Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
22. dec 2009

annie, ved ja mam to co si hodila ty, mame doma dva z ikey..ale priesvitne..

ka3n
22. dec 2009

lucia a k rybke?

annie13
22. dec 2009

a kolko stali ka3n
dobre su
je to dost velke

annie13
22. dec 2009

kukam ordinaciu a popritom este utieram prach
hrozne 2 dni pred terminom a babatko v brusku mrtve, chuderka

ka3n
22. dec 2009

fúha, presne si to radsej pozri na stranke ikea ale mne sa zda, ze aj s tym priklopom 150Sk..je to take akurat, ani ne male ani velke..

luciankasebastianko
22. dec 2009

no rozmyšlam že kašu zemiakovú asi by mu ani šalát nič nespravil tošku neviem inka maly ked zbadá v chladničke uhorky tak sa ide zbázniť aj nalačno zje 2 😀

ka3n
22. dec 2009

pozrem to a dam link..cakaj.

ka3n
22. dec 2009

no uhorky aj mne papa, ale tiez mu spravim pyré s masielkom, lebo nechcem mu davat majonezovy salat..

annie, spolu 5,50 Eur...

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/categories/de...

annie13
22. dec 2009

aj ja idem robit Brankovi kasu teda pyre s masielkom urcite nie majonezovy salat

annie13
22. dec 2009

ka3n si zlata dakujem, no my mame ikeu velmi daleko ale tato pani je z BB, nieje to tak predrazene tak si objednam cez nu a pojdem si do BB po ne, este raz dakuje m 🙂

vejinka
22. dec 2009

ja som malemu uz davala majonezu ale zatial len co sa piekla s kuracim maskom..ale myslim ze by mohol 😕

ka3n
22. dec 2009

veji, prepac, ale ty taka zasadova a tabulkova matka mu chces dat majonezovy salat alebo majonezu, ved to je to najtazsie co moze byt...hm :(((

ka3n
22. dec 2009

annie, ked si pojdes pre to, tak to mas v pohodke..

ka3n
22. dec 2009

veji, mne uz maly jedol uplne vsetko..aj hamburgery, cheesburgery, chickenburgery v mcdonalde aj hranolky, pizzu...ved ma poznas aka som ja..ale majoneza je uz aj na mna silna a nie to este malemu..

vejinka
22. dec 2009

fiha...ale on uz majonezu papal...a chutila mu a nemal problem ani s travenim.. 😖

ka3n
22. dec 2009

veji a potom preco si zasadova a tabulkova mamicka?

ka3n
22. dec 2009

to by si mu potom mohla dat vsetko a odhodit do kosa tabulka podla ktorej sa riadis 🙂) od kolko rokov je tam majoneza 🙂) ???

Viem, ze aj Matus by ju jedol a ze by mu chutila, ved on mi nepoviie, ze nie 🙂) len mne pride majoneza alebo majonezovy salat hodne tazke jedlo...

vejinka
22. dec 2009

no tak asi mu nedam...spravim mu pyre ale ked on bdue strasne vyvadzat preco neje to co my...ked sa uz naucil aj na parky tak teraz uz ked vidi ze niekto papa nieco ine ako on..strasne zuri a krici. a ja ho chapem preco by mal nieco ine jest..no ale ked ide o jeho zdravie tak to je prvorade..povodne sme chceli domacu majonezu ale ja som zasadne proti nevarenym vajciam aj ked domacim..tak som zohnala helmansku.

vejinka
22. dec 2009

ka3n no klobasky urcite nedam do troch rokov...teda pokusim sa nedat..ale majoneza mne v zivote nepovadila..nikdy mi z nej nebolo tazko...no ja teraz fakt neviem co robit..a nenasla som od kedy sa moze majoneza 😖

vejinka
22. dec 2009

no idem spat lebo muz tu okolo mna krizu ako sup 😀
a s tou majonezou este porozmyslam a poradim sa so segrou ..ta vie vsetko o vyzive 😉 no este dobre ze sem chodim...keby som mu tym ublizila v zivote by som si to neodpustila.. 😢

vejinka
22. dec 2009

nie krizu alw kruuuuzi 😀
dobru noc kocky 😉 😉

ka3n
22. dec 2009

veji, ved ty si matka a uznas co je vhodne a co nie...len ja to beriem tak, ze ja nemam rada majonezu tak nedam ani malemu 🙂) zatial..klobasku neviem kedy, este nejedol a ja sice moooc lubim, ale to je tazke..

brúú veji.

annie13
22. dec 2009

samozrejme svokra mu uz majonezu dala taku klasicku z horcice, vajec, oleja nie helmans spapal trochu salatu a mal krce, plakal, a drzal si brusko
a ona sa este tak spytala ze co placka???? takze ja iste salat nedam a za kasou sa ide aj tak zabit tak on bude stastny ako blcha
dnes sme boli u svokrovcov, tak som len sedela, tak ze vraj co mi zase je... este sa tak drzo spyta DAM VAM KOLACIKY CI ..... a nedokoncila
MM mi potom v aute povedal ze som sa tvarila ako kysla uhorka, ze som mohla radsej doma sediet, tak som povedala ze nabuduce budem, tak 25 asi budem doma, nech si ide maminke chvalit kolaciky

luciankasebastianko
22. dec 2009

no ja nedávam ani párky ani šunku ale tej majonézi by som sa až tak nebála lebo je to len vajcia+ocot + cukor+horčica+olej 😕

ka3n
22. dec 2009

lucia, ale vajcia..ake? stare ..HM????

luciankasebastianko
22. dec 2009

ale jasné že nie porcia ale lyžička 2 a vela cela rybky tu lúbi no ešte si rozmyslím pohladám v tabulkách 😅

annie13
22. dec 2009

lucianka prave toto zlozenie je v kombi velmi tazke na zaludok, moja mama napriklad salat vobec nemoze, ma strasne krce,

ka3n
22. dec 2009

lucia a preco nedavas sunku? mne sa ide maly dorazit za sunkou a parkami..dnes mi zjedol tri polovicky chleba so sunkou, maslom a rajcinou..

annie, my sme stale na vojnovej noze su svokrou..ved ako som pisala dnes neboal zase tepla voda a najradsej by som tam nebola toho 24teho aj MM som to povedala, ale o tom ani nechce pocut..tak ja domov nemozem, lebo MM nechce, k svokre musime lebo MM chce a samy nie, lebo MM nechce :(((

luciankasebastianko
22. dec 2009

no my doma nerbíme iba HM máme

ka3n
22. dec 2009

ja som majonezu alebo salat taky nejedla aj rok...ja mam z toho vzdych zapchu a boli ma brucho :(((