• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
timotej prečo? :slight_smile:
28. jan 2010 o 22:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve že nie :grinning: :grinning: Keby áno, tak pri tom kréme by som skrachovala :grinning:
28. jan 2010 o 22:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj..tak ja mam doma aj vypisany recept na vnutromaternicove, ale nedam si ho, lebo do leta, jesene vydrzime aj s prsiplastami (ako pisala win) a potom hupneme na druhe babo.
28. jan 2010 o 22:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe .. ako Martinko dovoli .. ked je moc dlho hore tak zaspime skor ako ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. ale ja chcem byt chranena a nemysliet pritom na tebletky,kremy a tak .. preto to vnutromaternicove chcem .. a ze stoji cca 50E a je na 5 rokov
28. jan 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka a ideš si dat to "hormonálne" či to "nehormonálne"?
28. jan 2010 o 22:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to nehormonalne .. dam potom vediet ake to bolo .. ale kedze moj menzes je dost nepravidelny a prednedavnom len skoncil tak je dost mozne ze potrva aj 2 mesiace kym dostanem dalsi .. a to treba v prvy den zavolat k dr.aby som sa objednala .. ale ako som pisala viem ze to nebude prijemne ale ked som zvladla porod tak to zavadzanie urcite prezijem :wink:
28. jan 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite hej :wink: , ved dáš potom vediet...
28. jan 2010 o 22:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja do hajan .. dobru noc vsetkym :slight_smile:
28. jan 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
musím aj ja popozerať po nete nejakú antiko resp. s dr sa dohodnúť.....
28. jan 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte....posledná včera a prvá dnes??? :fearful: :fearful:
29. jan 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win lames tu rekordy ... aj posledna aj prva :wink:
29. jan 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dobre ranko prajem :sunglasses:
29. jan 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ten Pharmatex mám aj ja doma kúpený asi rok a doteraz sme ho nepoužili :slight_smile: ale vraj je to dobré len tak preventívne zaviesť, ako antibakteriálny čípok
ja uvažujem nad Nuvaringom, aj keď neviem, lebo z HAK som mala cystu na prsníku a museli mi ju vybrať, doteraz chodím na onkologiu na kontroly

Ninke sa prerezala ďalšia stolička, včera sme mali desný deň, samý plač, nervozita, únava, sople, 4 deň sme neboli vonku.
29. jan 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte rozoberali ste vnutromaternicove teliesko, poskytnite mi o tom nejake blizsie info
kolko to stoji, ako sa to zavadza, na ako dlho, ma to nejake vedlajsie ucinky, kolko po porode je to mozne zaviest?
29. jan 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tudy pre mňa cesta nevede...... nescem to.... :fearful:
29. jan 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si to v zivote nedala zaviest
29. jan 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby moja švagriná to má a vypadávali jej vlasy bolela ju hlava pol roka sa z toho nemohla spamätať. Už to chcela aj von potom to prešlo tak to nechala.
29. jan 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veji Win dakujem ale po precitani toho ma to preslo
a ako to chcete riesit tabletky
Veji ty chces viac deti ale ja uz ani jedno
29. jan 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte .. no kazda antiko posobi ja kazdu zenu inak .. nikdy ti nezaruci ziadny dr ze nebudes mat ziadny problem .. treba skusit a potom uvidite co vam vyhovuje a co nie .. mne HAK nerobili moc dobre a stale som zabudala si davat tabletky
29. jan 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ahojte.teraz trosku hodne odbocim ,ale potrebujem poradit, mam vyhliadnute tieto dve sedackym moc velmi rozdiel tak nevidim, akurat cenovy, tak prosim o radu ktora sa vam paci, alebo ktora je lepsia.

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/1290

a

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/4887
29. jan 2010 o 14:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka3n .. mne sa zdaju rovnake :slight_smile: .. ale ta 4887 sa da slopit aj do 7 pohoh . .ta druha tusim nie a cenovo tam velky rozdiel nie je .. takze z tychto dvoch by som kupila asi tu druhu :wink:
29. jan 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... :slight_smile:

ja by som do toho vnutromaternicoveho tiez nesla, schvalne som si vyhladala pribalovu info pre pacienta, a tam je to vypadavane vlasov fakt medzi neziaducimi ucinkami... :confused:
mne tiez nerobi HAK dobre, navyse som to musela dlhe roky uzivat kvoli nepravidelnemu cyklu a teraz som rada ze vsetko funguje ako ma, takze my toto riesime ako u winon :wink: :grinning:

k3n... mne pripadaju rovnake... neviem v com je rozdiel okrem ceny :confused:
29. jan 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze padanie vlasov, to by som bola uz plesata, ved teraz mi hodne padaju..ale myslim, ze tieto neziaduce su pri kazdej anti aj pri tabletkovej...alebo nie :slight_smile:)

no zatial som za tu trosku drahsiu sedacku, lebo sa da polohovat.
29. jan 2010 o 15:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este k tej antiko ... mali ste niedeky niektora tie naplaste? lebo tiez ked som si precitala ze ono to teliesko to vlastne `zabije` uz vzniknute embrio .. tak to nie! .. to sa mi zda hrozne drasticke

a tiez viem o antiko ktore sa zavadza pod kozu na ruke - z vnutornej strany .. tiez sa to zavadza na dlhsie .. len to stoji cca 165E ale je to na 5 rokov ..
29. jan 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolaciky :grinning: :grinning: :grinning:

Zapni trúbu. Odprac z linky zapackané poháriky, lego a prázdne obaly od cukríkov. Priprav misu a suroviny. Vylúskaj orechy, odváž múku a cukor.

Vyber z múky puzzle. Odožeň deti a umy z nich múku. Zober vajíčko. Podaj manželovi pivo. Vráť sa, odožeň deti, zober handru a utri rozbité vajíčka. Zober iné vajíčka a rozbi ich do misy. Zdvihni telefón, odožeň deti, pozametaj črepiny z misy a utri podlahu. Zober druhú misu.

Zarob nové cesto. Nájdi rum. Odober rum manželovi. Odožeň deti a umy z nich cesto. Plech vytri palmarínom. Podaj manželovi tlačenku. Vráť sa, odožeň deti a vyber z plechu orechové škrupinky.

Podaj manželovi noviny. Vráť sa a odožeň kocúra, ktorý dojedá zbytky cesta. Zavolaj veterinára.

Zober si ukľudňujúce prostriedky. Umy podlahu, stôl, stoličky, riady, chladničku, sporák, steny, deti a kocúra.

Choď do cukrárne. Kúp koláčiky.
29. jan 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam do podkozne vraj zacne po case putovat po tele ze su s tym velke problemy
a naplast staci ze ti tam pride mala bublinka a si tehu
29. jan 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miri :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čistý život....
29. jan 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jo .. asi budem musiet este hodit rec s mojou Dr. ze co vsetko vlastne existuje a ake su tam + a -
29. jan 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok