Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kamilka12
18. dec 2009

práve sme prišli z kauflandu a som kúpila Baby párky so syrom, som zvedavá či budú malému chutiť 😝

teraz odveci: Používate niektorá krém alebo kozmetiku Doliva? Ak áno, aké máte skúsenosti s nou? Som si chcela kúpiť, že akože na vianoce ..len neviem, či mi bude vyhovovať 😒 Zatial nemám žiadnu ustálenú značku, kupujem vačšinou z Avonu alebo Oriflame..tak by som chcela skúsiť niečo "z lekárne".

vejinka
18. dec 2009

ja nemam ..a okrem vody na tvar nepouzivam nic 😉

buksy
18. dec 2009

kami.... ja pouzivam sampon doliva a som spokojna a mala som uz tusim aj krem od nich... je to dobra znacka podla mna...
ale zalezi od typu pleti...
inak mne momentalne velmi vyhovuje krem aj pletova voda od clean&clear zelena sada... a dlho som pouzivala zelenu sadu z oriflame

evicka1
18. dec 2009

ahojte zenusky
tak konecne dietatko haji a ja mam chvilocku kludu.
kami ja pouzivam dolivu.krem na tvar a sampon. a je to super. ja som pouzivala vichy a bioderma alebo lr no ta doliva je o dost lacnejsia a fajn
no osobne mozem doporucit kozmetiku co ma aloe vera-lr- je to drahe no krem my vydrazl skoro rok, a to som pouzivala kazdy den, a tvaricku som mala ako detsku prdelku 😀 krasne hladka az som sa divila
my baby parky so syrom jeme normalne asu super. akurat ako je teraz hugo chori tak nechce nic a ani ca 😔 😝

kamilka12
18. dec 2009

ja by som hlavne chcela denný a nočný krém...po umytí tváre neviem vydržať ani minútu bez krému, lebo mi hneď sťahuje pokožku od vysušenia..

ka3n
18. dec 2009

tak ja som sa zase povadila s muzom uz vobec nemam na neho nervy, ani naladu...oznamil mi ze v pondelok ide zase do Ziliny, ze domov nepride a ze v utorok do Kosic...a to idu vianoce..ja nemam slov...som z toho strasne smutna a toto mu nedarujem.

kamilka12
18. dec 2009

ka3n - 😒 ...Asi ťa to neuteší, ale aj ten moj robí až do stredy..a cez sviatky tiež robí...čo už..buďme radi, že majú robotu..

ka3n
18. dec 2009

nie kamilka neutesi...ale moj ani doma nebude, ani spavat domov nebude chodit.....cez sviatky tiez asi volno nebude, ale ja uz som na nervy..nemam na to uz nervy..

ka3n
18. dec 2009

🙂) uz aj somarinky pisem 🙂)

evicka1
18. dec 2009

kami mne ta doliva vyhovuje dost. skus a uvidis
ka3: no chapem ze si nastvana , no neverim tomu ze nepride na stedry vecer. to by si nenechal urcite ujst
a je to vlasne len nejaky datum v kalendari vianoce si mozte urobit skor ci neskor. ja budem sama-teda s nasimi, ale aj tak budem mat vedla seba prazdnu stolicku, takze pre mna vianoce tohto roku budu sviatkom o ktorom by som nechela ani pocut. verim tomu ez budem len revat a revat, ked budem vidiet ako vsetci sedia pri stole, ako rodinka, kazdy ma svojho partnera a stolicka vedla mna bude prazdna-teda bude tam hugo no nie chlap ☹
ach jaj nech uz to je za nami

ollako
18. dec 2009

AHojte baby , nemam na vas uz vela casu, dnes sme boli s malym troska vonku asi tak 20 min dokopy, to len co sme presli ku maminej sestre a tam sme boli doobeda a potom aj predvecerom... doma to je uz na nevydrzanie, nic ho nebavy ziadne hracky, len to co nemoze, stale ma sopliky a dusivky kasel, pri ktrorom sa vzdy dovracia 🙄 ,dnes som si dokonca myslela, ze pojde spinkat napapany, lebo spapal vecer jogurt s piskotami, ale prisiel znovva kasel a vsetko bolo vonku..inak papa stale malinko, zato sme sa znova zacali kojit aj cez den, ale co uz ked nechce normalnu stravu tak ho aspon nakojim ,aspon ma aj viac tekutin, ked tak malinko pije 😒
inak nic noveho darceky este nemam, ale v pondelok to hadam dozeniem a daco kupim, zajtra ideme piect, tak uvidim, ci nejak pomozem, lebo pri malom sa neda aobsolutne nic spravit 😠
dnes som ho trosku ostrihala, lebo mu to uz islo do oci, ma take cik caky, no hroza, ale ked nechcel obsediet, stale sa vrtel, nedalo sa inak 😅

luciankasebastianko
18. dec 2009

ahojte baby konečne som dopiekla robila som z ovsenych vločiek koláčiky na vianoce 3 dávky 😅 2 sa už zjedli ale tieto zamknem 😠 😀 maly sa tržííííí teplota sa len 38,1 ale plávať sme neboli pre istou no idem vpočitat dúcham že toho nieje vela lebo ledva pozerám 😔

anickaajanko
18. dec 2009

no manzel mal dnes ten vianocny vecierok, o pol7mej sme mali prvu schodzu bytovu, cez obed som bola na skoleni po auto aby si mohol dat aj nejake to vinko ako povedal a taky sa dopil este som ho takeho nevidela, cestou domov 3x zvracal, na schodzi som bola sama, nechcel si spravit hned uzasne meno alkoholika
susedia celkom fajn, mili ludia to vyzeraju byt, budu menit vchodove dvere, schranky, zvonceky to ma potesilo
aj kablovku idu prave zavadzat neviem co si dame, co je podla vas dobre UPC, Digi alebo co
a net cez co, doma som mala cez orange modem ale teraz neviem

rony253
18. dec 2009

caute zienky, Ka3n len klud, ale verim ze si nahnevana.
Olla a co davas malemu na ten kasel ma aj hlieny?

ka3n
18. dec 2009

no tak sme o tom hodili rec,ale do mna sto certov, ale v pondelok ide do ZA a vecer pride domov a v utorok do KE, to tiez pride domov v stredu neviem co a na stedry den je isto doma...

evicka a preco prazda stolicka?

annie13
18. dec 2009

neviem prečo ma prihlasilo pod st. heslom

ka3n
18. dec 2009

..no ved pozeram ze aka anickaajanko 🙂)

rony253
18. dec 2009

anicka no super, tak ste mali veselo, moj muz sa takto dopil s bratovim svokrom na malej krstinach, ze zvracal z maminho auta lebo sme prileteli a nemali tam vlastne a spal v kupelni pri zachode. no jednoducho hruza. Ale bud rada, ze je zivy a zdravy, zajtra bude hlava boliet. no co aspon sa rozlucil so starým rokom. 😀 Uz byvate v tom byte, zi ste ho len pozret boli?

rony253
18. dec 2009

annie boze, som pozerala ze aka anicka, ale mi nedoslo, ze si to ty 😀
vy v tom byte uz byvate, teraz mi to doslo, a super, ze tehotna si ho tahala po schodoch 😒 a kde je drobec ci bol s tebou frajer Sarkin?

evicka1
18. dec 2009

ka3: no ja som slobodna matka. tatka od nas odisiel ☹ 😠 tak preto ta prazdna stolicka
olo: bola si s malym udr? my sme tiez maly len sopliky hleny a kasel. u nas to trvalo skoro mesiac a teraz zistili ze mame zapal priedusiek

annie13
18. dec 2009

prerabame este nebyvame ale denne sme tam uz je omalovane, podlahy dane,
jadro sme chceli teraz ale potrebujem povolenie od zdruzenia, od bytoveho druzstva a este aj od mesta byrokracia kt. trva vraj mesiac, poposielala som ziadosti
netahala sam vyliezol, teraz chvalabohu spi, ale v obyvacke ten smrad by som nevydrzala,
rony ano Sarkin frajer bol pri mne susedia ho doobdivovali, ze aky novy maly sused
brankovi idem detsku zajtra objednat aj tu linku to ma bavi taketo veci
evi ja som na tej ocovej 50ke videla prazdnu stolicku kedze MM odmietol ist a revala som ako mala, tak verim ze to bude tazke, aj ked toho mojho by som obcas kopla do zadku, neviem co by som bez neho robila

luciankasebastianko
18. dec 2009

kamilka ja použivam doliva krém asi už dva roky a som velmi spokojná ja som objednávala avon ale kamoška mi poradila tento krém z lekárne a odtedy ho stále používam 😀

evicka1
18. dec 2009

anni: no ja by som tohto roku sviatky zrusila... no co uz len pretrpiet...
ja som si tiez vravela, ked ma ten moj ex vytocil ze ho niekam kopnem no za chvilocku som prisla na to ze bez neho neviem fungovat 😒 ale to boli len silacke reci-clovek v afekte povie vela

annie13
18. dec 2009

evi a ak sa smiem spytat zaujma sa o Huginka aspon financne a tak, vida ho

evicka1
18. dec 2009

anni: no smies. poslal peniaze raz a raz alebo dva krat napisal mail ako sa ma hugo. ale to je vsetko. vravi ze ho ma rad, no keby som mala svoje dieta rada tak ako to pise tak denne stojim pod oknom a neodijdem pokial ho neuvidim. mne by to nedalo...

annie13
18. dec 2009

boze a kedy ho videl naposledy, musi to byt tazke, fakt este takto pred vianocami, ale nebudete sami, budes u rodicov nie, alebo surodencov a jeho rodicia stari rodicia z jeho strany sa nezaujmaju o vnuka

rony253
18. dec 2009

ahoj evicka, moje zlato, ale ty si silna zenska, len viem zo to v srdiecku bolí, ale sme tu aby sme ta podrzali a boli s tebou aspon takto, uz mi idu slzy, asi dostanem kramy som nejaka precitlivela. idem radsej spat majte sa a dobru nocku. papa

ollako
18. dec 2009

evicka ano boli sme u lekara maly ma hnisavu anginu berieme ATB, teraz mu to preslo do soplikov a kasla, ale nekasle nejak casto myslim, ze ten sirup mu zabera, ale kasle aj z tych soplikov ked sa mu dostanu do hrdielka, alebo ma plny nostek tak z toho kasle, nestiham prat, co stale prezliekam periny a pyzamka uz mu nemam ake dat, uz som musela vytiahnut aj plienocky , ktore som uz odlozila,maly s nimi spinka a teraz ich vzdy ovracia, nechala som mu asi 5 na striedacku, ale teraz to nestaci 🙄

rony253
18. dec 2009

ja som inak nas lvo vybrala troje antibiotika, dokonca pri poslednej kontrole som bola na rontgen a este stale kaslem. ide ma porazit a uz mam aj sople. ja to nechapem. Mala sa zatial drzi, tak nech sa Hugino rychlo uzdravý. co vam dala dokina? Na ten trifed si sa pytala zeleny expektoral, ked som bola ja na slov nemali ho v lekarnach.

evicka1
18. dec 2009

anii: ked mal devat mesiacov. a to si predstav ze nemal ani to srdce vlastnemu synovi napisat na prve narodeniny. teda napisal ze ja sa do toho starat nemam no...na vianoce budem s mojou rodinou ty su dokonaly.milujem ich ako sa len da bez nich by som to nezvladla
z jeho strany sa nezaujim nik jeho matka je jehovistka takze ja s nou nekomunikujem a surodenci. no skoda slov rony: no silna zenska to nie. po siedmych rokoch to zamava s kazdym, ale viem ze to raz preboli a my si najdeme super tatku, no teraz sa chlapov bojim 😒
ad slzy: to su tie hormony 😀 ja som pozerala s mamkou modre z neba a revala jak najata 😅