Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
13. dec 2009

dobry den sa praje 🙂

ollako
13. dec 2009

ahoj evit ako sa mate?

evitkamalicka
13. dec 2009

ahojky, mame sa super....akurat muzik vari obedik a my oddychujeme 😀

luciankasebastianko
13. dec 2009

ahojte 😀 evit to by som si aj ja spravila druhé, keby mi muž pomohol a nebodaj aj niečo uvaril 😀 😀 😀

evitkamalicka
13. dec 2009

luci nuz moj musi, som mu povedala, ze sa bude musiet starat viac, ja nie som nikoho otrok, takze musi obmedzit hranie na PC a prekonat svoju lenivost

luciankasebastianko
13. dec 2009

baby , kedy by mal byt ten kriticky den po očkovaní 3 alebo 10 ? už mám s toho chaos 😀 ale 3 už máme zasebou tak dúfam že to nebude 10 😅 tu začalo tak nádherne snežiť tešíííííííííííííííííííímmmmmmmmmm 😀
mužiček čosi dorába v práci, ale hned ako príde ideme k mamine a potom ma vezme na rerax do sauny ,maly buva tak aspon sa vyspí aby bol u maminy dobry 😅

luciankasebastianko
13. dec 2009

evik tak to hej ale ked moj stále len pracuje takže ho nemožem ani karhať 😀 😀 😀 že mi nepomáha

kamilka12
13. dec 2009

Luci - všetko naj k meninám 🙂

vraj je to 10-15 den...tu je o tom aj téma

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

natasa8
13. dec 2009

ahojte.... my sme po obede, mala spinka, muz lezi na gauci pred telkou, tak som trochu prisla pocitat...

vitam claudinku.... uf, ty si toho popisala 😀
k tomu kojeniu ti odporucam tak ako ostatne babenky, davaj UM, moja Katka tiez prestala vyzadovat kojenie, tak som to vyuzila a prestala - potom ked som jej raz chcela dat, tak uz nechcela. Ved deticky su uz velke, a aspon nemusime riesit problematicke odstavovanie 😉
k tomu jedovaniu - myslim ze nas to vo vacsej ci mensej miere caka kazdu. Katka je vacsinou v pohode, ale ak sa zle vyspi alebo nenapapa (obcas drzi hladovky), tak je tiez nervozna a robi naschval veci ktore nesmie.

No.. zacal poarot, tak idem urobit kavicku, odkrojit kolacik a kukat 😉

natasa8
13. dec 2009

a choruckym detickam zelam skore uzdravenie.... hlavne nech su vsetky na vianoce zdravucke v dobruckej nalade...

silwietta
13. dec 2009

ahojte, o taku hodku ideme na vianocne trhy do Ba... koho sa nam podari stretnut?

claudinka
13. dec 2009

silvi kebyze povies skor 😒 ale aj tak by som sa asi neodvazila tam ist s malym cez vikend, tolko naroda tam urcite je, ze az.. sa tam chystam cez tyzden 😝

natasi tak uz len vybrat to, co mu bude chutit 😎

jurocko
13. dec 2009

AHOJTEEEEEEEEEE....KARINKA ESTE STALE SPINKA..TOBIASKO STALEPOPLAKUJE IDU MU DALSIE ZUBKY JE STRASNE NERVOZNY..VYPILI SME S DRAHYM KAVU A DALI KOLACIK...
VCERA SOM DETOM ESTE KUPILA KNIHY A TO VSETKO UZ LEN DRAHEMU NIECO KUPIT A HOTOVO A ESTE ZEBY SOM NEZABUDLA NA kATRINEHO MATUSKA ONA NAM UZ POSIELA DARCEKY NA VIANOCE MI ESTE ANI NEKUPENE..NO NEMAM CAS ALE MUSIM SA VYBRAT... 😀 NE KATUSKA?

claudinka
13. dec 2009

jurocko ako sa mate? citam, ze ste zdravucki a vsetko v poriadku, to som rada 😵

annie13
13. dec 2009

ahojte babenky, tak oslava dopadlo dobre, maly bol ako med, strasne bol dobry, tancoval, pekne sedkal ked bolo treba, vsetci ho obdivovqali aky je poslusny, rozbil 2 pohare ale viac menej vinou mojho oca kt. toho pekne popil po 20 rokoch sa opil a daval mu pohare do seba, dostal kopu hraciek a to mal sviatok ocino
pri pripitku som si poplakala, MM som aj prosila aby siel, mal tam aj miesto a prislo mi luto ked vedla mna prazdna stolicka a tanier, ale nesiel od 14tej do 20tej bol na hostine aj maly potom prisiel po neho ale nesiel ani dnu a my sme este boil do druhej, ocovi bolo treba robit sofera, dostal kopu darcekov dokonca aj fujaru

vejinka
13. dec 2009

annie kraaasna torta

ka3n
13. dec 2009

ahojte..Jurocko, v piatok posielam, hadam sa bude pacit 🙂))

My sme dnes cely den boli v Nitre na navsteve u Estelly a jej rodinky, potom na vianocnych trhoch na vybornom punce a nakoniec sme sa isli zohriat do mlynoch a napapat do mcdonaldu..takze sme mali uplne prekrásne strávený nedeľný dník...Estella dakujeme..

Zajtra moj muzik odchádza do Za do piatka,ale tentokrat to nejako neprezívam zle, lebo mam roboty az az.

goga03
13. dec 2009

kamilka nad tymi koncatinami (zabaly a spongiovanie) som tiez rozmyslala a prisla som nato, ze pri spongiovani je dieta s casti ponorene vo vode, teda aspon nohy a zadok urcite, takze to nie je taky sok, ako ked lezi na suchu a davas mu mokre zabaly na telo.

timotej
13. dec 2009

Ahojte my sme dnes boli v Tescu v TT a v Arkadii pri Tescu v detskom kútiku malému som dokúpila ešte krásne papučky na Vianoce o číslo väčšie nech má od januára.

luciankasebastianko
13. dec 2009

kamilka dakujem 😀 anni krásna torta 😉 ako oslava 🙂

claudinka
14. dec 2009

annie a preco nebol drahy vnutri s Tebou? akosi som tu nebola sto rokov, tak neviem 😒

inak bree ranko, to tu este nikto nebuntosi o tomto case? 😀 😀

kamilka12
14. dec 2009

dobré ránko 😉

silwietta
14. dec 2009

dobre ranko 😎

claudinka
14. dec 2009

bre bre 😀 😀

silwietta
14. dec 2009

ze aka debata je tu dnes 😀

claudinka
14. dec 2009

ze uplne nenormalna 😀 😀

martinna78
14. dec 2009

caute 🙂
ani ja sem uz moc nechodim,ale ked vidim o5 Claudi, tak sa tesim 🙂
co mate nove? darceky pokupene? ja nemam este skoro nic, lebo manzel je vela pracovne vytazeny a ja nejazdim,tak sa nikam nedostanem a tu u nas moc toho nenakupim,ale uz si ma zajtra zobrat dovolenku a chceme vybehnut aj do SCS do Viedne.
Vcera nas konecne zobral na vianocne trhy do Blavy, isli sme az navecer, Sofi nadsena,aj maly len pozeral na svetlielka, ocka mu ziarili ako hviezdicky 😵
a prvy krat nam svieti vonku v zahrade stromcek, aj na dome mame svetielka, tak maly tiez len pozera von ze "žiža"
tesim sa na Vianoce koli detom, Sofi este stale veri na Jeziska, i ked deti v skole uz hovoria,ze to rodicia kupuju,ale ona este veri, dokonca aj pisala list a vcera na trhoch bola schranka a tam hodila 🙂
Maly je taky podareny, krici tu akurat na mna "mamima", on vsetko opakuje, minule som jedla tak neskor obed a on sa pytal ku mne na ruky a hovori mi "ceš obedik" 😀

misik
14. dec 2009

dobre ranko 🙂
dobre vidim, ze claudi 😉 som myslela, ze si uz zapadla v tom Moste.

winona24
autor
14. dec 2009

ahojte....prajem krásne,vymrznuté ráno...konečne začala poriadna zima.....teším.sa.... 😀 😀