• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
jáááj take štiplave :slight_smile:))
16. dec 2009 o 13:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co si si myslela? :grinning:
16. dec 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nejake cili papricky :slight_smile:)
16. dec 2009 o 13:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..:slight_smile:) nieco take eroticke :slight_smile:))
16. dec 2009 o 13:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co si mu kupila na vianoce? ja zatial mikinu z new yorkeru taku na zips, ale to je asi aj vsetko..a mala by som este kozmetiku..len neviem, kedy kde..
16. dec 2009 o 13:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to ale nejake velke balenie alebo v crepniku uvazujem..ale volaco sa mi mari ze mi svokra zakazala kupovat hocico v crepniku nejake povery ze vraj bude zle ci co...a nexcem ju napalit na vianoce :sweat_smile:
16. dec 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mu kupila len dva velke balenia sprchovych gelov..a sampon a toto by bolo taky mily bonus :wink: a aj papuce dostal ale uz ich aj znicil..odlepila sa podrazka a cakame na nejaku akciu na sekundove lepidla aby sme mu to zalepili :grinning:
16. dec 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to xcem ako prekvapko lebo vsetko sme kupovali spolu...by to necakal a bim aha chilli :grinning:
16. dec 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi budem musiet ist do nejakych stiplavych obchodov..ale to sa neda urobit ze tajne :pensive: sakraaaaa najlepsie by bolo objednat z netu ale nejake speci balenie
16. dec 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenze nic som nenasla.. :confounded:
16. dec 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. dec 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. dec 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lenze do vianoc mi to nepride....takze mi zostava len do mesta pokukat
16. dec 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste ?? :fearful:
16. dec 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne maly spi uz ce dve hodiny..sice sa zobudil ale znova som ho uspala a poobede ked sa napapa ideme na navstevu som zvedava aky tam bdue :wink:
16. dec 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj..veji to je dobre som to pozerala :slight_smile:)

aj mne uz maly spi dve hodky...u nas krasne poletuje sniezik.
16. dec 2009 o 14:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeeeeeeee, a sme doma v Rakusku, let aj cesta autom zvladnuta, nova autosedacka vyskusana, takze sme plne spokojní. vecer to tu trosku prevetram, co ste popisali, vobec nie som v obraze :grinning:
16. dec 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka3n ak mate v blizskosti metro maju super vypredaje tych kozmetickych balickov ja som vcera pokupila adidas, garnier a tak zlacnene na 4 eura no nekup to v nadhernych tastickach
16. dec 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony z malej bude letuska ta ma viac nalietane ako moja rodina dokopy :grinning:
16. dec 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky.. tak mame po ockovani :slight_smile: docitavat Vas absolutne nestiham, akurat som len dorobila rezne a cesto na linecke a som mrtva.. nie este vela citat :angry: takisto som bola na tom koznom, co som spominala, ze sa chystam ist vybavit, tak sa mam sprchovat kazdy den cistou vodou a iba raz do tyzdna mydlom a aj to len pod pazuchami a medzi nohami :grinning: :grinning: a dal mi nejaky bioderma sampon proti lupinam za trinast eur a namiesat dve vodicky, tak som zvedava, ci mi to zaberie..
maly mi zaspal po ceste z mesta, tak spal asi 20 minut, lebo pri vyzliekani sa prebral a odvtedy nespal, tak som zvedava, kedy vecer zalahne :grinning: :grinning: a dokyna mi ho ani nevazila :angry: iba popocuvala, do hrdla kukla a pichla.. a zevraj dalsia "poradna" az v tretom roku :confused: :confused: to neni nejako neskoro, ty koki?
zajtra sa tesim, na cely den ideme ku kamoske do Novej Dedinky, co teraz v septembri porodila chlapceka, tak nech vidi, co ju caka o rok :grinning: :grinning: :grinning:

co sa tyka darcekov heheee skoda reci.. este nemame ani jeden jediny, teda malemu som uz davnejsie kupila taky ten spic, kde sa nastokuju kruzky v tescu.. ale svokrovci maju pre neho dost, tak to neriesim.. a svokrovcom muz vsetko ofrflal, co som vybrala, tak pojde kupit nejake drobnosti sam, lebo aj tak furt nic od nas nechcu.. a muzovi som tiez nic nekupila, nemam kedy a ani za co :grinning: :grinning:

ozaj skusila som malemu dnes kupit Hami Hajaja 3 a velky uspech to nemalo.. som obehala par lekarni a vsade mali iba cokoladovy sunar 800 g a Bebu 800 g a ja by som skor Sunar vyskusala, to mi dokyna odporucila.. tak neviem, kde to kupim, vzorky tiez nikde nemaju.. ach ja nestastny zemepan :unamused:
16. dec 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nikde?
16. dec 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak moje dieta trhlo znova raz rekord v obednom spani...3 hodky...jupiii...
claudi...skus sunar pozriet aj v dm-ku... maju ho aj bezne v tescu, hypernove carrefouri...bille...neviem co mas niekde v okoli...
a my teraz pijeme babylove z dm-ka a chuti petke cize mozem aj to odporucit...a cena je uplne super...
16. dec 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buksy v okoli vobec nic :grinning: babylove? a to je ake velke balenie, za kolko? no tak dnesny spanok len tisko zavidim.. u nas take dlhe nehrozi.. dnes to bolo dvadsat minut :grinning:
16. dec 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buksy, aj my sme dnes spali 3 hodinky, ale sme 10den po ockovani /teda zajtra bude/ a akurat nam dnes vysla teplotka na 39,2...otras..
16. dec 2009 o 18:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi neboj u nas to nieje kazdy den...to len obcas sa zadari tak dlho hajat...
je to 500 g... za 4,45 eur... no a ked mozem odporucit nedavaj hned kravske aj ked viem ze vela bab uz dava...ale ja mam odporucene davat ked uz tak sojove.... kupis v potravinach..je to prasok a zalievas horucou vodou... urcite zdravsie a lahsie stravitelne ako kravske ... moja rada...:slight_smile:
16. dec 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3 hodiny
no tak to ja mozem len snivat ze 3 hodiny
16. dec 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moj muz so svagrom sa hraju s malou, ja som trosku poupratovala.
Ahooooooooooooooooooj buksy, aj Sare chutilo babylove na slov. a dnes som jej bola kupit ten povodny Aptamil, ale som ti chcela povedat, ze tu stoji babylove nejakych 3,69 euro, to je zato tiez rozdiel.
16. dec 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiha ste mali reakcie na ockovanie? mne doky hovorila, ze po tomto ockovani nebyvaju.. :confused:

no vsak tej stravitelnosti sa bojim :unamused:
16. dec 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi skus to sojove...
16. dec 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

claudi - my sme dostali teploty presne na 10 den..10 vrátane dňa, kedy ho očkovali...trvali 3 dni a nakoniec tá 6 choroba...takže neviem, či to s tým očkovaním súvisí alebo nie..ale teploty sme mali :unamused:

Ja som dnes piekla tie suché "vecičky", čo chutia ako venčeky, recept sem dávala Estell a veru sú mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odniesla som aj k našim...do zajtra je po nich..

No idem sa hrať s malým, najnovšie máme novú hru...odčítavame z radiatorov tie meradlá digitálne :grinning: , boli tu nedávno z bytového družstva nám odčítavať, malý ani nedýchal ako ich sledoval a tak sa teraz malý hrá na údržbára a odčítavame jedna radosť :grinning:
16. dec 2009 o 19:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok