• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
ahojte baby, tak mojmu malemu antibiotika zaberaju, teploty uz nema...aspon nieco :wink: , ale nechce nic papat, dnes za cely den zjedol akurat krajec sucheho lanoveho chleba :rolling_eyes: a to som mu nukala polievku nedelnu, jogurty, brumiky, ovocie z mandarinky zjedol jeden mesiacik a caju vypil asi tak deci za cely den :confounded: ..tam som ho cez den aspon kojila, ale uz nemam tolko mliecka, lebo skoro vobec nepil,len par glgov a potom si uz len dudkal, inak ma sopliky upchava sa mu nostek, tak ste mali viediet tu noc, do druhej nie a nie zaspat :rolling_eyes: potom konecne zaspal a o pol stvrtej mi zvonil budik na ATB, nastastie sa velmi neprebral, len som mu dala striekackou a zapil cajom a spinkal dalej no o hodinu zas s takym placom vstal a chcel ist za starkou-za mojou maminou, lenze spal u nas aj 4-rocny synovcek, tak som nechcela, aby ho zobudil, (mamina to berie v pohode a niekedy si ho pri sebe necha nech si zdriemnem, ale vyuzivam to minimalne, lebo som z toho nervozna), no ale potom zaspinkal ani neviem kolko krat bol potom este hore, ale rano sme vstali o 8:15, bradavky mam vytahane dozuvane, prsia az na bruchu, no uz vidim, ked ho odstavim ako mi budu vyzerat...ako vyzmykane vechte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
muzik bol dnes na stavbe natahoval kabel na tv a internet a zajtra ide dat vatu n podkrovie, pomalicky sa pouvame dalej a ja stale neviem ako poriesim kuchynu, nemate nejake napady? rada si necham poradit, nejaku lacnu, peknu ale nie nekvalitnu kuchynu este neviem presne ako poriesim priestorove riesenie :confused:, to su dilemy, len aby som tak nedala nejaku z tesca a budem rada, ze vobec nejaku mam, lebo muz nema bohvie kolko prace..nechcete niekdo vymalovat , stierkovat? :grinning:
baby a boli ste uz na UPSVaR kvoli rodicaku?
14. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oll - kvoli rodicaku sa bude chodit zrejme až v januári...prvý aj tak dostaneme až vo februári, takže času dosť zrejme ešte ani neexistujú nejaké tlačivá..

a chodíš pozerať na stránku www.modrastrecha.sk ? Tam sú niektoré pekné albumy..aj fóra..určite ti s kuchyňou baby radi poradia :wink:
14. dec 2009 o 22:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
olla pokiaľ viem žiadať sa má od januára 2010....
14. dec 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
olla kamilka Ti dobre poradila.....skús pozrieť tú modrú strechu...ja ani nestaviam a občas si kuk tie albumy a potom len ohkám ako by som chcela dom... :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. dec 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olla ja som našla podla časaku v tvare U a v Decodome nám vytvorili program kde tomu dali ten správny šmrnc :grinning: ale dali sme ten program kamarátovi a ten to spravil ovela lacnejšie ako Decodom ale program bol super :grinning:
14. dec 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alebo olla vyskúšaj Ikea-cky program na kuchyne.....

http://www.ikea.com/ms/sk_SK/rooms_ideas/splashplanners.html

podľa mňa je jednoduchý.....i keď je to na ich sortiment samozrejme ale pre predstavu postačí :wink:
14. dec 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak sa majte.....
14. dec 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sziaaa
14. dec 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko babenky, jurocke drzte sa na ockovani
babenky ako to je so sporakom, v panelaku mame plyn takze vrch teda horaky by mali byt plynove s tymi kolieskami hore na doske aby mi to netocili mali, a moze byt rura pod tym elektricka nie plynova vstavana do linky? ci to nemoze byt
neviem ci budem vediet piect v plyne
15. dec 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annie mi mame kombinovany, hore plyn a elektricka rura, takze kludne
15. dec 2009 o 08:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte...

annie aj my máme kombinovaný,vstavaný sporák......v pohode sa dá...dnes sa dá všetko... :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

my tiež máme v byte kombinovaný..hore plyn a rúra elektrická..až na to,že tie gombíky na plyn malý dočiahne a stále mi stláča tam tú iskru :angry: :angry: Neviem ho to odnaučit..vobec nepočúva ked ho hreším, hrozne sa bojím, že si raz ublíži, dočiahne už skoro aj na panvicu, ked na nej niečo robím a nie vždy som v kuchyni..
15. dec 2009 o 09:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a rozmery tej rury su rovnake mozme objednat linku ci mam najprv kupit sporak
a kupuje sa to spolu ci sa da ten vrch oddelene alebo ako to je
15. dec 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aka je spravne slovo na prerabanie jadra v byte mam napisat ziadost na bytove druzstvo ze to musia schvalit
15. dec 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annie - myslím, že rozmery sú rozne...treba si to presne pomerať..a jadro sme prerábali aj my ale neviem ti v tom poradit, lebo mi sme žiadnu žiadost nedávali...proste sme to riskli, kamoška žiadosť dávala a mala okolo toho neskutočne vela behačiek a kým začali skutočne prerábat..tak to potrvalo. Ale samozrejme je lepšie, ak to robíš "legálne" :wink:
15. dec 2009 o 09:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. dec 2009 o 09:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. dec 2009 o 09:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
annie na stránke Vášho miestneho úradu by to malo byť...
15. dec 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeee, idem balit nase švestky, zajtra letiiiiiiiiiiiiiiiime domov. Tatino sa uz nevie dockat, mal dost casu na oddych aq vybavovaciek co potreboval.
Ako sa mavate a co nove, ja nestiham docitavat.
Dnes idem kupit autosedacku, aby mse mali Saru ako dopravit domov. :grinning: moj muz nevie aku ma kupit, tak autosedacka bude s nami letiet :grinning: ale romer nekupujem, lebo som v tom odskusala saru. kupujem alebo casual play alebo baby point.
15. dec 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze radsej najprv kupit tu ruru a ten vrch a tak objednat presne linku
babenky velke dakujem za linky
15. dec 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
annie nie je za čo...... :wink:

ahoj rony.....šťastný dolet domov želáme.... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dec 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

rony, tak to tatko bez vas pekne dlho vydrzal...

anie, vela stastia s linkou a rurou, dufam, ze ti to dodaju cim skor
15. dec 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme, prave mala zaspala, ja som celu noc snivala s autosedackami, uz mi z toho sibe, ma niekto tu baby pint, myslim ze Ka3n na babypoint.
15. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
15. dec 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mala spinka - dnes pride na obed mamicka - sa tesim, trosku vypadnem :slight_smile: , ale len do obchodu , ale bez malej.

kiahne uz su na ustupu, celkom dobre sme to zvladli - mala ich 32 :grinning: . No sestrin maly to mal aj za nas - ten mal hrozne vela :confounded: .

zajtra ideme dat dolu sadru - som zvedava, aka ta rucicka bude. no a hlavne ci nas poslu na rengen - skontrolovat, ci je to dobre zrastene. neviem ci sa to vobec robi.

to zas bude placu... .
15. dec 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky
tak konecne tie moje zvieratka spia :sweat_smile: dnes mam nastarost synovca a ten ma tri roky no kocky to je zahul...
15. dec 2009 o 13:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

ja som dnes bola u zubarky, nastastie zuby v poriadku, asi som mala len zapalene dasno, co ma bolelo...

janka drzim palce, nech je rucka v poriadku, super ze uz mate kiahne za sebou a ze to mala tak super zvladla :wink:

anicka.... ak idete prerabat, menit aj vodu a elektrinu, tak by ste uz mali mat navrh linky urobeny..... spotrebice nemusis mat kupene, staci ked budes mat vybrany typ ktory chces a pri vyrobe linky im to nahlasis (my sme to tak robili)
15. dec 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....vonku zima ako v ruskom filme, boli sme hodinku a vonkua som si povedala ze na dnes stacilo, ale kedze chceme cerstve mandarinky tak este poobede pojdeme do obchodu...Maly mi zaspal o jednej, ja obedujem, vegetim a pijem kavicku..

Rony, ja mam babypoint sea...potom, ked budes mat cas, tak daj link aku si kupila..

alebo tuto:

http://www.babypoint.cz/detail1904.100/zenith/zenith-sea-06-sv-zelena
15. dec 2009 o 13:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby moj maly je dnes ako vymeneny len sa hadze o zem vrci a robi presny opak toho co mu kazem..aj po zadku dostal chvilku poreval a potom sa rehotal...ja viem ze som nemala mu dat po zadku ale niekedy si pripadam ako neschopna matka preco ma to decko nepocuva :rolling_eyes:
15. dec 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok