Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
2. jan 2010

Ahojte baby, tak my sme sa s manzelikom vratili z chaty, kde sme oslavili Novy rok...tak vam prajem vsetko najlepsie , vela zdravicka a stasticka 😵
Boli sme tam bez maleho a maly spaval cele noci, bez prsnika vypil vecer pred spanim Sunar a aj rano o pol piatej...tak uvidim, ako bude hajat, ked som uz doma...zdufam, ze ukoncenie kojenia je definitivne a maly si zvykne takto pekne spinkavat 😉

terezicka
2. jan 2010

Eweny si môžme ruky podať, Lucka väčšinou dáva len 30 minútové spánky 😝 Hodinka je u nás dôvod na oslavu 😀

evitkamalicka
2. jan 2010

ew nas maly mal tiez obdobie, ze cirkusoval ked zbadal nocnik, tak som ho dva tyzdne nechala tak a potom som ho zacala davat znova a odvtedy mi kaka uz len do serblika, cize spotreba plienok sa u nas rapidne znizila, dokonca sa uz aj zacina stavat, ze ma rano suchu plienocku ked vstane, coraz viac uz zacina aj cikat do nocnika

vejinka
2. jan 2010

ahojte baby som len na skok vcera to chytilo muza a dnes mna a svagra takze sme na komplet chori...nuz a kto pojde s malym pondelok doktorke netusim ..to co mu dala mu nezabralo a kasle a smokli este viac ako predtym 😔 dobru noc

eweny
2. jan 2010

Terezicka,takze nie som sama,co nevie co s volnym casom,ked dietatko spinka 😢 je to otras,tak zavidim zienkam,co im drobci pekne prespia..

annie13
2. jan 2010

v ZV ze nebudu davat ziadost ze staci napisat jednou vetou a odovzdat tak tak aj spravim
eweny my spime uz dlho iba raz denne a ked potiahne nad hodinu tak oslavujem
evit a to sa ti pyta na nocnik
kedy ho mam davat, my sme este ani neskusali, ako mam zacat

ka3n
2. jan 2010

ahojte..tak my sme nastastie uz zdravucky, ziadost napisana, len treba poslat ked bude casu..dnes sme si nasli ubytko na lyzovacku tak sa tesime..júúj nech je streda.

luciankasebastianko
2. jan 2010

ahojte veji rychlo sa stoho vylížte 😔 super že deti sa už pytajú aj maly sa ráno pekne vyciká vykaká aj poobede ked sa zobudí .,ale ešte sa aj cez den docmura aj pokaká 😒 ewny maly spí 1x asi tak hodku ked som sním aj 1- a pol 😀 a aj my teraz v noci vyvádzame od tretej je skoro stále hore a ručí 😠 a to už tak pekne spával 1x sa zobudil vypíl čaj a spal do 7 😅

rony253
2. jan 2010

dobry vecer, tak moja Sara co nie je zvykom zaspala pred pol desiatou no poobede uz bola tak unavena ze spala hodku a pol do pol siestej, o osmej som ju isla okupat, vypila mliecko, no pytala sa este tri krat na zachod tak sme sa tri krat vyzliekali a rozbalovali, raz so mnou vybabrala, ale po tie dva razy sa raz vykakala a po treti raz vypiskala zaspinkala pekne 😀 nam sa tiez spotreba plienok razne znizila a som rada, lebo na jar alebo v lete bude behat bez plienky.
Ked vam nehcu byt deti na nocnikoch, skuste kupit tu zmensuju dosku na misu pre deti a skuste zachod, mi sme na nocniku nesedeli ani raz, len pri nej na zachode cupim a bolia ma uz kolena a nohy 😀 ale sa bozkavame, salime posas jej tronovania tak sa jej tam paci. Uz aj na slovensku u babky mame malu dosku.

evicka1
2. jan 2010

ahojte kocky
my Vam zelame vsetko len to najlepsie do noveho rocku. vela zdravicka stasticka radosti a pohody
no mne nejde fb teda totalne sa mi z neho vymazali priatelia ako to dokazalo tak netusim. ako sa mate? nebudem docitat lebo je toho vela a dnes som leniva 😀
my sme mali silvestra fajn-doma v papuciach 😅 o pol noci sme si hodili par bum praskou popozerali ohnostroj-hugo ani nevedel ze sa nieco deje, a sli dnu. spat som sla o pol tretej a vstavala o siedmej
dnes sme amli den v pohode boli sme na navsteve hugo sa paradne predviedol 😎 nie v zlom ale v dobrom

skrecok
2. jan 2010

Ahojte...
Aj my vam vsetkym prajeme len to najlepsie v novom roku 2010... 🙂

Inak my nestihame, Risulko coraz menej spava. Mozeme robit co chceme, dnes za cely den spinkal poobede od 14:25 do 15:50 a vecer po hodinovom uspavani konecne zaspinkal az o 22:15hod. Nechapeme odkial ma tolko energie 😅 . Inak je zdravucky a sikovny smejko 😀 .

Ja ho este stale dojcim, ale mliecka mam malo. Cicik stale potrebuje aj ako ukludnovacku najma v noci a cez den ako uspavadlo 😖 . Vecer vie zaspinkat bez cicika, ale musim byt pri nom. Co uz, urobila som chybu na zaciatku...
Hlavne ze uz mesiac pekne pije aj UM Hami a som velmi spokojna. Je tu este nejaka mamicka, ktora dojci dietatko? Alebo som sama 😕
Mali ste uz vsetky "svoje dni", teda menzes? Ja okrem sestonedelia nie, teda pred tehotenstvom a ani mi to nechyba. 🤐 Ale uz som si povedala, ze buduci tyzden pojdem gynekologovi, lebo sa mi to nezda. 😔

jurocko
3. jan 2010

dobre rankotak aj y sme mali obdobie cikania do nocnika ale preslo to...teraz to skusam znova tak uviidime jedna chyba ze osm nocnik nezobrala na dovolenku a ked sme sa vratili tak uz prestal a nechcel cikat ale verim ze sa k tomu vratime...ale ja si myslim ze su deti ktore sa pytaju od roka a su deticky ktore uplne neskor takze si nelamte hlavu ze vas este napr.nechce sediet na nocniku ja som karinku neodnaučovala a prislo to uplne samo.. 🙂

skrecok ja este stale dojcim a mliecka mam dost-moj este umele mlieko nepil......teraz posledne dva dni sa mi maly zobudil v noci prvykrat az o 3.00 hod.takze super takze spinkal vkuse 7 hod.tak som rada.........mneštruaciu som dostala ked mal Tobinko cca 9 mesi ked som ho uz prikrmovala stravou a tak casto nepil mliecko a nie si tehotna?skus zajst za lekarom ale mozno tym ze ti malo papal a stale bol na tvojom mliecku tak preto si nedostala neviem,....ved uvidis co ti povie lekar
včera sme ho nestrihali lebo prisli svokrovci blahozelat Karinke..od nas dostala puzzle tak cela stasta stavala s tatikom
to je pre nu ten najkrasi darcek puzzle strasne sa s neho vytesuje lebo sa ho naucila skladat co som aj rada lebo pri tom treba rozmyslat...

evitkamalicka
3. jan 2010

annie nepyta zatial, ale proste do tej plienky nenalozi a caka dovtedy kym ho nan nepolozim, davam ho rano, na obed a vecer

rony253
3. jan 2010

ahojteeeeeeeeeee, ja varim Sarinke sosovicovu polievku a idem robit stroganov. Roztiekli sa nam sopleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee totalne vodoveeeeeeeee jej to tece ako z krhlicky 😝 no som rada, ze jej tecu, lebo naposledy ked bola mesiac zahlienena tak nemala vobec sople a teraz to aspon vsetko odsajeme trosku aj kycha a dnes zakaslala no uvidime co z toho bude 😒 teraz spinka v kociari lebo ma to trosku vyssie a netecu jej sople dozadu.
prajeme pekny vikendiiiiiiiiiiiiik 🙂

evitkamalicka
3. jan 2010

jaaaj babule ja vam teda nazavidim tieto chorobky.....my sme este nikdy neboli chorí, ani len soplik sme nikdy nemali tak som rada, ze v tomto je maly po mne

ollako
3. jan 2010

ahojte babule, Evit tak to mate skvele, ze ste neboli chory, len tak dalej 😉
maly mi tuto noc znova pekne "sprijemnil" zobudil sa s takym strasnym placom...vobec neviem co mu bolo , asi po pol hodine sa konecne upokojil, po dalsej pol hodine zaspinkal, ale co mu bolo neviem, mozno brusko... 😒 ...potom uz spinkal do piatej rana, vypil 150ml sunaru a spinkal dalej do 7.15, aj tak je ta noc podstatne lepsia ako bola...dufam,ze uz bude postupne spavat viacej, taqkze ukoncenie kojenia, nam naozaj pomohlo a maly sa nebudi kazdu chvilku ako predtym a to prislo zo dna na den 😉predtym vstaval aj kazdu hodinu 🙄
skrecok ja nekojim len 6 dni, a problem uspat ho mam velky, bez prsnika nieco strasne, ale mamine zaspi behom minuty, tak ked mne nechce nabehne mamina a o chvilu je tvrdy...lenze to nie je riesenie...mamina vravi, ze uz dopredu sa zbytocne stresujem, ze zase budem mat problem ho uspat, a on tu nervozitu citi, tak nechce pri mne zaspinkat, no ja myslim,ze je to kvoli ciciku, ked som pri nom, tak asi stale este v podvedomi chce prsnik, aj ked sa mi uz prestal hrabat pod trickom a nepyta si ho..obcas ho napadne, ze cicik, ale poviem , ze ho havo spapal a vybavene 😅

rony253
3. jan 2010

evtika a toco mu davas ze je zdravi jak buk 😀
my sme tiez neboli chori, len raz zahlienena a sem tam nejaky soplik ale inak sme este ziadne antibiotika nebrali, tak sirupceky a podobne...

winona24
autor
3. jan 2010

ahojte babule...stále Vás nemám šancu dočítať...až keď budem v BA.....

neviem ako ste na tom,ale chorým želáme skoré uzdravenie..... 😉 a zdravým,nech im to vydrží.....

tie žiadosti málokde majú predtlačené.....v telke dávali,že úplne stačí jednou vetou podať žiadosť...ja to pôjdem osobne zaniesť....nech mám istotu.... 😝 😝

rony253
3. jan 2010

my uz spiiiiiiime 😅 , spala dnes len raz, dufam, ze bude pekne spat,a ze sa jej ten nos nebude rychlo plnit, dala som jej na noc trifed, je to take ako fenistil a nejake homeopatika co nam dal doktor.

jurocko
3. jan 2010

vysiel na dnes 9 zubok takze druha stolicka a na rade je ocny zub co nam vyjde co 🙂 chvila

claudinka
3. jan 2010

jaaaj babule ja sa taak strasne nudim, ze to ani pravda nemoze byt.. 😒
nam dnes vysiel 10. zubcok 🙂 a nedocitavam vas 😀

ka3n
3. jan 2010

ahojte..claudi, ked sa nudis tak nas docitaj 🙂))

my sme boli dnes u nasich, mam tu zase varovcicku na prazdninach..a idem sa sprsit ..pa vecer..

lucindela
3. jan 2010

ahojte,
troška oneskorene....ale všetko najlepšie do Nového roku... 😉

rony253
3. jan 2010

ahoj lucindelka aj Vam, ako sa tam mate, deturence pocuvaju?

lucindela
3. jan 2010

ahoj rony,
tak máme sa v celku aj fajn.Konečne sme už zdraví.Adelka nám bola dosť stále chorá,ale tak začala som jej dávať aloe gél,tak verím,že to bude lepšie!S tými našími drobcami to je veru ťažké! 😒 Cez deň sa im človek iba venuje,večer robím veci do práce a tak...stále to isté dookola.... 😝

ba80
3. jan 2010

ahojteeeeeeeeeeeee... 🙂
ja aspon pozdravim a kukam dalej film... 😝 😀

luciankasebastianko
3. jan 2010

Ahojte dnes sme boli v trenčíne po návštevach a trochu pozrieť obchody -vypredaje ,ale nič som nekúpila 😒 malému sa páčilo na vláčiku aj vyzdoba 🙂

luciankasebastianko
3. jan 2010

škrečok ja kojím ešte a menzes som dostala tiež ked mal maly 9 m 😉 lucidela si šikovná 3 deti a ešte práca klobuk dolu 😅 a nám sa tláči 12 zubok 😉

rony253
3. jan 2010

ja pozeram tiez jeden film a potom pojdem lahnut, som jak dolamana 😒

ba80
3. jan 2010

ja kojim a este som nedostala... :D