Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

buksy
1. jan 2010

aha ano mam ta... no neviem fakt aky problem tam je...ja to pridavam vzdy cez ten jednoduchy prehliadac... kde sa da 5 fotiek pridat... normalne si ich tam pridam...zakliknem to okienko o podmienkach a potom dam nahrat,,, chvilu to trva ale nahra mi to vzdy v pohode...nieje tam co pokazit..cize skor si myslim ze mas nejaky technicky problem...ale neviem aky ☹

terezicka
1. jan 2010

Buksy presne takto som to robila aj ja 😝 Tak nič, skúsim pozdejšie alebo zajtra...

buksy
1. jan 2010

skus mozno je nieco s fb alebo nieco s vasim internetom...neviem ale robis to dobre takze neviem co ine by to mohlo byt...a nie si teraz na fb? lebo ta vobec nevidim medzi online priatelmi...

momoyka
1. jan 2010

ahojte,
zelame do noveho roku vsetko najsamlepsie mamickam aj detickam, aj bruskam... aj snazilkam vela zdaru...

vejinka
1. jan 2010

ahojte buksy..priamo v LM oproti kauflandu 😉

buksy
1. jan 2010

veji... aha... my sme boli akurat vcera v hypernove a isli sme aj okolo billy... tak ked nahodou tam este zabludime tak pozriem oproti kauflandu hehe 😉

vejinka
1. jan 2010

ka3n jooj sorac ze na teba som celkom zabudla z tymi svokrami...odpustis mi? 😅 😉

vejinka
1. jan 2010

buksy ok 😀 😀 😀 bduem na teba mysliet 😉

luciankasebastianko
1. jan 2010

ahojte silvester sme zvádli som sa bála že ked začnú rachetle strielať tak sa zobudí lebo do polnoci bol 2x hore 😕 ale nie spinkal a ja som išla skoro zaním 😅 tak ešte raz pekný Nový rok žienky 😉

vejinka
1. jan 2010

no a este som zabudla napisat ze dnes sme mali spaci den...zaspal od desiatej do jednej ..ja som si lahla o pol jedenastej cca a potom zaspal o tretej a zobudili sme sa o piatej 😉 takze ako na novy rok tak po cely rok....no zbohom 😀

natasa8
1. jan 2010

ahojte... aj my zelame vseko NAJ v novom roku !!!!

my sme silvestrovali doma v papuciach 😀 Katka sa nezobudila ani ked jej delobuchy buchali pod oknami. Prespala celu noc a zobudila sa az rano o osmej 😵 😵 Takze aj ja dufam ze ako na novy rok tak po cely rok

rony253
1. jan 2010

Ahojteeeeeeeeeee, prajeme stastny novy rok vsetkym. 🙂
Sara tiez prespala vsetko od pol osmej do druhej urobili sme mliecko, ukazala mi ze mam ju dat na zachod, tak sa vypiskala a spinkali sme dalej do siestej znova sme si dali mliecko ukazala ze chce kakat tak sme sa vykakali a potom ani nechcela spat, len sa valala po posteli a sa prekrucala a nemohla zaspat. takto sme sa valali do osmej a potom isla spat po pol desiatej, dala som varit polievku a isla k nej lahnut, spali sme 2 hodky.
Dnes mi bolo strasne zle, vyzvracala som cele antiobiotika, myslela som ze odpadnem, muz ma ratoval, Sara stala pri zachode, nechcela ist ani k tatinovi len na mna pozerala a drzala ma za nohu, moje zlato, cely den sa ku mne tulila. doktora som volala bola som aj u neho a nemam ich uz brat.
Ale inak je nam fajn 😀
no a k psovi, skocil do nej bez priciny, vsak oni sa spolu stale hrali, Sara mu lopty hadzala a on jej ich nosil, neviem co do neho vbehlo. vie ale co urobil, lebo vcera sme ho museli vecer nechat vojst do domu, kvoli delobuchom, lebo sa strasne boji, tak ten sa tu plazil a stale plakal. teraz uz nie je v dome, je vo fitnesku a v stodole. On si mysli ze cele toto okolie aj dom patri jemu. Uvidime co s nim. 😒

rony253
2. jan 2010

dobreeeeeeeeeeee ranko, to som prva?
Sara buntosi od siedmej, 15 x obrazne povedane som s nou musela ist na zachod 😀 o osmej sme uz vysli z postele, ale som unavena ako kon
Nejako ma hlava pobolieva ☹
Sara papa cisty croasan, teraz mi ukradla zapeceny chlebik v trubea pozera telku 😀
ide tu taky program pre deti sikovne ruky, stale nieco stavaju strihaju lepia a on kuka jak puk 😀
peknu sobotu prajeme 🙂

silwietta
2. jan 2010

Ahojte, my sme sa vcera vratili od nasich, tak teraz oneskorene prajem vsetko naj do noveho roku 😵

silwietta
2. jan 2010

inak maly sa za posledne obdobie dost rozkecal, ked sme stali pred betlehemom, tak tak dokolecka vykrikoval be -be, lebo tam videl ovecky 🙂

silwietta
2. jan 2010

idem skusit trosku docitat, aj ked neviem neviem, lebo malemu sa nepaci ked on pozera krtka a ja tu poprinom nieco robim...

annie13
2. jan 2010

ahojte

no nasa noc bola hrozna, kazdu hodinu hore s hrozny placom, dovod neviem, som totalne dolamana, od 7mej je uplne hore ale vresti a co mu je neviem
jedol, pil, prebaleny je, teplotu nema neviem

baby do kedy treba tu ziadost na UPSVAR co tam idete pisat, komu adresovat

ka3n
2. jan 2010

ahojte..my sme boli dnes v tt trosku na nakupoch, aspon som sa odreagovala..

annie, ja som tu ziadost uz napisala, mam ju v pc, dnes som ju chcela poslat, ale nestihla som tka niekedy v priebehu tyzdna ju poslem..

napisala som to tym stylom ako si pisala tu minule ty..adresovala som to na UPSVaR oddelenie soc. davok...chod o par stran dozadu a tam vidis aka baba z UPSVaR mi pisala ten mail tak priamo na nich...

terezicka
2. jan 2010

Ahojte 🙂
Dnesšná noc hrúza v porovananí s tou silvetrovksou keď bol obrovský rachot ktorý Lucka celý prespala tak teraz sme boli ticho, telka bežala, ona vystrájala dlho večer a ešte aj cez noc, no horor...
Rony ako si naučila Sáru aby sa pýtala na záchod? 😅 daj nejaký dobrý trik ktorý zaberie ak u nás 😉
Ja tú žiadosť pošlem alebo odnesiem osobne až asi v druhej polke januára, teraz myslím že to bude skoro aj tak toho budú mať veľa

johnie
2. jan 2010

ahojte. terez sofi sa pomaly ale isto zacina pytat na serblik tiez sama od seba zacala hovorit ze kako a ideme si hacat, a vzdy sa podari...
ja odpadavam z martinkinho maximka na fb to video... velmi je sikovny 😵

jurocko
2. jan 2010

ahojteeee
tak nasa Karinka ma dnes meniny.....a tobiasko ideme dnes strihat tak uvidime ako bude opet vyzerat...
tak vam prajem krasny večer paaaaaaaaaaaa

rony253
2. jan 2010

terez, ona bola stale som mnou na zachode ked som bola je, vsak je to moja prisavka, tak sa bezo mna ani nepohla 😀 skusala som ju parkrat davat na nocnik tak revala na raty ani sa tam posadit nechcela, tak som ju raz len tak posadila na zachod, ked sa jana zachode sedela, stale som jej ukazovala ako ma tlacit a ona opakovala po mne. Urobila som to parkrat tak, ze som ju tam pocas dna viackrat posadila a odrazu sa tam vykakala a potom uz aj vycikala. dnes mala za celu noc totalne suchu plienku, o tretej sme piskali a o siedmej aj pisali aj kakali, stale mi ukaze vpredu na plienku a kyve hlavkou ze jej treba. tak ideme. boli sme na nakup a po ceste domov mi ukaovala, ze musi ist, tak sme prisli domov ale nejako na to zabudla a potom neskor mi znova ukazala tak sme sli a sa vykakala.
idem kuk fb

kamilka12
2. jan 2010

Ahojte,

u nás v NR dávajú takéto predtlačené žiadosti (ak to niekto ešte napísané nemá, možno mu to pomôže 😉 )

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

annie13
2. jan 2010

Pane Bože v roku 2009 si mi vzal obľubeného speváka " Jacksona", vzal si mi obľubeného herca "Swayze", a vzal aj obľubeného člena skupiny "Boyzone"...asi som ti ešte zabudol povedať, že môj obľubený politik je "Fico"

eweny
2. jan 2010

dobry vecer dievcata, nebola som tu ani nepamatam 😒

eweny
2. jan 2010

ako to tu ide?..snad niekedy docitam nekonecne mnozstvo stran, co mam zanedbanych..mame nejaku novu tehulku?..alebo snazilku? 😉

eweny
2. jan 2010

ja nejdem pisat tu ziadost na urad, kedze nemam narok ☹

eweny
2. jan 2010

Petko mi zacal spavat uz len raz denne, predpokladam ze uz asi vacsina nasich deticiek, ze?..len katastrofa je to v tom, ze nepotiahne dlhsie ako hodinu, dnes dal len 40 minut a ja som potom zvysok dna z neho na prasky 😠 😒 co neviem co uz s nim robit..ked bol nas ocino doma, dalo sa to skor zvladnut ako teraz..

kolkokrat a ako dlho vam spinkaju deticky?..viac ako dvojhodinove spanky radsej ani neuvadzajte, lebo ma rozhodi od zlosti a budem len zbytocne zavidiet..

eweny
2. jan 2010

johnie, citam ze Sofinka sa zacina pytat na serblik..super, gratulujem 🙂 u nas nehrozi ho nan ani posadit..len co ho zbada, zacne cirkus..tak ho zatial nesilim, hoci by sa uz asi malo zacat, ze?

timotej
2. jan 2010

Ahojte určite budú na úradoch dávať nejaké žiadosti podla mna tam treba ísť osobne. Ka3n nemáš tam číslo do TT?