Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evicka1
16. dec 2009

ahojte kocicky
konecen nam nasnezilo a hoc sme chory tak sme boli s hugom von. no super. stastim vyskal ked videl sneh... no supeeeer
claudi : mi papame hami3 a to nam chuti. skusali sme aj to z dm-to babylove a to teda hugo bojkotoval...to sojove mlieko mi doporucila moja obvodacka tak este mesiac a uz zacneme na nom "ficat" 😀
buksy: ako sa mate? to petka krasne spala nech jej to vydrzi co najdlhsie 😉

buksy
16. dec 2009

ahooj evi... no mame sa fajn a ako tak citam tak hugino je nakoniec chory ☹ no tak to nas mrzi a prajeme skore uzdravenie...
takze aj ty mas odporucanie na sojove mlieko? no tak super je to lepsie ako kravske...

evicka1
16. dec 2009

buksy: NO v nedelu som zavitala na pohotovost a ej hla zapal priedusiek 😠 no uz je to lepsie. krasne vykaslava. zajtra mame kontorlu
uz aby sme mohli von, lebo doma mi z toho sibe... ja som tvor co potrebuje priestor a pohyb 😀
no sojove mliecko nam pediatricka doporucila hned od roka... ze je lahko stravitelne a chutovo fajn-teda mne osobne chuti

luciankasebastianko
16. dec 2009

Ahojte babeky Hugovi skoré uzdravenie 🙂 veji je aj čokoláda s čilli ale aj alkohol tuším aj v tescu som videla 😅
dnes sa maly tak vybláznil v snehu no velmi sa tešil aj mna strhol a od nadšenia som vytiahla sánky a ale ešte to moc nešlo dufam že napadá vela vela vela chceeeeeeeeeeeeeeeeem sankováááááááááťťťťťť bobováááááťť
😀 😀 😀 😀 😀

evicka1
16. dec 2009

luci: dakujem krasne
no s tym nadsenim neprehanat-este ze sa mozme vyhovorit na tie deti ze to robime koly nim 😀

ka3n
16. dec 2009

ahojte..baby akurat som pozerala ten druhy pribeh modreho z neba o tej matke s viacerymi detmi, ako zili v chudobe a ucitelka im vysnivala zariadenie domu a vsetko..tka som si porevala ako male decko..nádherný stromček im postavali a darovali este aj peniaze..júj krasne vianoce budu mat...teda krajsie ako inokedy.

Matusko spinka, teraz teplotu nemal.

rony253
16. dec 2009

caute, zeny, idem ja spat, hotova som z toho cestovania, lucim sa s vami. papa dobru nocku

ka3n
16. dec 2009

rony a potom daj link aleo napis aku mas tu autosedacku novu..brúú

silwietta
17. dec 2009

dobre ranko dievcence... ani sa mi nechce verit ze som prva...

annie13
17. dec 2009

druha, dobre ranko, aj ja som si poplakala pri Modrom z neba, velmi pekne pribehy a aj ta pesnicka co spieval Vilo

evicka1
17. dec 2009

ahoj kocky
no aka bola u vas noc? u nas katastrofa... a to fakt
hugo skoro celu noc zvracal a ma hnacky a este k tomu 40tky teploty ☹ spali sme tak dve hodiny a teraz to zalomil
chudacik moj maly

natasa8
17. dec 2009

ahojte.....

tak my sme dnes 10-ty den po ockovani, a mala ma od rana zvysenu teplotu ☹ Inak jej nic nie je, len je norvozna lebo sme nesli von.

kamilka.... ako vyzerali tie vase vyrazky? si si ista ze to bola 6-ta choroba a nie reakcia na ockovanie?
Podla tejto stranky su vyrazky reakcia na ockovanie (bod 4 - horucka, bod 6- vyrazky).

http://primar.sme.sk/c/4116697/ockovanie-babatk...

terezicka
17. dec 2009

Ahojte, prajeme krásne zasnežený dník 🙂 Tak včera naša Lucka keď zbadala sneh, tak asi 5 minút robila len fúha, vôbec nevedela prestať. Keď sme išli poobede vonku tak sa veľmi tešila, rukavicami ho chytala, nôžkami šúchala po zemi, nevedela som ju vôbec dostať dnuka včera, veľmi sa jej páčilo. Teraz sme sa tiež vrátili dnuka, dali sme ju na sánky ale pravdu povedať ju vôbec nezaujali. Sedela tam ako keď sedí v kočíku, aj z kopčeka sme ju spustili ale ona nič. Oveľa viac sa jej páčilo keď ich mohla sama tlačiť 😀 Ale vravím že za 3-4 roky nebude chcieť zísť dolu zo sánkov, len neviem kto ju bude potom mať chuť furt ťahať 😀

Ja som bola v utorok na gynde, tak mi zobral aj stery, vypísal žiadanku na sono prsníkov. No a začíname opäť chodiť na folikulometriu ako pri Lucke kvôli tým mojim divným cyklom. Pozeral aj papiere keď som vtedy chodila tak povedal že snáď sa to týmto spôsobom podarí aj teraz. Lieky na úpravu mi nechcela dať, keďže chcem otehotnieť. Mala by som začať dakedy od januára, teda záleží ako dostanem menzes. Mala som dostať v utorok no ale zatiaľ žiadne stopy, teho zrejme nie som, hoci sono mi nerobil ale ma vyšetroval a podľa vyšetrenia sa to dá zistiť tiež. Ale povedal že ešte môžem v podstata aj v tomto cykle otehotnieť keď ich mám aké ich mám, len záleží od toho či budem mať ovuláciu... Tak asi toľko noviniek 😉

evitkamalicka
17. dec 2009

ahojte....tak tehu mame potvrdene a uz mame aj srdiecko, foto fliacika v albume....takze krasny vianocny darcek a aj moj narodeninovy kedze sa ma narodit v auguste a ja som tiez augustova 😵

kamilka12
17. dec 2009

Ahojte,

evit - super 🙂

natasa - som si istá, lebo mal presne 3 dni teploty okolo 39, štvrtý den nič..ani len zvýšenú a na piaty den mal na celom brušku a trupe presne toto

http://www.familjeliv.se/hem/mammafia/gallery/p...

Ale možno tú 6tu chorobu vyvolalo (dopomohlo k tomu) to očkovanie, lebo aj v inej téme baby píšu, že bývajú teploty a potom buď jedna vyrážka alebo výsyp... tak neviem 😒

Baby, ako zistím, či nie je kuracie maso, čo som včera kúpila pokazené? 😒 Je to vákuovo balené vzduchom, spotreba je do zajtra, kúpila som ho včera, ale ked som ho dnes otvorila, tak čudne "smrdí"..alebo čo...neviem či z toho dusíka...alebo či je zlé 😒

ba80
17. dec 2009

ahojte... 🙂 ...po sto rokoch
kamil a je to maso aj obslizle?

annie13
17. dec 2009

no my sme prechladli zobudil sa so soplikmi ktore tecu a kazdu chvilu kycha, porazi ma

ba80
17. dec 2009

my sme mali poradnu vcera, ale neockovali nas, aby nam nepokazili vianoce, lebo reakcia by vychadzala presne na ne, tak sme to presunuli na januar... a davame aj ovcie kiahne

kamilka12
17. dec 2009

ba08- sú to kuracie prsia...ale nezdalo sa mi, že by sa nejak "šmýkali" 😕 ..také normálne..trochu také boli ale po umytí už nie..mám to radšej vyhodiť..?

Natasa - až teraz som si pozrela tú stránku čo si dala, tak teraz fakt už neviem...lebo dr. na pohotovosti ma hned zastavila, ked som jej povedala, že sme boli očkovaní a že je práve 10 deň...vraj z očkovania to nemôže byt..každ dr. iné povie 😖

ba80
17. dec 2009

kamil neviem, aleked po umyti nesmrdia, mali by byt ok...

annie13
17. dec 2009

aj my mame ockovanie az v januari

kamilka12
17. dec 2009

že "ba08" 😀 😀 ..prepáč.. 😀

annie13
17. dec 2009

kami urcite to vyhod

ba80
17. dec 2009

preco si moje dieta musi vzdy, ked nieco doje poutierat pusu o gauc? 😠 😠

eweny
17. dec 2009

ahojte maminky, dosla som vas trochu precitat..napadol nam sniezik, to bude radosti 🙂

eweny
17. dec 2009

mala som teraz opletacky so zubom, alebo skor s dasnom pod zubom, navrela mi tam obrovska cysta plna hnisu, ledva som usta zavrela..brala som antibiotika, tie celkom zabrali, ale kedze sa na snimku ukazal nalez pod zubom, tak mi ho radsej vybrala..teraz sa citim ako strbava stara babka ☹

eweny
17. dec 2009

v pondelok som absolvovala aj preventivku na gynde, bleeeeee po roku, neprijemny pocit ako vzdy..robila mi aj stery a sono..vravela ze to vnutri vyzera byt vsetko vporiadku, akurat ze tam mam nejaku malu ranku, ale ze to este dosledok porodu..no neviem..ved to uz je dlha doba..

eweny
17. dec 2009

annie, citala som co sa ti podarilo s tym autom..pobavila som sa 😉

kamilka12
17. dec 2009

ew - ahoj...to nevadí, hlavne že to "zlé" tam už nemáš...mohla by si s tým mať samé komplikácie 😒 ..

musím íst s malým trochu von, lebo sa neviem zmestiť do kože 😠

eweny
17. dec 2009

este vobec nemam kompletne nakupene darceky, musime to spiskat v pondelok, od zajtra ma muzik dovolenku, sa tesime ale kedze poobede musim ist makat do skoly, tak nemozme ani nikam ist..