Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
7. dec 2009

muz mi povedal ze to posiela kurierom..dpd alebo ups..takze jej napis nech to posle cez slovensku postu a mas to lacnejsie..teda dufam

zabavka
7. dec 2009

lenže ona ho už mala slúbený niekomu inemú, tak som ju ukecala, či by mi ho nepredala aj za drahšie ako zan chcela povodne.Tak neviem teraz... 😒

annie13
7. dec 2009

100% ju zebra zaujme

annie13
7. dec 2009

tak to chce len zarobit, ale ked ste sa uz dohodli, musis sa sama rozhodnut, my ho uz mame zabaleny pod stromcek, ak ho to nebude bavit hodim to do aukcie, hadam vela neprerobim, ale zase mozno to zaujme moje druhe babo akurat koplo tak odlozim to jesť nepýta

vejinka
7. dec 2009

ann dievcatko radsej vysava ako Branko 😉

zabavka
7. dec 2009

baby a to ako vypadá tá knižka, v ktorej sa listuje a zároven pri tom aj rozpráva?To je tá od FP alebo sú aj iné?

zabavka
7. dec 2009

veji len škoda že ten vysávač nevysáva aj naozaj 😀

vejinka
7. dec 2009

no ved to..moj maly sa velmi rad pozera ako tato vysava a vydava pri tom take udivujuce zvuky...no zlaty je 😅

vejinka
7. dec 2009

ale ci by ho bavilo vysavat to neviem...mozno na rok

zabavka
7. dec 2009

zachvílku by bol celý dom vysatý 😀 😉

vejinka
7. dec 2009

vcetne skrin postele hraciek 😀 😀 😀

winona24
autor
7. dec 2009

annie ja som nechala u kaderníčky 32€ 😀 aj s tringeltom......

annie13
7. dec 2009

win ale aj ti farbila nie, to nie len za strihanie

winona24
autor
7. dec 2009

jasné annie...aj farbenie..... 🙂

adamss
7. dec 2009

ahojte maminy a septembrove deticky,
nebola som tu myslim, ze od stredy... maly mal zacinajucu anginu, tak sme sa liecili... a manzel bol vzacsa doma a nepaci sa mu, ked som casto pri pc...
Misko uz teplotu nema, ale zato stale sopli... tazko sa mu dycha a zaspavanie ani nehovorim... vecer nam pomaha hlavne odsavanie hlienov vysavacovou odsavackou... berieme antibiotika, ale hlieny mame stale dost...
ani neviem o com sa tu bavite... par stran mozno docitam, ale asi nie cele...

adamss
7. dec 2009

teraz na JOJ-ke isla sprava o tom , ze v parlamente je zakon o odskodneni poskodenych po povinnom ockovani...
myslim, ze by ju mali schvalit...

ka3n
7. dec 2009

..a v kauflande maju "ucime sa riekanky" za 599 sk...

Myslite si ze je to este aj pre taketo deti, ci len malicke..sa mi to paci..

vejinka
7. dec 2009

ka3n praveze je to vhodne presne teraz.. 😉

ka3n
7. dec 2009

no myslim aj ja...a hlavne ked zacnu rozpravat, nie, potom si mozu recitovat tie riekanky..ale v kaufiku je dobra cena 599Sk.

vejinka
7. dec 2009

dobra cena

vejinka
7. dec 2009

ale Erik by ju hned pokazil..nestoji to za to kedze teraz je jeho najoblubenejsou cinnostou vsetko trhat driapat

luciankasebastianko
7. dec 2009

ahojte ženy maly ma total vyčerpáva 😒 stále lezie na stoličku a snej na stol no ano otočiť sa nemožem a už je tam 😠 ani riad umyť, navariť no nerve mám jak kon 😀 nezaberá ani vyhráška ani poriťule ani pláč a prozba 😢 dnes s nej spadok 2x a v zápetí sa tam liepnal znova 😔 idem čítať 😅

adamss
7. dec 2009

wau... vypadol Bendik...

vejinka
7. dec 2009

necakane...cakala som ze smajda pojde

kamilka12
7. dec 2009

za Bendikom mi bude smutno.. 😔

timotej
7. dec 2009

Ahojte my sme mu kúpili ešte smetiarske auto z boku je to vkladačka tak tam dieťa hodí kocky a potom stlačí panákovi hlavu a na dvakrát to akože vysype jak smeti

eweny
7. dec 2009

dobry vecer prajem..noooo, necakala som ze Bendik vypadne ☹

eweny
7. dec 2009

mne sa zas to "ucime sa riekanky" ani moc nepaci, ani neuvazujem nad tym, ze by sme mu to kupili..u jednej znamej som to pozerala, Petka to nebavilo..

eweny
7. dec 2009

zatial mam pre drobca kupenu taku husenicku, ktorej hraju nohy, ako klavirik, da sa to aj tahat a take auto s poziarnikom, su tam 4 gombiky a po stlaceni to huka, alebo hra pesnicku..strasne rad si pusta hukacky na aute, ma take aj poziarnicke male auto a stale pusta hukacky 😀