Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ba80
25. jan 2010

veji, gratulaaaacia... 🙂

vejinka
25. jan 2010

ba diky 😉

miriam24
25. jan 2010

Veji blahozelaaam ... 🙂

ja som sa dala na dietu a zjedla by som aj tento comp 😖 .. ale tak hadam par dni to vydrzim .. potrebujem sa trochu odlahcit 😉

a zavazne som nas prihlasila na stretko .. tesim tesim 😵

luciankasebastianko
25. jan 2010

veji blahoželám muž je šikula 😉 krásne pozerala so fotočky ved tam už máš bruško 😀

martinna78
25. jan 2010

ahojte 😉

jéééj Vejinka sa dočkala 😵 😵 srdecne gratulujem 😉 tak snad tentokrat to bude Simonka 😉
este teraz si na to spominam ako si si zmenila v pase ze nebude Simonka ale Erik, to bolo fakt prekvapko, to bolo az tak na konci tehu ze?

perlab
25. jan 2010

jeeeeej, veji, blahoželámeeeeeee

misik
25. jan 2010

dobry vecer 😉

veji blahozelaaaaam 🙂

evicka1
25. jan 2010

ahojte
veji: blahozeelaaamee 😵 😵 😵 super a brusko mas krasne ako je to na druhom abu vidiet nadhera. si tehu uzij a nech je to simonka
aky ste mali den?
sme sa doma nudili tak sme sli do presova, lebo som zhanala gate na saane a tu v ke no holky bieda. tak vzala som kamosku lebo ja auto nemam,tak ze pojde so mnou len to odsoferujem. tak ze fajn
no som myslela ze hugo vyskoci z tej sedacky, reval jak najaty... noja zvyknuta tak pohoda, no anka vyzerala ze prasky na nervy to spravia 😀
a ked sme vystupili tak som ho nalozila do kocika a ze ideme. no samozrejme mama co si ja a sediet ze bude chodit. nebudem vam rozpravat aka dlha bola cesta od auta ku kostolu. nekonecna
a tak som si ho vzala na ruky ze pojdeme rychlejsie co necitim . moje decko malo precuranu este aj zimnu bundu
takze sup do kramu - dnes ako na potvoru som nemala nahradne oblecenie- takze od bodicok az po bundu vsetko nove. otocili sa mi oci ked mi pani povedala sumu
no ale potom bol zlaticko. chceli sme mat trsoku klud tak som ho dala do detskeho kutika v presove, hned vedla je telocvicna. cudujem sa ze mi ho tam vzala. holky on tam bol hodinu a ani nereval ani nevedel ze som prec. dokonca ta zenska vravela, ze sa zapajal hral sa s detmi - boli tam tri take 2 az 4 rocne, ze by neverila ze to tak male decko dokaze. ze je velmi spolocensky. no poviem vam som tam pychov rastla
no cesta domov parada... zaspal bez cumla total hotovy... vylozila som ho z auta dala do koca a do postielky a furt spinka. dufam, ze az do rana
idem zozrat chladnicku mam hlad

kamilka12
25. jan 2010

aj ja blahoželám veji 😉 , teším sa s vami 😵 😵 😵

luciankasebastianko
25. jan 2010

evik tak maš zážitok a maly nové vecičky 🙂
veji super asi to bude znova september 😉

goga03
25. jan 2010

ahojte,

v prvom rade veji gratulujem 🙂

k tomu jedenie - my to mame takto (casy su priblizne)
6.00 - 180 mlieka
8.30 - pol rozka s niecim alebo kornflakesy
10.00 ovocie
12.00 husta po;ievka
15.30 - smotanovy jogurt (teraz mu chutia tie zvolenske vanilkove)
17.30 - druhy chod obeda (dnes mal knedlu, kapustu a maso)
19.00 180 mlieka

cely den ma v miske nakrajane jablka a to si berie ako mu pride na chut.

podla mna 3 krat za den je malo jest, claudinka mala by si byt rada, ze malemu chuti a sam si pyta, co by ine mamy zato dali. a to pivne brucho ma aj oliver, hlavne ked nebol na velkej
😅 inak co poznam deti v ich veku, skoro kazde ma take vytrcajuce brusko

ka3n my mame tento turisticky nosic http://www.bartsport.sk/detske-sedackyx/salewa-...
fakt max. spokojnost, teda nosi ho manzel ked ideme na turu, ale podla jeho slov a oliverovho spokojneho vyrazu je fakt dobra.ma aj prsiplast a ine vychytavky
a cyklosedacku OK baby ergon http://www.predeti.sk/?idmenu=174 a tiez max. spokojnost

eweny
25. jan 2010

co to vidim? 🙂

vejinka, gratulujeme 🙂 tak sa to podarilo dost rychlo..

eweny
25. jan 2010

co sa tyka papania, tak aj Petko zhruba 5x denne papa a pomedzi to este kadeco zobka..keby som mu dala jest len 3x za den, tak by sa asi zjasil..ked je hladny, stepuje pri chladnicke a vykrikuje ham..mnam a musim nieco dat 🙂

ka3n
25. jan 2010

goga dakujem, ta sedacka na bicykel sa paci aj mne..ale aj ta romer nie je zla, ale je drahsia.

goga03
25. jan 2010

ka3n - ta romerka je drahsia, lebo ma tie rozne sklony, ale to je ze vraj nato ked, tam dieta zaspi.
ja si neviem predstavit zeby oliver zaspal v cyklosedacke, jedine zeby sme boli taky brutal cyklisti a chodili na celodenne cyklotury. ale to by som radsej potom kupila ten vozik za bicykel aby sa vyspal pohodlne.

goga03
25. jan 2010

eweny aj oliver tak zvykne stepovat a vykrikovat ze mam mam.
😀

rony253
25. jan 2010

no vejii Gratulujeme, tak to slo rýchlo 🙂

silwietta
26. jan 2010

bre ranko prajeme...

k tomu jedalnicku, Miskovi vyhovuje takyto:
okolo 6:30-7:00 activia
cca 9:00 vyziva, skoro cela
cca 10:30 mliecko asi 150 ml
ked vstane okolo 12:30 polievocka a obcas aj druhe
cca 14:00 banan alebo nejake ine ovocie, obcas kolacik alebo nieco sladke
16:00 mlieko 150 ml
18:00 kasicka alebo chlebik/roztek, alebo dojeda obed
19:45mleko 120 ml a spat

no a pomedi to ma stale po ruke nakrajane jablcko, hrozienka, brusnice, kukuricne chrumky alebo piskoty

terezicka
26. jan 2010

Veji srdečná gratulácia aj tu v tejto téme 🙂
No a naše jedenie vyzerá takto:
7:30 - 8:00 raňajky ( chlebík ale rožok natretý ) väčšiniou zje tak max.polovicu
11:30 - 12.00 polievka
12:30 druhé jedlo
15:00 výživa ale dačo na zubnutie, brumík prípadne
17:30 - 18:00 kaša
19:30 UM, tak 180ml podľa toho koľko zjedla kaše

Takto to väčšinou Lucke dávame ale nie vždy zje poriadne z každého

winona24
autor
26. jan 2010

ahojte.... prajem krásne ráno aj s Natálkou....

veji trochu veľké brucho na 5tt....či???? 😨 😨 😨 😨

silwietta
26. jan 2010

veji ty uz mas teda statny pupek... ale aj pri erikovi si hned mala velke brusko, ze?

silwietta
26. jan 2010

baby aj vas decka teraz hryzu? Miskovi sa to strasne zapacilo, obcas hrzyzne len tak trosku ze sranda a obcas teda riadne silno

evicka1
26. jan 2010

dobre rnao. noc uzasna a to vcerajsie precurnie s podpislo na tom ze kasle ako tuberak 😝
silwi: no hugo kuse uz asi dva mesiace a teda dost silno, ked vidi ze nas to boli tak sa tomu smeje 🤐 no po kom to decko ma 😀
venjinka ma dobre pandero 😅

winona24
autor
26. jan 2010

silwi Natálka už pár krát skúsila kusnúť..nie nejako silno,ale veľmi som ju za to spucovala....... 😠

luciankasebastianko
26. jan 2010

dobré ranko moje dieta zaspala vzhladom ktomu že bol stále v noci hore 😠 idú zubky al ani sa mi nezdá že by mal niečo napuchnuté ale začal troche sopliť prst stále v puse a aj čelo mal teplejšie dala som mu nurofen (po roku ale novy a dobrú šaržu)a hned sa uložil moje zlate

silwietta
26. jan 2010

ja uz som tiez ulozila maleho, ani mlieko nechcel pit, divne... ja som planovala driemkat s nim, ale musim dovarit obed, som necakala ze bude chciet ist tak skoro spat 😖

natasa8
26. jan 2010

ahojte..
veji.. gratulujem 😵

moja krpata zacala hroooooozne strajkovat s jedlom, ani to co predtym krasne papala tak teraz vobec nechce... no nebudem to tu rozpisovat co stvara pri jedle, lebo by som popisala pol strany 😒

skusila som jej kupit na ranajky kornflakesy, ale ochutnala len 1 lyzicku a potom odstrcila mysku a vyhlasila: toto nene 😒
kedze ani jugrt nene, ani chleba nene, tak mne uz fakt dochadza fantazia co by som jej mohla na ranajky dat 😠

vejinka
26. jan 2010

ahojte kocky vsetkym dakujem za gratulacie..no mam nejake fakt velke brucho a na dotyk citlive presne ako pri Erikovi kurnik budem musiet ist kupit dake tehu veci hlavne rifle..lebo to brucho neznesie nic tesne..a je furt ako balon a to som vcera dva krat bola na velkej a adnes uz zasa a brucho je furt velke..no pri malom som taky balon nemala ved kuknite v tak ide cas mam brucho v 12tt a je ovela mensie ako teraz v 5tt..len dufam ze dvojicky to nebudu 😀 😀

vejinka
26. jan 2010

natasa my sme zacali papat kasicku snarka dobre rano so skoricou plnu misku spapa potom odpochoduje do izby s bananom v ruke a ten zosrotuje a potom do jedenastej pijeme len vodicku

vejinka
26. jan 2010

a kojim uz len v noci..ani rano mu uz nedavam a ani poobede to vypijeme po obede vodicku vo flaske a troska poreveme a spime a vecer ma sunar so sunarkou dobru noc a to pije z pohara a do pol hodiny spi a zatial sa bude o dvanastej a o stvrtej