Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

zabavka
24. dec 2009

veji posím ťa, ty mi nevie poradiť ako mám dávať malej tie čipky a nurofen?Teraz mala zase 38,3 ta som jej dala necelú ipku paralenu 1OO

vejinka
24. dec 2009

noooo viem ze tam musi byt rozdiel aspom 4 hodiny medzi panadolon a nurofenom

vejinka
24. dec 2009

takze jej mozes dat nurofen za 4 hodiny a dovtedy len fyzikalne ochladzovanie...cize sprchovanie pripadne zabaly..ale to by som az nad 39 stupnov a len hrudnik nie koncatiny

vejinka
24. dec 2009

inak paralen cipky som este nevidela.. 😖

vejinka
24. dec 2009

my mame nurofen cipky..ale keby si mala len nurofen sirup alebo cipky..tak v pripade ak vracia tak cipky a v pripade ked ma hnacku tak sirup..a rozdiel medzi podaniami rovnakeho druhu musi byt 6 hodin minimum

vejinka
24. dec 2009

cipky jej ani nedavaj ked ma hnacku..teraz citam ten tvoj predchadzajuci prispevok 😕

zabavka
24. dec 2009

jaj, to ma veru nenapadlo, že ked má hnačku sa jej neoplatí dať čipok.Len teraz mi pred spaním trošku vygrcla, tak to mám asi zajedno.Uvidím.Každopádne okolo polnoci by som jej mohla dať opet nurofen, však?Bože, dúfam, že sú to len zuby.Dnes sa jej prerezal očný zub, tak dúfam, že je to z neho a ked má aj hnačku...

vejinka
24. dec 2009

okolo pol noci mozes ale ine ako mala teraz

zabavka
24. dec 2009

teraz som jej dala čipok, tak potom dám nurofe sirup

vejinka
24. dec 2009

ano..musis striedat ak po 4 hodinach..ak by si jej chcela znova cipok tak po 6 hodinach 😉

vejinka
24. dec 2009

a skus aj to ochladzovanie..napusti vodu po hrudnik a nech je tam o stupen studensia voda ak ma ona teraz...10 minut a sup pod periny

vejinka
24. dec 2009

a nenaobliekaj ju...len jemnucko a pre istotu ju ani nezakryvaj telo je aj tak horuce a nebude jej zima 😉

rony253
24. dec 2009

Prajemeeeeeeeeeeeee krasne Vianoce, uz som pisala na fb, Sare sa vystrcila stolicka teda spicka z nej a dne bola strasne zla, ani som ju nespoznavala, tak sme mali pekne Vianoce, darcekom sa tesila, no potom sa uz nervacila a nic jej nevyhovovalo, aj ona mala trosku hnacku aj vcera, ale uz aj viem preco, ked som dnes objavila prerezne dasno. No dufam, ze zajtra bude kludna, lebo ma trafi.

silwietta
24. dec 2009

ahojte, aj ja prajem krasne vianoce....

skrecok
24. dec 2009

Ahojte, aj my vam vsetkym prajeme krasne vianocne sviatky... 🙂

kamilka12
24. dec 2009

Ešte stíham....krásne a pohodové vianočné sviatky nám všetkým prajem 😉 😉 😵 😵 ...Som rada, že vás všetky (virtuálne maminky) mám 🙂

candy9
24. dec 2009

Aj my s Kubkom prajeme vsetkym krasne sviatky 🙂

adamss
25. dec 2009

Ahojte... prajem vsetkym prijemne prezitie Vianocnych sviatkov... vela darcekov pod stromcekom a vela vela super zazitkov...🙂
dlho-dlho sme sa tu neukazali... trapime sa so zubkami - aspon si to myslim, ze su to zubky... a mame hydrokelu na pipiku - minuly stvrtok som sa pri kupani zlakla, ze mozno pruh, tak sme v piatok leteli k detskej dr. a potom do Svidnika k urologovi... ale ten nas ukludnil, ze to je v poriadku, ziadna zmena... tak sme kludnejsi, ale mame to sledovat
Miskovi brali krv na rozbor (lebo mam podozrenie, ze je alergicky na mlieko)... a vysledky su katastrofalne... tak sa teraz napchavame samymi tabletkami a sirupcekmi... no hroza, chudatko moje, ani sa nedivim, ze mi nechce ranajkovat, ked ho dopujem tymto ... a aby toho nebolo malo, este ma cele hrdielko cervene, a to sme pred dvoma tyzdnami dobrali atb. lebo mal anginu...☹
pod stromcekom si Misko nasiel hudobny stolik od Chicco, bol uzasny, len popri nom chodil a nevedel sa vynadivat a vytesit vsetkemu tomu, co tam bolo... najviac sa mu pacilo pianko, ako mu pekne hralo... a dostal aj xylofon... aj ten sa mu pacil, pekne mu cinkal ... bol z toho hotovy
a dnes ideme slavit Natalkine patnastiny... kupili sme jej strieborny prstienok so srdieckami, dufam, ze sa jej bude pacit

spiderwoman
25. dec 2009

Ahojte, píšete, že ak má bejby teplotu, že neprikrývať a jemnučko a tak. Mne zase poradila švagriná opak - zabaliť ho čo najteplejšie na noc nech sa vypotí...malý má teraz teplotu a dala som ho spať práveže zababušeného do paplónika aj do deky...tak čo je lepšie nechať odokrytého alebo zabaliť poriadne do tepla???

spiderwoman
25. dec 2009

😒

spiderwoman
25. dec 2009

konkrétne Vejinka Ty si to napísala, že keď je teplota, tak moc neprikrývať..

spiderwoman
25. dec 2009

A ešte mám baby jednu otázku. Už dva dni keď dávam malému Nurofen sirup, tak potom vracia jedlo a nechce jesť. Čo to môže byť? Môže mu vadiť to sladidlo, že by bol fenylketonurik? Alebo čo to je keď má teplotu a kašle a pri tom vyvracia jedlo po sirupe?

jurocko
25. dec 2009

dobreeeeeeee rankoooooooooo
prave sme sa zobudili,nemam uz tu vobec cas tu chodit ani vas citat tak som vas prisla podzravit a popriat vam vesele vianoce vela lasky a rodinnej pohody
My sa mame vyborne..klop,klop,klop,klop sme zdravi a to je najdvoležitejsie...Tobinko nas je zlatulinky vysla nam stolicka hore takze mame uz 8 zubou tak mu divne vychadzaju ale nevadi...ockovanie zvladol bez teploty tak sa tesime 😉 😉 😉

štedry den bol krasny a hlvne pre nase deticky....z darcekou boli cely štastny..Karinka dostala detsky Barbie notbuk bola cela štastna az dubka zo zeme jej vyskocila,podostavali zTobiaskom knihy trampolinu na ktorej sa vyskakali do sytosti az vecer obidvaja nemohli zaspat od tej radosti a Tobiaskovi sa najviac paci stan taku radost prejavoval..no krasny je..a samozrejme auto a autodrahu zo zvukom

este som zabudla povedat ze ked sme postavili stromcek tak sme Tobiaskovi hovorili ze sa nemoze dotykat stromceka iba do bombul fukat..a teraz sa stromceka ani nedotkne len stale fuka tak sme radi

dobre vyrozpravala som tak sa majte krasne idem robit ranajky a pootm do kostola a uzivat sa s rodinkou prvy sviatok vianocny pri telke..ahojteeeeeeeeeee

luciankasebastianko
25. dec 2009

ahojte maly sa stále hrá som zvedavá kolko mu to vydrží 🙂 dala som fotočky na fb http://www.facebook.com/album.php?aid=12722&id=... zabudla som ešte jeden darček malemu tak s tešil aj ráno 😅

luciankasebastianko
25. dec 2009

jej ozaj a naučil sa hovoriť Stano stanino akože moj muž a teraz stále vykrikuje Stano stanino no je to smiešne včera sa tu zastavili naši kamoši popriať a on sa tam motal vykrikoval Stano 😀 😀 😀

annie13
25. dec 2009

Ahojte
Lucianka, Branko sa zase naucil "Anka anka anka" a vkuse to vykrikuje, take je to mile 😉
nakoniec sme mali krásny štedrý večer v trojici, nešli sme ani k našim ani k svokrovcom, MM bol celý deň ukážkový, namrzlo nám na schodoch a strepala som sa, našťastie na zadok nie na bruško ale modrinu mám riadnu, celý deň mi bolo na zvracanie ani som nejedla, spravil stôl, uvaril kapustnicu, obalil rezne, a spravil sám faširku čo som nečakala, potom sme sa hrali s autodráhou či vláčikom Braníkovi sa veľmi páčil, toho Dustyho vysávača sa strašne boji ☹
darčeky: od nás ten vláčik, auto, kocky, Dusty, laptop, od našich: boby, kocky, 50 €, od svokry len handry ale fakt hrozne, štrikovance, nechcem byť nevďačna ale fakt škaredé, ponožky, pančuchy a tak
ja som od nej dostala košeľu zelenú s "fodričkami" ako od babičky že do pôrodnice no des

Branko mal teplotu večer 39 po odrátaní, bol ako čert, teraz má 38, dala som mu nurofen a spia aj s ockom
za nejake 2 hodky príde švagor malému s darčekmi

kuk foto z Vianoc
http://www.facebook.com/album.php?aid=2043177&i...

goga03
25. dec 2009

ahojte,
stastne a vesele sviatky Vam s Oliverom zelame. Hlavne aby ste boli vsetci zdravi.

spiderwoman - to co pisala vejinka o tom lahkom prikryvani je pravda, pisu to skoro vsade, mne to aj doktorka prizvukovala

je to aj tu napr.

http://www.choredieta.sk/index.php/caste-proble...

timotej
25. dec 2009

Annie ahoj aj si robila ten môj koláč? Branko je fakt zlatý. Však tá svokra ti asi nechce zle ked ti aj darčeky kúpila.

terezicka
25. dec 2009

Ahojte tak včera som cez deň vôbec nemala čas vám sem prísť popriať krásne prežitie sviatkov, ale snáď Luckina fotka v albume to vynahradila 🙂
Lucka bola včera super cez deň, hoci večer už vymýšľala lebo nevedela čo skôr. Poobede jej zachutil šalát, doslova ho žrala a pri večeri zas hltala rybu...Keď sme vošli do obyvky ku darčekom tak hneď zbadala kočík tak ho začala tlačiť a kým nenarazila do steny tak bolo fajn len už potom sa nevedela otočiť tak bol problém...Ale páčili sa jej darčeky a snáď naviac sa jej páčili také nádobky čo sa ukaldujú na seba alebo do seba podľa veľkosti - stými sa hneď začala hrať a pekne jej to išlo. A to som najviac rozmýšľala či jej to mám kúpiť alebo nie a dobre že som kúpila 😀
Dneska sme doma samé, ocinko nám je v robote, tak sa zabávame samé. A ešte aj veľmi prší tak ani vonku sa nedá ísť takže to nie je ktoviečo. Ale Lucka seká dobrotu, dokonca spala 1hodinu a 40 minút 😝

annie13
25. dec 2009

ano robila ale som asi totalne drevo, ja som to male take tuhe ze to nie a nie natriet na alobal ten sa mi dotrhal, revala som pri tom ako mala
Timotej hej lubi ma akurat je tu svagor, tak prva otazka bola
preco pre Boha sme aj svokra nenapisali na darcek meno, tak som mala rovnaky baliaci tak som si ceruzkou poznacila tie ktore boli rovnake velkostou, ona mala take podlhovaste znacne tak jej a mame a muzovi som nemusela pisat, tak vraj revala pod stromcekom ze svagor mal napisane Majko svokor Ocino a ona nic, lebo ona nic nieje, zajtra tam ani nemusim ist co bude zduta, porazi ma