Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
11. dec 2009

dnes 15,30 príde ten Mikuláš na koči aj kamion coca-cola a ono leje, neviem ako a či pôjdeme, ešte aj vianočné trhy dnes začali ešte aj zajtra sú, ale je zima, hmla a dážď nie silný ale hustý
ja keď sa na niečo teším tak to vždy takto dopadne to fakt ako naschvál ☹

ka3n
11. dec 2009

no annie, u nas je tak isto..ale mna by to neodradilo, aj vcera ked sme boli v tt na trhoch tak prsalo a bolo tam kooopu ludi aj s kocikmi a ja medzi nimi 🙂))

kamilka12
11. dec 2009

Ahojte,

v noci teplota klesla ale stále sa akoby "mykal" akoby sa strhával zo sna..ale tak,že každých 5 sekúnd a viete ako je to v noci, vtedy iba na najhoršie myslíte a tak som už myslela, že dostáva tú detskú obrnu či čo...no stále som na neho pozerala, potom začal akoby stonať zo sna no katastrofa....Ráno ked som sa zobila bol už znova teplý, zmerala som teplotu a 37,8 po odčítaní...Teraz spí, uvidím ked vstane ako bude.. 😒

Veji, ty si písala,a že aj Erik mal teploty. Trvalo to viac ako deň? Lebo ja som čakala, že dnes už bude ok a on nie je 😒

ka3n
11. dec 2009

kamilka..my sme mali teploty tak okolo 38,5, 38 stale okolo a aj tri dni tak sme isli dokymu a povedal, ze to moze byt siesta choroba, ale nakoniec na 5 den dostal kasel a tak vieme, kde bol pes zakopany..

winona24
autor
11. dec 2009

joj kamilka nemysli na to najhoršie....

mno tak ja mám pekné bobky z toho očkovania.....my ho máme v januári.... 😨 😨

kamilka12
11. dec 2009

no ale možno to vobec nie je z očkovania...ja sama neviem..lebo ako som písala, idú nám 3 stoličky naraz..možno z toho...ale začali teploty na 10den po očkovaní 😒

kamilka12
11. dec 2009

práve mi tu v inej téme píšu:
"kamilka my měli teploty 3dny a je to normál pak se mi ještě osypal"...

vejinka
11. dec 2009

kamilka ahoj to mi je luto s tou teplotou Erik mal dva dni take teploty na druhy uz ovela menej ale stale nad 37 a tiez ako opisujes vzdychal a budil sa a no proste zle to bolo ja som sa za tie dva dni nic nevyspala hrozne som sa bala febrilnych krcov ani som sa od neho nepohla kym mu teplota neklesla..aj sme kupali dva krat ale bez hlavy teda aj s hlavou ale nenamocili sme a vodu sme mali cca 37 stupnovu a oblievali sme ho tam desat minut kym citelne voda neochladla..no potom mu isla este hore a az po dalsom pouziti panadolu teplota postupne klesala

vejinka
11. dec 2009

mne sa maly nevysypal a caala som to aj doktorka povedala ze sa to moze stat ale my sme mali len vysokanske horucky bez vysypu

silwietta
11. dec 2009

ahojte baby... rano mi lbol komp tak rychlo pisem kym maly spinka... budem ho musiet o chvilku zobudit aby zaspal vecer dobre...

bratislavcanky, chodite na nejake tance s deckami? som si zacala pozerat nejaku nahradu namiesto plavania... hodte nejake linky... dik

ka3n
11. dec 2009

silvi, bratrancova zenachodi na tanec s malym, zistim ti...Sisa, ten zajtrajsom pada, ideme s drahym do TT a toto pocasie ma vobec nelaka...hadam do vianoc dame este rande..

annie13
11. dec 2009

ani mna to neodradilo a bolo super branik sa tak tesil zo svetielok ani neprsalo

ollako
11. dec 2009

Ahojte, tak my sme mali noc hroznu, bez cici nechcel ani spinkat a dnes cez den to iste, dufam, ze ked mu to prejde, tak sa to skonci, alebo sa naplace, lebo fakt takto nemienim s nim spavat 😒 ....chudatko vecer ako som pisala o poldesiatej bol vyspaty a potom zaspal az pred jedenastov, budil sa kazdi chvilu a o druhej som mu zmerala tepltou mal 38,5 po odcitani, tak som mu dala znova cipok , ale stale az do rana chcel byt na cici a nechcel inak spinkat, som bola rano ako mrtvola ale maly bol v pohode, rano mal teplotu 37 po odcitani, a tak sa mu zrejme drzala cely den, lebo bol celkom v pohode a cipok nebolo treba...lekarka ho prezrela , popocuvala, ale nic nenasla, nevie co mu moze byt, ale ak do pondelka teploty neprejdu mame prist..tiez ju napadla sieta choroba, tak uvidime, ci sa vysype--.uz ani neviem, ci som vecer pisala, ze aj vrackal, ale preto, ze sa mu vracalo do pusinky ako ked mal reflux, az zacal kaslat a povracal sa...tak mu dala Hylak kvapky, ze mozno ma crevu virozu, vraj neuskodia, este som mu ich nedala, lebo sa nemozu s mliekom a maly je v kuse na prse..dufam,ze mu to tak neostane a vratime sa do starych kolaji, teda kojit, vecer a v noci..
inak uz mam muzika doma a umyla som si na izbe okno, konecne, tak okna mame uz komlet umyte az na malicke kupelnove 😅 piect sme este nezacali a ani neviem kedy zacneme, ale aspon medovnicky urcite napecieme 😉
necitala som vas podrobne, ale zazrela som kami aj tvoj ma teploty?

annie13
11. dec 2009

Petkovi a Martinkovi nech sa cim skor polepsi 😉

goga03
11. dec 2009

kamilka olako, nech tie teploty su uz prec.kamilka a nemysli na najhorsie :( lahko sa hovori (pise), ale musis mysliet pozitivne
no ja dufam, ze sa u nas nic nevyskytne. mame sice len druhy den po ockovani.
ale potesitelne je , ze najblizsie ockovanie az v siestich rokoch. teda este mozno ta zltacka pred nastupom do skolky.

ollako
11. dec 2009

dakujeme 😅 ...dufam , ze nas to coskoro prejde
nas caka to 15 mesacne ockovanie v januari 🙄 , chudatko moje, uz teraz sa bojim aj zanho

vejinka
11. dec 2009

baby mam super recept na kokosovy kmen.. http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=10923 😉

vejinka
11. dec 2009

este som ho nerobila le vyzera fakt dobre..na vianoce urcite spravim

goga03
11. dec 2009

vyzera to strasne jednoducho. len tam nie su ziadne komentare, tak hadam to bude aj chutit. daj potom vediet.
ja som neplanovala na vianoce vela piect, ale uz mam tolko receptov a vsetky vyzeraju super, ze si neviem vybrat ☹

vejinka
11. dec 2009

goga no my este nic nepecieme zacneme az 22

goga03
11. dec 2009

ja som skusala len jeden recept na medovniky a manzel si na mikulasa zazelal grilaz, ze on do vianoc nevydrzi. grilaz zjedol sam za 2 dni 🙂

ja s tym vypekanim nebudem prehanat, mam mat ten kludovy rezim, tak aby som potom nelutovala,ze kvoli kolacom budem pozerat na vianocny stromcek v nemocnici ☹

vejinka
11. dec 2009

tak tak treba oddychovat 😉
dobru noc

timotej
11. dec 2009

Veji díky za recept hned som si ho opísala takže to možno urobím. Aj ja plánujem v najbližšej dobe medovníky vyskúšať a ešte tento asi. Stromček nebudeme robiť len taký malý dáme lebo pri malom by neobstál. A nemám na to nervy aby som ho stále brala od stromčeka velký stromček urobíme na budúci rok.

luciankasebastianko
11. dec 2009

ahojte babenky veji super že to Erik tak kráááááááásne zvládol hlavne tu cestu 😅 mne maly nechce sedeť ani do Bánoviec a to sme 14 km odnich 😀

timotej
11. dec 2009

ani náš Timi nechce sedieť iba chvílu v aute vydrží tak 10 km aj to ho musím zabávať. V káričke tak pol hodku ked ideme von. Keby bolo sucho tak ho dám behať ale do takéhoto počasie fú to by bol hned od blata.

kamilka12
11. dec 2009

Ahojte, tak aj dnes večer je teplota..38,5, dali sme na noc sirup od teploty, uvidím aký bude zajtrajší den...

jurocko
11. dec 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
vobec nemam cas..ako žijete.idem vas docitat ale prv si zrobit veceru..chcela som este poutierat prah v dvoch izbach lebo aby som zajtra nemala vela

tatika mame na rozlučke so starym rokom tak si uživa aj jemu patri tak dnes pride ale v dobrej nalade 😀 necham sa prekvapit...

tobiasko mi všade vylezie na parapetnu dosku,na okno postavi sa na stolicku a zo stolicky na stol no katastrofa 😀 ☹ ale bojim sa onho dnes mi tak spadol z gauca sekunda a uz bol na zemi ☹

jurocko
11. dec 2009

kamilka a z coho mate teploty myslis ze z toho ockovania?uz druhy den...moja lekarka by tvrdila ze to nemoze byt...ved uvidis drzte sa moja a nech sa martinko uzdravi a teplotky nech zmiznu

jurocko
11. dec 2009

moj v aute v pohode sedi aj na dlsie cesty len musi si sam zobud topanky 😀 lebo dovtedy je zly ale ked si ich da dole tak ok 😀 dobry je však? 😵

kamilka12
11. dec 2009

jurocko - ďakujeme, buď z očkovania..vraj medz 10. - 15- dňom zvyknú teploty byť alebo zúbky...neviem ako to nám zistiť, že z čoho to má...Uvidím, či aj cez víkend budú.