Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
13. máj 2009

jo aj my máme s ryžou 😉

ollako
13. máj 2009

no asi mu dam hotove jedlo, lebo neviem kedy mi zavolaju kvoli tomu kociku, tak aby som potom nestresovala a uz ho pocujme ako si mrmle 😅

kamilka12
13. máj 2009

oll - čo všetko dávaš do polievky? Ako ju robíš?

natasa8
13. máj 2009

aj my budeme mat ryzu 😉

inak malej celkom chuti, aj ked uvrarim vo vyvare vlocky - je z doho taka kasicka, potom do toho pridam masko a pretlacenu zeleninku 😉

kamilka12
13. máj 2009

natasi - malá je podarená na to videu ako sa vie plaziť 🙂

natasa8
13. máj 2009

kamil diky 🙂
len nikdy nedojde k cielu, lebo cestou ju kadeco ine zaujme 😀

miriam24
13. máj 2009

ja mam kupenu zeleninku s maskom pre maleho takze dnes varit nebudem 🙂

winona24
autor
13. máj 2009

no zlatá je natas...to moje trdlo ešte skoro vôbec....keď ona je taká ťapka....nechce sa jej byť dlho na bruchu...tak ona sa hore dole prevracia z bruška na chrbát a opačne....takto na plávajúcu by som ju nemohla dať...to by si otrieskala hlavu jedna radosť 😅

silwietta
13. máj 2009

ahojte... my sme sa konecne dnes stretli s ka3n.. bola u dokiho, tak sme trosku pobehali po ciferi,pokecali kym cakala na manzela...

claudinka
13. máj 2009

co sa tyka toho nocnikovania, tak len som citala, kolko bab tu uz dava babenka na nocniky, tak som si myslela, ze dnes je to normalne a vobec som sa nad tym nepozastavovala 😀 takze dobre, ze ste povedali, nabuduce si budem radsej vsetko este na nete citat, ako to je.. 😀 lebo ja som si predstavovala, ze dam maleho tam, vykaka, vycika a pekne po case sa nauci.. hehe ja naivka 😀 vidno, ze som prvorodicka 😀 😀

claudinka
13. máj 2009

chcela som sa opytat, mate nervy na tie polievocky? si neviem predstavit mu davat pit tu stavu a sem-tam nieco z polievky.. treba im davat uz teraz, to som pocula od viacerych ludi, ale potom treba este druhe ci dokojit ci ako to je?

winona24
autor
13. máj 2009

ja som jej takú hustejšiu tú polievočku spravila...pravda je ,že to bola babračka....ale spapala všetko....a zjedla jej za tanier,takže už som jej nič nedávala...

claudinka
13. máj 2009
https://www.youtube.com/watch?v=2L1f3rFl0GM


veelmi zla kvalita-ako teraz kukam no neva 😀

winona24
autor
13. máj 2009

no tak som zvedavá kedy konečne bude aj moja malá takto loziť ☹

rony253
13. máj 2009

ahojte, zdravim rychlostou blesku, ked stiham docitam vas ak nie az asi vecer, uz som sa naobedovala, co som vcera vecer varila, uz aj kavu som vypila s fajnou vianockou a malej sa vari obedik. sara spinka, uz asi hodku, uvidime ako este potiahne. idem rychlo daco pocitat co tu nove

buksy
13. máj 2009

claudi uplne perfektny je maly... zlatucky... aj ja som zvedava kedy my budeme takto pekne lozit

claudinka
13. máj 2009

musim spravit lepsie viditelne videjko sakris

buksy kujeme mysa tesime na fotecky 😀

rony253
13. máj 2009

som len na 67 strane, vidim, ze sa este vecer rozprudila debata,
Jurocko aj vam gratulujeme
Estell to je hrozne s tými soplami, ale drzim vam palce, my sme dva týždne soplili a potom prisiel aj kasel, je to hrozne a ked im nonstop z nosteka tecie, sara odsavacku uz ani vidiet nechce, od pondelka sme uz na tom lepsie.

Musim kupit pomlaicky aj ja nocnik a skusime, ak nie bude ho pouzivat neskor.
Ja varim malej polievku s kuracieho kridielka a je tam zeleninka a cestovina, potom jej to jemne mixnem, som zvedava co bude robit, a ci jej to chutiti bude.

rony253
13. máj 2009

ako robite tie kaše na noc, do flase? redsie ci ako a ake?
ja som ju pred spanim nakojila, ale sa mi zdalo, ze v noci som akosi nemala moc mlieka, prsia boli len take mlandrave a sa nenalievali, no nadranom uz mlieko striekalo, ale ona si v noci, trosku cucla aj to nic a spala dalej. dajte rady ako to s tou kašou funguje.
a tiez nelozime, kedy budeme to nikto nevie.

claudinka
13. máj 2009

rony normalne ako kasicku na obed, teda aspon vsetky moje kamosky septembrove to tak robia, co sa s nimi stretavam..

rony253
13. máj 2009

claudi, no lubosko je bohovsky, my take nerobime ani veeeeeeeeeeelkou nahodou.

rony253
13. máj 2009

tak sarka taha uz hodinu a pol, dala som jej na desiatu kasu s ovocim. ja ani neviem aku hustotu tej kase mam urobit, ked jej ju davam lyzickou, nejako to urobim a fuknem jej do toho vyzivu, dnes spraskala celu misku a robila som jej ju s UM. Ako robite vy tie kase???????????????????????????????? a aku na noc???????????????????,

rony253
13. máj 2009

claudi volam ta a nedvihas..............
kde mas mobil?????????????????????? 🙂

momoyka
13. máj 2009

ahojte, pekny dnicek...

musime sa vam pochvalit, hanka uz zacala papat mrkvicku s kalerabom a dnes mala mrkvicku s cuketou...
asi jej to chutilo celkom...

zatial sme len pri obede, kedy ste zacali pridavat ine jedla? myslim desiatu, olovrant?

rony253
13. máj 2009

t.j. taku hustotu kase ako ma tie kase na obed? ci ako?
ale na noc davate flasku ci tiez lyzickujete, na noc ma byt asi redsia ked sa pije z flase nie?
a aku kupujete na noc?

claudinka
13. máj 2009

kojila som 🙂 a mobil vibroval vo vrecku 🙂

silwietta
13. máj 2009

claudi to videjko je podarene, akokeby som Miska videla, a aj ten by skoncil pri papuciach 😀

buksy
13. máj 2009

hej claudi fotecky dam cim skor len si ich musim z muzikovho pc stiahnut a dat tu...
idem dat malu na dvor spinkat lebo uz je umrncana.. 🙂

claudinka
13. máj 2009

momo ja som prvy mesiac iba obed davala, dalsi mesiac pridala desiatu a dnes idem pridat kasicku na noc.. dalsi mesiac olovrant a tak dalej 😀 alebo aj olovrant sa moze pridavat ako treti tusim..

claudinka
13. máj 2009

som pridala nejake aktualos fotos 😝