Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

timotej
25. dec 2009

Annie preboha neplač aj ja som to mala tuhé ale sa mi to podarilo natrieť aj dokonca mal úspech ten koláč. Nič si nerob zo svokry a hlavne teraz ked si tehotná to že stále plačeš to sú hormony počas tehu neboj to prejde mala som to aj ja. To si mala vidieť bola som asi v takom štádiu tehu ako ty a boli sme na krste neteri ja som celý krst v kostole prerevala len na mna kukali že čo mi je. A potom som revala a revala za všetko a pri všetkom.. Svokra by ti teraz nemala robiť prieky ked si tehu ved čakáš jej vnúča a také banality a reči by si mohla odpustiť. Preto sa to hovori že si v inom stave tehotenstvo je jedinečný a zvláštny stav hormony narobia s človekom paseku tak to treba vydržať. Držím palce.... My sme sa s mužom tiež chytili včera aj dnes a to aj kvôli svokre teda on si myslí že ja tam nechcem chodiť on že prečo tam nejdeme na celý den. Ked on si tam sadne a ja behám celý čas za malým. Malý tam trieska s dverami najradšej na sporáku gombíky otáča tak ja si myslím že na tie tri hodky tam stačí ísť a ked ide spať tak doma. Tam sú neni podmienky pre malého on to nevie za ten svet pochopiť že je to na malého moc na jednom mieste byť mooc dlho.

annie13
25. dec 2009

presne ten problem mame my, cely den by tam sedel, a maly tam taky bordel robi, ona ma vsade sklo, ja tak trpnem, len beham za nim, teraz sa tam zajtra aj bojim ist , to bude zase reci za tie menovky na darčekoch

vejinka
25. dec 2009

ahojte kocky..spider ano ja som to pisala nesmie sa dieta babusit ak ma teplotu pretoze mu nechtiac tu teplotu este zvysujes tym ze ho babusis..spytaj sa hociktorej doktorky...nechapem ako moze niekto trdit ze treba moc obliekat ved to je jasne ze ak je teplota vysoka treba ochadzovat myslis ze zo srandy kazu sprchovat alebo robit kupele v studensej vode ako ma telicko choreho drobca? takze ja by som urcite nepocuvala rady pribuznych lebo viem ze nemaju pravdu.

vejinka
25. dec 2009

annie uff tak za tauto blbost by som fakt neplakala....a skus tu "drahu" svokru ignorovat sak to co robi uz nieje normalne...to je cisty cvok..! 🙄

vejinka
25. dec 2009

spider ak ti vracia po sirupe ..daj cipky..pretoze sirup nestihne ani ucinkovat

vejinka
25. dec 2009

tak zhrniem vianoce ja...vianocnu tabulu robil muz zo svagrom..a celkom v pohode najprv sme sa pomodlili sadli a zacala som krmit maleho najprv polievocku sosovicovu bez hub (ostatni sme mali aj huby) a vsetku popapal potom som utekala po salat a dovtedy ho zabaval svagor lebo vrieskal ako najaty ze je hladny..tak som mu dala kusok rybky pangasius na masle duseny a salat ten isty co my ale bez majonezy...sa zalizoval vsetko zjedol..potom som sa konecne mohla najest aj ja a maleho som mala do ohradky ale vsimol si auto po stromcekom tak sme mu ho dali aby sme mali chvilku pokoj..potom sa jedol cesnak s chlebom rozhodla som sa dat aj malemu nech netrpim sama...zamochlila som mu ho do chleba a mali ste vidiet ako sa pucil..ale zjedol ho🙂 potom klasica ovocie..zo vsetkeho mal ako vsetci..a potom sa slo na darceky...posadali sme si zapla sa kamera a uz sa nosili darceky..maly dostal: labirint, aqua doodle, ciapku, sal, hojdacku, vyklapacie auticko, auticko na baterky, 20eur, hovoriaci hudobny klavir. zajtra este nieco dostane od segry..neviem co nexcela prezradit a ja som dostala: ciapku, sal, rukavice, ponozky, opasok, kozmetiku, perlovy nahrdelnik aj na ruku , papierovu krabicku otvaraciu s obrazkom Erika, osusky, uteraky, tricko, teplaky, papuce, kozmeticku tasticku, hubku na umyvanie, masaznu kefu na chrbat kopec sprchovych gelov a mydiel(kazala som si na cely rok aby som si nemusela kupovat) 😀 a uz neviem ale urcite som nieco zabudla no a od segry dostanem zajtra 😉

vejinka
25. dec 2009

tusim kazdy rok som lepsia a lepsia... 😀 😀 inak svokra ma milo prekvapila..pretoze sa trafila aj do velkosti tricka a aj vkusu a aj teplakov 😉

vejinka
25. dec 2009

a ten perlovy nahrdelnik to je bizuteria..nemyslite si ze mi kamoska da nieco take drahe...a jaaaaaaaaaaj od nej som este dostala hrncek dva uteraciky liiv od avonu potom vzorky ruzov pemzu a hreben 😉
videt ze je avon lady...vsetko z avonu 😀

vejinka
25. dec 2009

no a zabudla som na knihy...kazde dite umi spat a kniha o vyzive pre kojencov a najmensie deti..to od svokry ale asi vyuzijem az pri druhom tu s tou vyzivou kedze maly uz je takmer vsetko co my 😅

luciankasebastianko
25. dec 2009

veji ty si podarená že si posluchala tak sa ježiško trafil aj do velkosti 😀
anni tak super že sa muž postaral a svokra može byť rada že si jej tam nedala velkú menovku že ( .píííp.. ) 😅

ollako
25. dec 2009

AHojte dievcatka, nam sa pokazil notebook , tak som vam ani nemohl apopriat pekne sviatky, tak aspon takto dodatocne 😉 ...
malinky je uz zdravy a vysli mu dve stolicky , takze uz mame 8 zubov, dva predne horne, styri predne dolne a dve stolicky, jedna hore, druha dole...a kedze sa maly pocas chorob viac rozkojil, pripadam si ako dojka , stale sa chce kojit a nic poriadne nepapa 😠 ... kazdy vravi, ze zchudol ☹ ..chcem uz z kojenim prestat, ale neviem si predstavit ako ked mu nedam cici robi ako nepricetny, najnovsie sa zacal hadzat, sedi, zacne sa jedovat a hodi sa dozadu..uz si aj hlavicku buchol a stale to robi...ostava drzi krpanik jeden
Vianocna vecera prebehla celkom v pohode, az na to ,ze samozrejme nic nezjedol 😖 , ale darceky sa mu pacili a zo stromceka sa strasne tesil, ked sme ho postavili 😵 bol zlatucky, drobcek, nastastie mame nerozbitne gulky..
dostal kupec darcek skoro same auta, ale pacia sa mu 😉 neviem kam budem tie hracky davat

ka3n
25. dec 2009

ahojte..aj my sme mali super vianoce...ale teraz nestiham, bezim pozerat "matiska"

Matusko spinka hoci s kaslom a nadchou, ale inak vesely a neposlusny ako vzdy...prajem pekny vecer a ozvem sa ked bude casu..

annie13
26. dec 2009

ahojte, no teplotovali sme zial aj v noci, 39,5, ak to neprejde ani dnes zajtra pojdeme na pohotovost alebo este dnes, inak vyzera ok ale tie teploty sa mi nepacia,
ale vesely je aj tak, podarilo sa mu uz vytrhnut snuru zo sviecok takze uz nepojdu, zvalil stromcek na mna takze som ho stihla chytit takze o.k.
dneska by sa mala konat navsteva svokrovcov ale nemam naladu na zazeracky, ohovaracky atd., nuz neviem ako to dopadne

ozaj videli ste: naše deti su už velké ked tu je uz toto
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

evicka1
26. dec 2009

ahojte kocky
pevne verim, ze ste mali krasny stedry den a vecer a teraz sviatkujete v plnom prude.
u nas to bolo dokonale. ani som nemala cas si vsimnut ze vedla je ta prezdna stolicka - taktko mi tam pre istou ziadnu nedal 😀
krasne sme sa navecerali , hugo papal vsetko za radom aj polievocku aj trosku s mojho salatu a aj zo svojho a aj rybicku ... po veceri sme sli k stromceku. deticky tam mali darceky tak to bolo super. Hugo dostal hovoriaci vysavac a hned vedel co s nim a kocky na skladanie, a este nejake auticko a synovec ten ma tri roky ten dostal zeleznicu tomaska, no kocky keby ste videli ako ten vrieskal ked strhol papier, ze vlaky vlaky vlaky...az viskal a tiekly mu slzy lebo tu krabicu potom nevedel v tej rychlosti rozbalit, no plny nadsenia 😀 😀 😀 hugo len stal a nechapal no potom sa tesil aj on. a dnes v obyvacke lieta samy vlak...
my si darceky nedavame teda pre nas je darcek ze mozme byt vsetci spolu ze s dobre najeme, ze pokecame , pohoda-u nas to nikdy nebolo o darcekoch a dufam ze ani nebude
tka vam prajeme pekny dnik

vejinka
26. dec 2009

ahojte kocky..

annie13
26. dec 2009

no MM to vyriesil skvele
spala som s Brankom obedny spanok, zobudim sa a maly uz obleceny, vzal ho na ruky a ze daj mame PAPA a odisli, ani ma len k svokre nevolal, no tak ako len mysli, nebudem sa skriepit, ta bude na mna nadavat cely den, a ja? som sama este aj na Vianoce

jurocko
26. dec 2009

no ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
tak my sa napapame karinka sa zobudi a ideme na navstevu tak sa velmi tesim
včera boli svokrovci doniesli darceky a deticky sa vytesovali

dnes mam narodeniny tak sa tesim na večer ked si s drahym posedime a dame si vinko..mali sme slavnostny obed ale to nie preto ze mam narodeniny ale mi prvy sviatok aj druhy tak mame zauzivane.........

teraz nas caka vela prace okolo papierovaciek ☹ okolo domu lebo v jayri zaciname stavat..moc sa tesim ze budeme mat nas vysnivany domcek 🙂
tak vam prajem krasne sviatky

rony253
26. dec 2009

AHojteeeeeeeeeeeeeeee, Jurocko vsetko naj naj naj k narodeninkam 😉
Nam sa za dva dni prerezalo dve stolicky, no mame co robit, lebo je naladova neuveritelne a place pre vsetko ked sa jej nieco nepaci no chuda moje. hnackuje z tych zubov ale len tak dva tri krat na den, proste riedka stolica no davam jej ryzu vyvar z ryze, mrkvu a vsetko nech jej trosku zatuhne. Je to urocite zo zubov, lebo iný problem nema a an nejedla nieco z coho by mohla hnackovat.
Dnes tu bola cela manzelova rodina, Sara bola uplne happy 😀 kazdý sa s nou hral no lietala v oblakoch.
Takze Vam prajem pekný zbytok sviatkov.
Inak moje dieta uz spi, lebo poobede vynechala spanok a ja sa mozem pustit spratavat kuchynu je tam bomba la bomba 😅

vejinka
26. dec 2009
terezicka
26. dec 2009

Krásny večer prajeme, ja som sama, Marek v nočnej, Lucka spí ale nejako sa budí tak som zvedavá ako to bude v noci 🙄
Dneska dostala darčeky od krstných rodičov, dve krásne knižky - fakt sú veľmi krásne ( potom odfotím a pridám do albumu ) a ešte lego z takých väčších kusov aby si to mohla ľahšie skladať aj ona. A páči sa jej to, lebo už sa hrabala v krabici, podávala krstnému aby jej skladal - zlatá bola.
Ešte dostane darčeky od našich a od mojej starkej, ale to asi až na nový rok, snáď bude sestra už vtedy doma. A keď nie tak ich dostane pozdejšie, lebo sme sa celá family dohodli že darčeky sa budú rozbaľovať u našich až keď budeme môcť byť celá rodina pokope, teda hlavne sestra...
A ešte dostala také 3/4 nohavice a tuniku k tomu ale to jej je ešte dosť veľké takže to jej odložím do skrine...
Dneska zas poriadne za celý deň nič nejedla, raňajky ignorovala, obed ešte viac, potom vypila iba za fľašku granka, jogurt tiež nechcela, len večer zjedla trochu také slané praclíky a vypila Nutrilon a toť vsjo za celý deň...Zajtra si ale spravíme kuracinku na obed, tak snáď už bude konečne dačo jesť... A v pondelok by sme chceli ísť na výlet, aj švagrovci majú dovolenku tak aj s nimi aj s Luckinými bratrancami...

terezicka
26. dec 2009

Annie a to muž sa len tak zoberie a skoro bez slova odíde k svokrovcom aj s malým? Kebyže sám ale takto aj s malým? To mne by Marek nespravil, ani o poschodie nižšie by nešiel len tak...A ja by som tiež k našim len tak nešla, skoro bez slova alebo postavená pred hotovú vec s tým že nemôžem už vlastne vôbec namietať...

jurocko
26. dec 2009

annie my sme tiez mali hocijake so svokrovcami ale drahy by mi tiez to neurobil..bez zo mna nikde....ani sam k rodicom nepojde len chce stale aby sme isli ako rodinka ale je pravda ze kazdy je iny....
tak utekam ku drahemu a ideme si trochu pripit vinko..tak bruuu nocku a zajtra ideme ku krsnej tak sa tesime po darceky paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

terezicka
26. dec 2009

Ja zvyknem ísť sama k našim, ale to väčšinou keď je Marek v robote ale vždy o tom vie dopredu a keď je náhodou doma a predsa tam s Luckou ideme tak len s jeho súhlasom. Ale on aj keď ide iba na chvíľku s ňou dolu ku nim, vždy mi to povie a väčšinou chodíme aj tak spolu a tie vzťahy ani tu nie sú ktovieké...

rony253
26. dec 2009

Terezi, no teda z Lucky je totalna blondinka, ma krasne tie vlasky 😉 zlatunka je na tej vianocnej fotke
ja som urobila albumcek na fb
http://www.facebook.com/#/photo.php?pid=547847&...
kto bude mat cas kukuk

timotej
26. dec 2009

ahojte trošku som mala čas tak som popozerala vaše fotky rony malá je zlatunká. Malý spí od 18.45 lebo cez den spal len necelú hodku.

timotej
26. dec 2009

Shttp://www.facebook.com/home.php?ref=home#/albu...
skúsim sem dať aj ja môj facebook

timotej
26. dec 2009

Super tak pozrite ak budete mať čas pár foto. Rony a odkial si zo Slovenska?

buksy
26. dec 2009

ahojte...
timi...rony je z kosic...stale ked je tu u svojich rodicoch tak sa snazime stretnut aby sa baby pohrali..🙂

annie13
27. dec 2009

ahojte....
no moj MM je zvlastny a ja som to zistila trosku neskoro

terezicka
27. dec 2009

Ahojte dnes som dostala menzes ale nemeškal tentoraz veľmi dlho, len necelé dva týžnde. Tak musím počkať kým skončí a potom na 10Dc šup k dokimu a zas ideme chodiť na folikulometriu...