Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

estella
11. jan 2010

veji no v to pevne veriiiim....ach jaaaj co mame toto za obdobie..... ☹

vejinka
11. jan 2010

a ja zasa chora..ja sa tusim ani na ten urad nedostanem koli zvyseniu 😔 stale mam nadchu uz aj skoncila a zasa sa vratila..krava jedna!

estella
11. jan 2010

no ja doberam ATB este mam 5tabletiek ale kasel mam stale aj ked nadcha je uz fuc..... 😵

vejinka
11. jan 2010

ja tiez este furt berem penicilin ale uz len do zajtra rana..ale nadcha nie a nie odist 😔

vejinka
11. jan 2010

a ide sa spat bru kocky

luciankasebastianko
11. jan 2010

jeeeeeeeee silwi gratulujem znova september ? 😀 😀 😀 😀 krásne 😉
estell to tak byva ked sa všetko serie naraz 😔 držte sa všetko ,zle sa raz skončí a bude znova o.k. 😉

ka3n
11. jan 2010

Silwietta..ale toto, velmi mooooc gratulujem..paradicka..takze si ma predbehla.ale ja sa este ani nesnazim, mne sa zda este skoro davam tomu cas aspon do leta 🙂)

ka3n
11. jan 2010

Estella...som s tebou..myslim na teba..vsetko bude v poriadku treba mysliet pozitivne..

evicka1
11. jan 2010

ahoj kocky
silwi: blahozelam. super parada nech to ide rychlo a hlavne nech si teda ste v poriadku
estel: to je mi luto. no uvidis ono bude vsetko ok. neboj ty nic. drzim palceky. myslim na vas

winona24
autor
11. jan 2010

ahojte...

estell nemysli na najhoršie.....myslím na Teba

silwietta
12. jan 2010

dakujem dievcence 🙂

silwietta
12. jan 2010

estell, moja nemysli na to, kto tym vlastne prisiel?

evitkamalicka
12. jan 2010

dobre ranko,

silwi sledujem, ze sa nam v rovnaky den menia tyzdne 🙂

estel drzim palceky

terezicka
12. jan 2010

Ahojte, dobré ránko sa praje 🙂
No my sme boli v nedeľu zas u našich, Lucka celý deň revala ako predtým v piatok...Proste už som bola s nervami v koncoch, aj dostala po zadku, aj som ju dala do postieľky a nechala revať - chvíľu revala naozaj, ale potom už len od nervov lebo hneď ako ma zbadala tak prestala. Neviem prečo bola taká, nikdy predtým jej u našich nebolo zle, vždy tam bola rada, ani nerevala, vôbec jej navadilo že tam bolo viac, neviem či jej to teraz začalo vadiť alebo čo...
Dnes ideme poobede do mesta, ja idem na folikulometriu a potom majú v priori akciu ale len zimnú obuv, za drahšiu zaplatíme a lacnejší pár je za 1 euro... Tak sa ideme pozrieť lebo ja si potrebujem kúpiť topánky zimné...
A Lucka nám začala prespávať celú noc, teda možno raz zamrnčí alebo vôbec. Ale ako je prespí celú, tak sa minimálne o 1,5hod budú skôr ako sa zvykla predtým... Tak teraz neviem čo je lepšie 😀

terezicka
12. jan 2010

Estell myslíme na vás a veríme že všetko bude dobré a Maximko sa čo najskôr dostane zo všetkých chorôb ktorými si doteraz už prešiel...

Silwi veľká gratulácia, ani si nevravela že sa snažíte 🙂 Super, super, nech všetko prebieha tak ako má 😵

Ja som si včera bola podať žiadosť na zvýšenie rodičovského, tak už len čakať kým príde kladná odpoveď

terezicka
12. jan 2010

A ešte som vám chcela napísať, že od zajtra je v tescu akcia na pampers active baby. Len sa musia kúpiť 3 balenia za cca 38 euro a jedna plienka vychádza na cca 4,50 korún. V balení od 7-18 kg je 82 ks plienok

kamilka12
12. jan 2010

ahojte,

silwi - aj ja ti (vám) gratulujem a teším sa s vami 🙂 😉

silwietta
12. jan 2010

babulky dakujem vam vsetkym

terez, my sme sa v podstate ani velmi nesnazili ak mam pravdupovedat, ale vyslo to 🙂

winona24
autor
12. jan 2010

uff terez my už používame 5ky plienky.....

terezicka
12. jan 2010

Silwi tak to tak malo byť 🙂
Win ale aj na väčšie veľkosti majú akciu, ja som napísala len na našu veľkosť 🙂 Cena za balenie je rovnaká, len potom je kus menej plienok vo väčších veľkostiach... A koľko váži Natálka? Ona teraz pekne papá aj priberá však? Lebo Lucka hotová katastrofa... Ideme vo štvrtok do poradne tak sa spýtam doktorky či neni nejaký sirup proti nechutenstvu alebo dačo také...

winona24
autor
12. jan 2010

terez nesťažujem sa...i keď aj ona už preberá čo jej chutí a čo nie...ale v podstate zje skoro všetko....naposledy vážila bez pár gramov 11kg...niekedy na začiatku decembra myslím...

annie13
12. jan 2010

aj mensie velkosti Terez
ahojte
Silvi veeeeeeeeeeeelmi sa tesim s tebou, zelam Ti bezproblemove tehotenstvo

evitkamalicka
12. jan 2010

my pampersky nepouzivame, takze pre nas neaktualne, vobec sme s nimi neboli spokojni

annie13
12. jan 2010

terezicka som to nenasla na nete v letakoch
to ti prislo do schranky

ka3n
12. jan 2010

ahote.silvi, no tka skoro nase stretko nebude :(( vcera zacal Matus kaslat a dnes kasle ako tuberak, sice nie tka hrozne ako minule, ale uz ma chyta panika choroby :(((

Takze sa liecime a uvidim ako bude zajtra, ked zle ideme dokynu..

ka3n
12. jan 2010

annie, ani ja som to nenasla v letakoch, iba ze je tma nejaka akcia o vyhratie detskej izby..

silwietta
12. jan 2010

jaj kati tak to ma mrzi... kedy ides k Morovi?

ka3n
12. jan 2010

silvi..a misenko uz zdravucky?...ja uz som z toho kasla na nervy...Milan povedal, ze pojdeme zajtra rano..

ka3n
12. jan 2010

lenze uz len ked otvorime dvere ambulancie tak Matus spusti rev...