Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
15. jan 2010

win aj mne robil cyto a tiez mi lepilo riadne, ale nastastie vsetko ok

winona24
autor
15. jan 2010

ako ja som sa doteraz cítila v poho....nič ma nebolelo...menštru v pohode...len ma v poslednej dobe bolia prsia.....ale tie si pravidelne "samovyšetrujem"...tak neviem.....

adamss
15. jan 2010

terezicka, moj Misko tiez nebol nejaky velky jedak, ale od kedy berie B-ckove vitaminy, velmi sa v jedeni polepsil. Aj dnes som robila zemiakove placky. Zjedol tri kusy a zjedol by aj viac, len som sa bala, aby mu nebolo zle. Predsa je to dost tazke jedlo na zaludok. Hned za tym som mu dala preventivne SAB simplex. Vcera jedol gulasovu stavu so zemiakom a chlebom. To mu tiez velmi chutilo. A hlavne varim take jedla, ktore ma rad. On hlavne nase domacke jedla. Masko tiez nemusi.

adamss
15. jan 2010

Bendy - moj Misko spaval do vianoc s nami v posteli. Ale postel sme mali spojenu s postielkou, takze spiaceho som ho dala do postielky a tam trocha pospal. V noci sa sam presunul medzi nas a tam spal do rana. V noci sa parkrat zobudil. A zobudza sa aj dodnes. Zaspava vylusne so mnou. S manzelom tiez nehrozi. Ale pred vianocami sme postielku upravili na normal (dali sme naspat bocnu stenu) a bez problemov zacal spavat v postielke. Niekedy, ked sa v noci zobudi, zoberiem ho medzi nas. Ale to je vynimocne, potom ma boli chrbat, lebo ja sa s Miskom tlacim na svojej polovicke postele. Takze si myslim, ze to chce len trocha trpezlivosti. Aj tvoja Emka sa nauci spavat vo svojej postielke

miriam24
15. jan 2010

no co sa tyka gynekologie tak ja som v tom taky pedant .. chodim pravidelne na preventivky,po porode som isla po 8.tyzdnoch ... mama mala problemy tak si na to davam zalezat .. aby sa nedajboze na nieco neprislo ked uz bude neskoro,aj moja mama dopadla dobre hlavne vdaka tomu ze sa na problem prislo este v pociatocnom stadiu a to tiez ani netusila ze sa nieco deje .. len v ramci prevencie na to prisli .. ale uz je oka nastastie 🙂

adamss
15. jan 2010

idem ulozit maleho do postele, lebo mi tu uz reve... potom sa este zastavim

miriam24
15. jan 2010

mne maly uz nastastie zaspinkal .. ale bol to boj 😒

bendy
15. jan 2010

adamss..no u nas sa to pokazilo v lete, boli sme na dovolenke v Chorvatsku a tam mala spavala s nami v posteli. No a ked sme sa odtial vratili, ona si tak zvykla ze v tej jej postielke byt nechce ani za svet. No ale s tou bocnicou je to dobry napad, sice sa nam neda stahovat ale myslim ze keby sme to odmontovali a prisuniem si postielku k posteli mohlo by to fungovat, no uvidime. Kazdopadne ju musim preskolit lebo takto to uz dlho nepojde 😠 😠

adamss
15. jan 2010

nam bocnica na postielke tiez neide dole... postielku sme dali celkom do roku, namiesto bocnice namontoval manzel dva hranoliky presne do tych dier, ako bola namontovana bocnica, k nej sme prisunuli nasu postel a mali sme na spanie vcelku dobre letisko. Takto sme spali asi rok. Pred tym sme sa tlacili len na nasej posteli. Aj ked som dala maleho do postielky, casto som ho vyberala na krmenie, tak som to potom vzdala a ostali sme len na nasej posteli. Tak si maly zvykol a rozsierenie postele sme riesili upravou postielky.

adamss
15. jan 2010

Misko sa aj pohra sam, ale musim byt v izbe... ak odbehnem do kuchyne, hned je za mnou a uz vytahuje hrnce, lopatky, pribory atd. To su jeho najoblubenejsie hracky - vari a miesa kasu 😀 ... V izbe sa hra vacsinou okolo nas - len tak pobehuje, sprta do vsetkeho co je na stoliku, do pc, berie ovladace a mobily, len ak mu pripomeniem traktor alebo nejake auto, tak si ho vsimne a asi 5 minut sa mu venuje... inak je stale pri nas

adamss
15. jan 2010

miriam24 - mne sa maly tiez budi viackrat za noc, myslim ze to je vacsinou zo zubkov, lebo tie nas trapia uz od troch mesiacov a este tomu nie je koniec. Kupila som mu homeopaticke gulocky Chamomilla 15. Tie si vecer pripravim do odmerky od nurofenu tak, ze dam do odmerky 5 gulocek a natiahnem tosicka teplej prevarenej vody. Cele to miesam, az sa mi gulocky rozpustia. Tak si pripravim dve odmerky a vzdy, ked sa Misko zobudi hned mu podam jednu odmerku, za tym trocha caju alebo mlieka a spi dalej. Je potom ovela kludnejsi. Camomilla je vraj klasicky harmancek, tak sa netreba obavat, ze poskodi dietatku. Mne sa to osvedcilo, tak mozes vyskusat aj ty.

adamss
15. jan 2010

kamilka a miriam ja som podavala prihlasky na VS uz asi tri roky za sebou, len minuly rok som to vynechala koli malemu. Ale tento rok podam asi zase. Teraz na stare kolena si uvedomujem, ze som bola hlupa hus, ked som hned po skole neisla dalej... ale zachcelo sa mi pracovat a pracu som mala hned po skole od septembra, tak som to vyuzila. Ale studium na VS ma laka uz dobrych 10 alebo 12 rokov s prestavkami.
Do prace by som sa chcela vratit este tento rok, mozno od Miskovych dvoch rokov. Ale pred koncom roka 2009 ma ziadal primator, aby som nastupila zase do prace. Tak som ho bola pozriet a pohovorit si o tom osobne. Tak sa z toho nejako neviem spamatat. Zase sa nejak vykruca. Najprv ma ziada, aby som nastupila, potom ze aby som nastupila az od jula a nakoniec z neho vyslo, za ma zamestna v dcerskej spolocnosti mesta. Nie je on padnuty na hlavu? Asi sa z takej funkcie uz celkom pomiatol. Ved ja som zamestnancom mesta a nie nejakej sukromnej firmy. Hoci som narok na svoje predchadzajuce miesto stratila, pracovny pomer mi ostava platny... no nie? Som zvedava co sa z tej ponuky do jula vykluje. Len sa bojim toho, ze ked nenastupim v juli na ponuknute miesto, neskor mi daju robotu aktivacneho referenta a budem nahanat ciganov po meste. Toto mozem cakat od nasho primatora... No vyrozpravala som sa 🙄

luciankasebastianko
15. jan 2010

ahojte tak som trocha počítala idem pozrieť na stretko 😀 a ktej vysokéj škole chcem isť aj ja asi tiež do na tu Polnoh. do NR ale asi až budúci rok ja by som to pro malom nestíhla

winona24
autor
15. jan 2010

oki baby...prajem Vám brú noc 😉 😔

luciankasebastianko
15. jan 2010

dobrúúúúúúúúúúúúúú win 😵

perlab
15. jan 2010

čaute babulky 😉
tak tu sa to rozmohloooooo ... tehulky .... študentky .... všetkým blahoželám a držím palčeky, nech všetečko dopadne tak, ako má 🙂 🙂

btw, ja som začala chodiť do školy tento týždeň, dopĺňam si kvalifikáciu z angličtiny a tak sa mi nechceeeeee ... ale posmelili ste ma s tými vašimi plánmi 😀
zatiaľ to je iba dvakrát týždenne, takže sa to dá zvládnuť 😅
pá a prajem dobrú nocku, cmuky 😉

a Romika je malé šidlo, také isté ako aj tí vaši 😀 😀 a všetkých bozkávaaaa 😉

winona24
autor
16. jan 2010

ahojte......

uff to tu dnes nik nebol??? ak nerátam blanku...... 😝

pekný slnečný deň Vám s Natuškou prajeme.... 😉

adamss
16. jan 2010

ahojte, tak co? je jasne, ze je vikend... vsetky sa venujete manzelom a detickam... nikoho tu niet... aj ja varim obed... uz na tretikrat ho varim, lebo MM je v praci a vzdy to odlozi, tak teraz uz mozno posledny krat na 13,00... uvidime
tak ako som pisala, vcera som dala malemu homeo gulicky a v noci sa zobudil len raz a potom az rano o 6,00 ale este si pospal do 7,30. odvtedy je hore, tiez caka na obed. dnes mame bryndzove halusky. tie ma velmi rad. normalne sa ich opraska, ze mu az brusko smiesne narastie. je podareny

adamss
16. jan 2010

zatial sa majte a uzivajte si vikendove chvilky s rodinkami

ka3n
16. jan 2010

ahojte..my sme si dnes tiez dlho pospali, potom sme boli na nakupe, maly spi, manzel isiel na otocku do NR do prace a ked prideme ideme na pizzu 🙂

evitkamalicka
16. jan 2010

heh ja som robila dnes domacu pizzu na obed a zajtra sa chystame do Nitry do MC Donaldu a tak troska sa prejst

ka3n
16. jan 2010

Júúú evit, ja zboznujem mc donalda 🙂

evitkamalicka
16. jan 2010

ka3n aj aj mnam

annie13
16. jan 2010

ahojte
joj ka3n pizza ani nepis, ja by som si tak dala pizzu, ale nemam s kym, MM ani nikto v rodine to nechce a ja nedokazem zjest viac ako 2-3 kusky, prihriatu uz nechcem tak sa mi to neoplati
juj ale by som si dala kusok sunkovu so syrom a kukuricou, taku dobru nadychanu, teplucku, skoda mysliet
my sme od rana ako certi, boli sme vonku, za ocom v byte uz ma vymurovane jadro, je tam neskutocny bordel z toho co pilili tie kvadre ci co to, take sede nieco ako tehly ale vacsie, som rada ze som este u nasich mimo toho prachu lebo teraz by ma asi siblo
u MCDonalda som bola asi 3x, 2x v BB a raz ked sme boli na dovolenke v Bulharsku ale mne to dakosi nechutilo, to maso v tej zemli to bol fakt hnus

rony253
16. jan 2010

ahojteeeeeeeeeeeeeeeee, no moja sara je nervacka jedna radost 😠 a horsie je to ked sa jej daco nepaci yacne pistat jak najata, ked sa tesi chapem to ale ked sa ylosti pisti jak hruza a to aj v obchode ked chce sama chodit po obchode kde sa na tych kachlickach smzka no otras. To aj vase deti robia ci nie?

annie13
16. jan 2010

bud pokojna rony robia, mna dneska v Tescu skoro porazila, a tak sa jedoval ked som ho dala späť do košíka že až, riadne mi pästičku ukázal a pohrozil no pekne
nezabudne ako som obzerala deti ktore sa rodicom metali v nakupnych kosikoch alebo kocikoch a ja ze no moje take nebude, toto by som nedovolila takto sa spravat no a tu to mas

kamilka12
16. jan 2010

ach jaj....pripájam sa do klubu "nerváčikov"...Martin je čím ďalej tým viac nervák...ked ho doma vyhreším, aby nerobil to a to...tak prvé čo ho napadne..chytí niečo čo má po ruke..hračku, dudlík...hocičo a trieska to o zem S NERVAMI a pozerá pri tom na mňa..že čo ja na to 😠 Proste ked ho za hocičo hreším reši to tak, že naschvál začne s niečim búchat o zem, ak nič po ruke nemá, tak búcha po zemi s pasťami 😕

luciankasebastianko
16. jan 2010

ahojte rony žiadne strachy to najhoršie obdobie vzdoru ešte len prííííííííííííde 😀 😀 😀 😀 inak maly bol velky nervák ked mal tak 7 -8 mesíacov aj si hlavu buchl o stenu a plače ked nebolo hned po jeho ale teraz tuk tuk sa askosi polučtil a uklodnil trocha 😝

timotej
16. jan 2010

Ahojte aj môj je nervák a hlavne ked sa nemôže robiť to čo on chce alebo ked chcem na ulici ísť inakam ako on. S jedením problém nemáme máme 12,5 kg.

ka3n
16. jan 2010

baby, aj my sme nervaci 🙂) ale nielen bucha o zem, ale bucha aj mna a sticuje ma :(((