annie ďakujem...
6. dec 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my sme pekne Mikulaskovali, vcera sa fotila v obchode s Mikulasom a dnes sme boli v kostole a na zaver prisiel Mikulas, veeeeeeeeeeeeeela deti a hudba, no krasne bolo. Terazn mame navstevu, tak sa hrame, poobede nespala nic, dufam, ze pojde skor spat :slight_smile:
6. dec 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1593930
neviete kde by som kupila nieco taketo
6. dec 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako si posielate tie fotky čo ste vytvorili na tej stranke čo vložila vejinka? Lebo mne to emailom neprišlo :frowning2:
6. dec 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok