• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
je tu niekto? :frowning2:
13. máj 2009 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no guuut najt cicuse... idem aj ja zalahnut...
13. máj 2009 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
win o par minut je 14 teho tak nech som prva... natalke happy oseeeem :dizzy_face:
13. máj 2009 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcence, ja asi uzatvaram dnesny den, mala som este nejaku robotku, ale uz idem hajusat.
win presne o 25 min je pol noc, tak malej Natalke uz mozeme gratulkovat, drzkajte sa.
My este 10 dni od 14-teho a tiez koncime 8. mesiac, a nelozime a nelozime, ja uz fakt neviem, kedy sa sara rozhodne zo sebou daco riesit.
Prajem vam dobru nocku a prvej ranostajke hned dobre ranicko. papa
13. máj 2009 o 23:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pa babenky, dobrú nocku prajem. Ja vás tu asi nikdy nestihnem /sa nečudujem o takomto čase :grinning: /, ale čítam poctivo :wink: .
Oslávencom vetko naj prajeme, cmuky-cmuk :slight_smile: .
Konečne už štvornožkujeme dopredu, najlepšou motiváciou nám je mobil. Tak začíname s behúlikom.
Pridala som fotečku z plávania, fotili sme sa pod vodou, Romika je tam ukážková. Malý potapač :dizzy_face: .

Sladké sníčky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. máj 2009 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko ta som prvaaa :grinning: , ale noc sme mali otrasnu, maly ma zase sopliska ako slak :rolling_eyes: , neviem ci z tych zubov, chudtako moje nemohol poriadne hajat, mal upchaty noste, a tak sme odsavali, kvapkali cicikali a tak dookola...citim sa hrozne, vsak ked pojde na doobednajsi spanok, tak si s nim zdriemnem
14. máj 2009 o 07:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej a este ma napadlo, dufam, ze mi ten kocik vyreklamuju, kym budeme mat to stretko, lebo sa budem hanbit medzi vas prist s tou starou rakovinou co mi pozicali :angry: :grinning:
14. máj 2009 o 07:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dobre ranko, my sme uz o 6.15 buntosili,l epsie povedane Sara, ja som este chcela spat. no tak sme sa na,
ranajkovali, Sara mi tu ťuka a posuva mi riadky takze vas pozdravuje tiez.
Noc 3x §O§ň
kojenie inac v pohode, chystam sa s nou ist teraz spat. tak sa majte a pekny dnicek uz tu vystraja.
14. máj 2009 o 07:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko, prajem krasny pozitivny dnicek :dizzy_face:

ja som sa v noci celkom dobre vyspala, maly papkal iba 2x, o jednej a tesne pred stvrtou, s nami v posteli spal iba medzi tymi dvoma kojeniami inak v postielke...

a teraz rano mi dosiel kociarik, sa vytesujem ako mala, som si ho poskladala, uz len namontovat slnecnik, ale ten dnes isto nebudem potrebovat :grinning:

dnes ideme s Miskom 1x na plavanie, sa vytesujem, ale som aj trosku nervozna ako to bude, lebo maly odkvecol uz o pol osmej, takze bude na plavani akurat unaveny lebo bude chciet spinkat :rolling_eyes: ale to sa dalo cakat
14. máj 2009 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My sme iba predchvilkou vstavali!!! Kokso, zeby to bolo tou prvou vecernou kasickou alebo pocasim? Maly zaspal vecer 19.45.. a samozrejme nocne papania, ale dnes boli vynimocne tusim iba dve ci tri a ostatne boli len hmyrenia od zubkov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: odpadavam z toho, toto sa mi poriadne dlho nestalo
14. máj 2009 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
breee ranko mamicky
ja ranajkujem a prajem krasny dnik :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
14. máj 2009 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mi sme hore od pol siedmej ale stale je dnes taky placlivyyy :angry: asi fakt tie zuby a nechcu sa mu prerezat.. :unamused: vsetko ho hneva,je nervozny a plače :frowning2: :frowning2: :frowning2: :sweat_smile:
14. máj 2009 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
tak dnes nám bude zrejme prškať, ale od zajtra by malo byť už lepšie... :sunglasses:
14. máj 2009 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jej ďakujem prvým gratulantom...... :grinning: :grinning:
14. máj 2009 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no dnes je krásne počasie.....fuj

na 10,45 ideme na tie náušničky....sa aj teším aj bojím....

Natálka mala úžasnú noc....o 3,15 si zmyslela,že je vyspatá a potom cirkusovala a revala do 4,30...ja na to nie som zvyknutá....som bola zlostná ako pes... :rolling_eyes:
14. máj 2009 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
win aj my prajeme vsetko naj :wink:
14. máj 2009 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
win vsetko najlepsie natalke k osmicke :wink:
14. máj 2009 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moje dieta zasa nexce spat
14. máj 2009 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Natálka sa premrnkáva k spánku
14. máj 2009 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj moj ale dako sa mu nedari
14. máj 2009 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko....aj my mame o nicom pocasie....rozmyslam ze dam amleho spat nabalkon...ten vlhky vzduch by mu mohol urobit dobre na dychanie.....
14. máj 2009 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz asi spi..idem ho kuknut..dufam ze ho nezobudim ako minule
14. máj 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no otras....von 11st....
14. máj 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nespi..tlaci do plienky
14. máj 2009 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte....

win.. Natalke vsetko najlepsie... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

silwi... drzim palce aby sa malemu plavanie pacilo :wink: a aby sa pacil aj novy kocik....

Claudi.. no myslim ze to nekorsie vstavanie bolo skor tym pocasim :grinning: aj my sme dnes vstali skoro o hodinku neskor....
14. máj 2009 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vyzera ze ani my nepojdeme dneska von.... leje a je hrozna kosa :frowning2:
14. máj 2009 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
čo ja budem dnes celý deň s ňou doma robiť....pomoooc...my sme tak 4 hod.poobede von
14. máj 2009 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
aj my sme dnes vstali o ôsmej... :astonished: a to vstávame tak o šiestej,pol siedmej
14. máj 2009 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
win.. das malu spat a ty budes len tak oddychovat :wink:
autor
natas no len či bude spať
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok