Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
10. dec 2009

ahojte, no dnes je tu riadne mrtvo... ja som povodne planovala ist na ockovanie s malym, no ale zacal trosku pokaslavat, tak dufam, ze nebude chory, ale radsej som na to ockovanie nesla...

silwietta
10. dec 2009

baby dajte tip na nejaky maly darcek pre manzela... on si vybral tenisky ze mu mam kupit, ale chce to este nejake male prekvapko ale ja uz ozaj neviem co...

natasa8
10. dec 2009

caute...
silwi... no nepoznam tvojho manzela, ale ja by som urcite knihu alebo popripade predplatne na nejaky zaujimavy casopis (podla toho co ho zaujima, ja som raz muzovi darovala predplatne na National Geografic).....

ja som dnes bola v robote, tak to vyzera ze od februara zacnem z domu pracovat.... no som zvedava ako to budem zvladat, kedze krpata mi najnovie spava len hodinu denne 🙄 no ale do februara este dlho, mozno vtedy bude spavat a 3 hodky, a mozno vobec 😀

veji.. drzim palce na pohrebe.....

natasa8
10. dec 2009

winon.... neboj na take si zvyknes, hlavne sa pritom tvar neutralne, lebo moja lozi na gauc preve vtedy, ked chce na seba uputat pozornost - mysli si ze je to hrozna sranda...

mna Katka dnes tiez prekvapila, bola so mnou v robote a vpoode sa prechadzala s cudzimi ludmi ludmi po chodbe - vobec som jej nechybala... raz mi dokonca usla a nasla som ju ako lezie do muzskych hajslov... 😀

ka3n
10. dec 2009

ahojte..ja mam dnes nejaky uponahlany den, este ma cakaju nejake navstevy, ale tak sa vytesujem, lebo zajtra je uz piatok a pride tatinko..konecne dnes svieti slniecko, tak sme boli pekne aj vonku a este sa poobede chystame...akurat cakam, kym sa mi uschne kúpelka a pojdem ju poupratovat..

luciankasebastianko
10. dec 2009

ahojte žienky 😀

timotej
10. dec 2009

Ahojte my sme boli s malým sa trošku pobicyklovať to ho viac baví ako v káričke. Silvi ty chodíš s malým k Dr. aj mimo poradne na očkovanie? Ja chodím na očkovanie vždy ked máme naplánovanú poradnu. My sme si ako darček objednali super súpravu do kúpelky takú chlpatú vysokú z Quelle tie rohožky myslím aj svokorovcom dokonca len inej farby. Mužovi som objednala pulover La coste pekný taký elegantný.

ka3n
10. dec 2009

Timotej, aj ja chodim s malym na ockovanie inokedy ako do poradne..nas ani do poradne moc nevola 🙂), ale iba na ockovanie.

Ja este vybehnem v nedelu do TT do Tesca, kupit plienky do zasoby, sunar a take detske somarinky..ale drobec bude vonku s manzelom, lebo teraz ho nechceme trepat do nakupnych centier moc..kvoli chripke.

evitkamalicka
10. dec 2009

ahojky, my chodime na ockovanie vzdy v case poradne, nechcem riskovat nejake pliagy medzi vacsimi detmi

annie13
10. dec 2009

ahojte babeny
som šťastná ako blcha Dr povedal že dievčatkooooooooooooooo veľmi sa teším, povedal že moôžem prísť aj reklamovať keby nebolo 😀 tak snáď tak veľmi ma to potešilo že aj slzy mi vyhŕkli aj kamoška mi písala tiež maju Branka len je narodený v novembri, čakajú vo februári druhé a včera im povedali že dievča tiež, tiež veľmi chceli babu tak že bude Kristínka my asi Viktória alebo Bianca uvidíme, joj ale sa veľmi teším, už som aj MM volala nevydržala som to už 😉

ka3n
10. dec 2009

aha, tak uz viem ako ste to mysleli, my so sisou mame spolocneho DR. a on nerozlisuje, ci je poradna alebo chory...ja som dosla ako mi kazal, ze do poradne v utorok na obed a mal tam kopec ludi chorych ..hm? takze otras, ale cakali sme vonku..

Kazal nam chodit utorky a stvrtky do poradne, ale aj tak tam ma vzdy kooopu chorych..vid moj pripad v utorok.

ka3n
10. dec 2009

este taketo nieco ma zaujalo pre Matuska pod stromcek, co vy na to?

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

annie13
10. dec 2009

ka3n milučké aj cena super ja už nemôžem obzerať nič lebo už mám toho dosť pod stromček a potrebujeme do toho bytu
dneska ideme vyberať podlahy, kúpili sme krásne bezpečn. dvere vyrezávané, s priezorom, zlatým

annie13
10. dec 2009

pre manžela niečo malé ako tip by som aj ja brala

kamilka12
10. dec 2009

Čaute,

dnes má malý od rána teplotu, teraz naposledy mal 38,4 v rituše...zatial som mu ešte nič nedala od teploty, uvidím ked sa zobudí 😒 Očkovali nás 1.12. možno je to dnes ten "kritický" deň 😒

natasa8
10. dec 2009

no zaaaaaaazrak, moja mala spi uz 2 hodiny 😵 😵

anicka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nasa dr. ma tiez na poradne pre male babatka vyhradeny cas, vtedy nikoho nebere a sestricka nahodnych neobjednanych priselcov slusne vypoklonkuje z cakarne 😅

kamilka - moja dr mi povedala, ze normalna reakcia je tak cca na 10-ty den teplota, kazdy vysyp a hocijake ine priznaky su prehnana reakcia a treba sa prist ukazat. Aj keby dostala teplotu skor ako o tyzden po ockovani treba vraj radsej prist.... Drzim vam palce, nech teploty rychlo prejdu

evitkamalicka
10. dec 2009

annie super, gratulujem k dievcatku 😵 .....dufam, ze aj nam sa postastila baba

annie13
10. dec 2009

NATASA 😉

kamilka12
10. dec 2009

natasa - díky 😉 Naša dr. mi vravela, že reakcia by nemala byt žiadna.. 😒 Ale tiež som čítala, že na 10.den zvykne byt teplota, snáď je to ok.

kamilka12
10. dec 2009

ježiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiš annie ja som si až teraz v tvojom páse všimla, že čakáte DIEVČATKO 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

Strašne sa teším s vami 😉

natasa8
10. dec 2009

ja si prave pozeram segrine fotky.... toto je jedna z mojich oblubenych .
katuska s bratrancekom noruskom
http://picasaweb.google.sk/NikodemMM/2009_09_26...

(dufam ze sa segra nenahneva ze som to sem dala)

kamilka12
10. dec 2009

až teraz čítam spätne vaše príspevky..

kamilka12
10. dec 2009

natasa - kraaaasna fotka..veľmi 🙂

natasa8
10. dec 2009

kamilka.. ja nechapem preco niektori doktori tvrdia ze reakcie nie su ziadne, ked aj tu na internete aj ked sa rozpravam so znamymi sa to len hemzi vysokymi teplotami 😠 😠

natasa8
10. dec 2009

a este jedna... takto sa lubia 😵

http://picasaweb.google.sk/NikodemMM/2009_10_25...

timotej
10. dec 2009

Annie super že sa ti to splnilo. Ka3n psík je pekný len za 10 min by bol možno rozobraný môj malý chce do všetkého pozrieť všetko by rozobral. Ja chodím tiež asi tomu istému Dr Morovi. Aj nás čaká poradna aj očkovanie asi pôjdem v utorok pred obedom.

goga03
10. dec 2009

annie gratulujem, viem ako si si priala dievcatko 🙂

natasa - pekne fotky 🙂

olivera dnes ockovali, my mame vzdy spojene ockovanie a poradnu. oli ma tu istu dr. ako vejinkin erik a ta to ma tak, ze sa jej nemiesaju chore deti a zdrave. ak je dieta chore, tak zavolas (vacinou rano) a ona ti povie na ktoru mas prist. podla mna je to super, lebo po prve necakas a po druhe nemiesaju sa zdravi a chori

silwietta
10. dec 2009

annie, blahozelam, ako pekne vam to vyslo 😵

winona24
autor
10. dec 2009

annie straaaašne sa teším ,že sa Ti splnilo prianie mať dievčatko......super.super.super...nech ste zdravé obidve... 😵 😵 😉 😉

annie13
10. dec 2009

😉 dakujem Vam dievcata ake je to mile citat 😉 dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeem