Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
18. dec 2009

7 rokov???? no tak to je charakter, ani mu nic nedal na rocik, evi keby bol ostal s vami tak asi iny nebude, ked je takto bezcitny

evicka1
18. dec 2009

rony: na trifed som sa pytala no on obsahuje efedrin a hugo je nespave dieta takze si viem predstavit ako by to vyzeralo. naspidovane dieta a matka na prasky 😀
mame nejake atb cefzil, pred tym sme mali kalcit no nepomahal. na kasel mame ambrobene a este probiotika nutrolin

annie13
18. dec 2009

idem aj ja do hajan, lebo ma strasne bolia krize, neviem ako este vydrzim tie 3 mesiace,
evi vsetko len to dobre Vam s Huginkom prajem a pod stromcek noveho dobreho ocinka

evicka1
18. dec 2009

anni: no on taky nebol. fakt keby si ho poznala nikdy by si nepovedala ze je toho schopny.nechcem ho obhajovat to nie, ale ...mrzi to ze som bola tak slepa a neprisla na to skor
no teraz viem ze clovek sa neda poznat ani za takuto dobu....

evicka1
18. dec 2009

anni: dakujem. no jo no tehulka - ale je to krasne takto zase. tak ja ti na oplatku prajem nech nic neboli a nech si to len uzivas.
dobru

timotej
18. dec 2009

Evička držím ti palce. Musí to byť náročné hlavne finančne. Baby mna hrozne rozcitlivejú osudy detí ked sa niečo stane hlavne odkedy som matka. Som háklivá čo sa týka detí. Idem spať aj zajtra je den.

annie13
18. dec 2009

kamaratka tiez chodila s priatelom tusim 8 rokov on uz bol rozvedeny mal syna, chodil s nimi na dovolenky, maly ju miloval a tak, nechala kvoli nemu pracu a odstahovala sa do BA a po mesiaci ju kopol do zadku, ma 32, strasne sa preto trapi, nemoze bez neho byt,
ja som jej to vravela uz predtym lebo ona sa vyjadril ze viac deti nechce ze mu staci syn z prveho manzelstva a uz nechce ale ze ju takto po takom case opusti
vratila sa domov, je bez prace, chute zit

evicka1
18. dec 2009

timi: dakujem. no aj mna stve ked sa toto deje, ale co s tym narobim? aj keby som sa snazila seba viac alebo menej tak do halvy mu nevstupim. hlavne ma stve ze sa chlapy tak lahko dokazu zbavit zodpovednosti. no dost bolo rozculovania. som na tom stale dobre a hotovo 😀
anni: no kamoske drzim palce nech tu chut rychlo najde. je este mlada na babo ma tak tri rocky cas

evicka1
18. dec 2009

no nic to idem haji mam dost
tak krasnu a dlhu noc

luciankasebastianko
18. dec 2009

že aká smutná debata chlapi su svine 😠 a neboj evik raz to prebolí a tebe osud prinesie skvelého muža ktory bude lúbiť huga aj vaše dalšie deti to ti z celéééého srdca prajem a ked si to budeš pripravená a budeť si to priať aj ty určite sa to splníííííííííííí 😀 😀 😀

ba80
19. dec 2009

ze prva??? 😀 😀 😀 ...dobreeee raaaanko

ba80
19. dec 2009

moje dieta dnes dalo na ranajky prazenicu z dvoch vajec, skoro som odpadla... dufam, ze to nie je jedina dnesna strava... 😅

annie13
19. dec 2009

kde ste vsetky
co varite ja uz fakt nemam napady

silwietta
19. dec 2009

ahojte.

annie, my dnes ideme na obed k svagrovi na oslavu, takze nevarim, ale malemu som uvarila narychlo karfiol s brokolicou a mixla som to s vyvarom a zaprasilo sa jedna radost 😉

annie13
19. dec 2009

jaj silvi ty sa mas ja upratujem nechapem kde to dieta berie vsetky veci a kam vsade ich dokaze napchat 😠

terezicka
19. dec 2009

Ahojte, tak Lucka mi zaspala a keď sa zobudí tak ideme k našim, lebo vo štvrtok prišla sestra z nemocnice, tak sa tešíme 🙂 Hoci to že je teraz doma ešte neznamená že aj sviatky bude doma, to sa rozhodne buď v pondelok alebo utorok... Ale verím že to dobre dopadne a bude mať dobré výsledky a bude môcť byť doma...
Lucke sa vonku v tomto počasí páči, už sme ochutnali aj sneh ako chutí, páči sa jej keď je niekde veľká vrstva snehu a ona ju môže rukou odhrnúť 😀 A ešte sa jej páči keď jej povieme aby si odupala nôžky 😀

annie13
19. dec 2009

aj Branik je zo snehu nadseny
budem drzat sestre palce, dufam ze sviatky a nielen sviatky stravi doma v kruhu rodiny, so zdravim, velmi jej to zelam

terezicka
19. dec 2009

Annie ďakujem krásne...
Ja by som mohla teiž dačo poupratovať ale sa mi nechce, no aspoň hračky som jej uložila. Domov prídeme až večer takže rozhádzať ich už nestihne a zajtra ideme na krstiny synovcovi do Zvolena, tak aspoň nemusím variť 😀

ba80
19. dec 2009

aj ja upratujem... 😠
no, u nas este sneh nebol, ale zima sa olivinke rozhodne nepaci, vydrzi mi vonku tak pol hodinu a potom sa prace domov...

ba80
19. dec 2009

a robim spagety... olivia ma vyvar a zeleninu a masko zo vcera...

terezicka
19. dec 2009

Ba80 mne Lucka vonku vydrží aj dlhšie, včera sme boli poobede hodinu a doobedu skoro 1,5 hodinu a je jej fajn. Ale keď bolo teplo tak to bol problém 😅 A snažíme sa chodiť pešo a to je niekedy tiež problém 😝

vejinka
19. dec 2009

ahojte kocky..maly spinka a ja som si dnes kupila tehu test konkretne mamatest su tam dva testy tak jeden pouzijem v pondelok teda ak mrcha nedorazi a druhy v dalsom cykle 😅

ba80
19. dec 2009

tak v lete vydrzala aj styri hodky, to nebol problem... 😎 ona je v tomto po mne...
no, ja uz tiez kocik velmi nevyuzijem, lebo v nom nechce byt ani za svet... a sa jej cudujem, pekne v teplucku vo fusaciku, no co by jej chybalo? hned by som si to s nou vymenila... 😀 😀

vejinka
19. dec 2009

terezka no my tu na liptove sme mali rnao -17 a veru s malym by som si netrufla ist von tak sme ho nechali svokre a my s muzom sme sli na vianocny nakup a pre radost sme si kupili v nayku hotdogovac-popcornovac daju sa v tom aj vajicka uvarit a aj kukurica..takze mame pre seba vinaocny darcek..som sa tesilaaaa 😉

ba80
19. dec 2009

veji, no hadam nedorazi... 😉 ...my pockame so snazenim este tak do leta...

vejinka
19. dec 2009

ak to teraz nevyslo aj my zacneme az na rok 😀

terezicka
19. dec 2009

Veji tiež ti prajem aby nedorazila 🙂
Ba80 u nás bolo v lete práveže zle lebo jej bolo veľmi teplo vonku, ona nemusí teplo, zimu máme celkom radi 😀 To v lete ani spávať nevedela - nieže by to teraz bol úspech keď spí 1 hodinu za celý deň 😅
Veji my chodíme vonku aj keď mrzne 😀

annie13
19. dec 2009

Veji drzim palce na 2 ciarky 😉

terezicka
19. dec 2009

Tak skvelé, dneska spala 35 minút 😝 😠 😖 😢

annie13
19. dec 2009

Branko tiez prave vstal spal 1,5 hodky u neho je to vykon
terez mas synovca v ZV, kde byvaju, kolko ma ?