Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

martinna78
24. jan 2010

ahojte 🙂
dakujeme velmi pekne za pochvaly 🙂 Maximko je taky maly knihomol, velmi lubi knizky, citat basnicky a preto vsetko aj opakuje, on je uplne ako Sofi ked bola mala, este aj tie iste knizky ma oblubene 😉

My sme boli na vikend v Tatrach, som myslela ze ideme do Nizkych,ale nakoniec sme boli priamo na Strbskom plese. Bolo tam nadherne,krasne svietilo slniecko cely vikend. Sofi si konecne vyskusala lyzovanie a hned jej to super islo 🙂
Nechcela ist ani domov odtial. Maly bol dobry v auticku,tam sme isli v piatok vecer a celu cestu prespal. A naspat tiez podriemkal, som myslela,ze bude viac mrzuty,ale pekne cusal v aute.

A konecne mame 1. stolicku- objavila som vcera ked mal presne 16 mesiacov 🙂 Takze mame 9 zubkov

natasa8
24. jan 2010

ahojte...
claudinka... deti by mali jest 5 krat denne, a vlastne aj my dospeli by sme mali jest 5krat denne. Ale hrozne vela samozrejme zavisi aj na velkosti porcie.

Takze nas jedalnicek:
Rano cca o 9.00 hod. jogurt + 2 hryzy z peciva ☹
12.00 hod - Polievka
14.30 hod - obed - druhe (vacsinou do nej ale dostanem len nejake 3-4 lyzicky ☹ )
cca 16.30 - vyzivka (surove ovocie este stale vytrvalo odmieta)
18.30 vecera (kasa, alebo polievka, alebo trosku peciva)
20.00 mliecko 200 ml.

V noci sa uz vacsinou nebudi. No moja Katka ma tiez veeelke brusko, ale ona este nema ani 10 kilo, tak to neriesim, aj tak sa mi zda ze jedava malo.
Dnes napriklad na obed zjedla zase len 3 lyzicky, kasu vobec nechcela - to sme do nej nedostali ani lyzicku no a mliecko... tak to sme ju prehovarali pol hodinu kym ho vypila. 😒

natasa8
24. jan 2010

martinka ahoj - aj my mame 9 zubkov 😉 Tiez len jednu stolicku 😀

martinna78
24. jan 2010

ahoj natasi 🙂 tak si mozu nasi drobci ruky podat 😉 My mame uz 13 kil 😝 Normalne to citim na chrbate ked ho trosku ponosim 😝 😝

natasa8
24. jan 2010

martinka - tak to ti verim, ja mam dost aj z katkinych 10 😝

super ze ti maximko tak pekne spinkal v aute. My cestujeme casto, ale Katka spava v aute dost zle, len nejakych 30-40 minut 😒

martinna78
24. jan 2010

a brusko Maxikovi tiez pekne vytrca 🙂 Ale papame same zdrave veci,takze nemam z toho zly pocit, on bol velke babo ked sa narodil. Sice nasa dokina nam povedala ze je jak 2-rocny ked sme boli na poradni 🙂

martinna78
24. jan 2010

no bola som prekvapena, lebo my skoro vobec necestujeme casto, raz sme boli pozriet moju babku v Zlatych Moravciach a ked sme sa vracali tak celu cestu plakal, tak som sa teraz toho bala...ale bol super 😵

timotej
24. jan 2010

Baby však keby jedli drobci 3x denne však by boli hladní. Ale zase asi ako kto a možno aj chlapci papajú viac ako dievčatá. Môj šrotuje v kuse tuším ako sa poobede zobudí. Doobeda pribináčik pred spaním pol banána alebo ešte nejaký zemiačik. Ked sa vyspí tak hlavné jedlo alebo hustú polievočku potom pojedá všeličo kôrku z chleba, brumík, ovocie a večer tiež pol rožteka alebo chlebíka so syrom šunkou potom večer ja mám vo zvyku jesť jablko tak mi ho uchytí a hryzká. Večer mlieko 300 ml !! normálne stiahne.Máme 12,5 kg.

natasa8
24. jan 2010

ja si tiez myslim ze je to dobre ked detickam chuti - a hlavne ked im chutia zdrave veci 😉
Moja katka si tiez obcas vypyta banan, ale ked jej ho dam, tak si da 1 miniaturny hryz a uz ju vobec nezaujima.. takze vsetko za nou dojedam ja a pomaly ale isto tlstnem 😠 😠 😠

no idem ja spat... zelam peknu nocku 😉

martinna78
24. jan 2010

ano 3 x je malo urcite, dobru nocku zienky,papa

evitkamalicka
25. jan 2010

ahojte, my papame
7:30 - jogurt
10:00 - ovocie
12:00 - polievka alebo druhe
15:00 - ovocie alebo jogurt, milacik
18:00 - mliecko alebo chlebik s niecim

felixko
25. jan 2010

ahojte,
my papáme:
8.00 - mliečko 240ml
10.30 - polovica jogurtu al. banán, najnovšie zbožňuje kiwi, včera spapala dve na posedenie
13.00 - polievka al. druhé, ale polievka väčšinou musí byť, lebo tú zbožňujeme
15-16.00 - ovocie, al. chlebík s niečím, príp. kašička
medzitým chrúmeme všeličo, kukuričné chrumky, medovníčky z vianoc...
19.00 -19.30 - mliečko 240ml

Inak my sme tiež malí pažravci, Ninka zje všetko, keď máme návštevu, musíme všetky "zlé" veci pre ňou schovávať, lebo by sa pustila do všetkého, čo vidí na stole. Bruško jej tiež vytŕča, má 79cm a 11kg. Tiež sa jej snažím dávať zdravé veci, len babka ju rozmaznáva sladkosťami, čo ma hnevá. Ja keď dám, tak jeden krát za deň a nie stále.

winona24
autor
25. jan 2010

http://www.facebook.com/event.php?eid=258324496...

baby ktoré ešte nieste v tejto skupine pridajte sa a hlasujte za toto foto

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30996916&...

vejinka
25. jan 2010

ahojte dievcata 😉

silwietta
25. jan 2010

ahojte dievcence, vcera sme sa vratili od nasich, boli sme na ultrakratkom vylete v Bardejove 😎

silwietta
25. jan 2010

veji, co to vidim? jej, blahozelam 😵

evitkamalicka
25. jan 2010

ahoj maminky 🙂

akosi nam tu pribudaju tehulky

ka3n
25. jan 2010

ahojte..silvus,som rada, ze si uz doma..

Jééééééééééj veji, ja som ti to ani nevsimla...BLAHOZELAM...

vejinka
25. jan 2010

dakujem kocky 😉

timotej
25. jan 2010

gratulujem veji kedy si na to prišla?

winona24
autor
25. jan 2010

😀 😀 😀 nenápadne veji.....

ja som si to vôbec nevšimla....ale i přes to gratulujem

ka3n
25. jan 2010

win..hlasovala som a krasna foto je to..takze drzim palceky..to je Natalka a Olivia 🙂) ???

vejinka
25. jan 2010

timotej od stredy to viem...lenze moj manzel to nexcel brat ako fakt takze v piatok som robila dalsi test kde uz daco videl a dnes dalsi kde uz boli koljanicky 😉

ka3n
25. jan 2010

...ja teraz trosku odbocim od temy tehu..ale potrebujem poradit dve veci...TURISTICKY NOSIC a CYKLOSEDACKA...dajte tipy, nazory, postrehy, vlastne skusenosti..dakujem za kazdu radu.

annie13
25. jan 2010

Veji 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 😅
veeeeeeeeeeeeeeeeeelmi sa s tebou tesim, vitaj medzi nami druhorodičkami 🙂

kamoska porodila teraz pred tyzdnom v 36 tyzdni, tak ju previezli do BB, lebo ZV nesmie brat do 37 TT, narodil sa jej zdravy chlapcek, je v inkubatore, zle sa citila, mala teploty 40ky a oni si cez vikend zistili ze jej tam zabudli kus placenty
jej mamina sa isla stazovat na riaditelstvo, maly velmi schudol, vobec jej ho nenosia na kojenie pride len po mlieko po porode ju poslala sestra kupit si do lekarne o 4 poschodia nizsie kupit si odsavacku no sila, som sokovana

vejinka
25. jan 2010

annie dakujem 😉
pridala som test z dneska rana 😉

winona24
autor
25. jan 2010

jo ka3n to je Oliv a Natálka......strašne sa im páčilo sa bozkávať,tak som to musela cvaknúť... 😀 😀

felixko
25. jan 2010

ahojte,
baby neviete mi poradiť, kedy posiela Soc.poisťovňa potvrdenie o výške materského príspevku, či je to tesne po nástupe na MD, alebo až po narodení dieťatka. ja si matne spomínam, že mne to potvrdenie poslali, až keď som bola v pôrodke.
segra totiž berie hypotéku, je už na MD, termín má 26.2. a kvôli hypotéke potrebuje potvrdenie o výške maters.príspevku, stále čaká a nič, preto sa pýtam, či náhodou neviete

ka3n
25. jan 2010

win, len im to zase mooc nepovoluj 🙂) ale ako foto super..

ba80
25. jan 2010

ahojteeeeeeeeeeee... po sto rokoch... 😎

felixko, ja som si bola pre potvrdenie na hypo osobne... len som si to naklepala doma na papier a teta mi to potvrdila...