Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

terezicka
29. jan 2010

Kočky ahojte, prišlo vám už rozhodnutie z ÚP že vám priznávajú ten vyšší rod.príspevok? Lebo mne ešte nie, tak čakám...

winona24
autor
29. jan 2010

terez kedy si podávala??? mne tá panička na úrade povedala,že až niekedy vo februári mi to príde...oni sa nebudú ponáhľať...veď o nič nejde...neprídeme o nič....doplatia to tak či tak 😉

terezicka
29. jan 2010

Win v polke januára... Ja len zo zvedavosti...A zvýšený mi príde už teraz za január alebo až potom keď vyrozumenie?

winona24
autor
29. jan 2010

no najprv Ti príde rozhodnutie a na základe toho Ti bude vyplatený zvýšený RD....ono podľa mňa záleží na konkrétnom ÚP...ak tam toho majú veľa,tak asi až v marci...natas myslím písala,že jej povedali,že až v marci jej to vyplatia....ja čakám tiež ,že až v marci dsostanem zvýšený + doplatok za január....

annie13
29. jan 2010

win v teme rodicak pisu ze to nebudu posielat pisomne
ziadne vyrozumenia ze by to bolo nakladne

winona24
autor
29. jan 2010

annie ja píšem čo mi povedala pani na ÚP 😉

annie13
29. jan 2010

aj mne povedala ze mi pride pisomne zatial nic

luciankasebastianko
29. jan 2010

Ahojte ja tiež moc ant. neriešim ,muž sa teraz stará inak pred svadbou sme si dávali pozor dva roky je šikovny 😀 ja som brala HAK 6 rokov ale žiadne problémi som nemala bala som Diane robila mi super na tvár prsia aj vlasy 😅

miriam24
29. jan 2010

lucinka .. ja som z diane pribrala nejakych 12 kg behom pol roka 😠 tak som ju vysadila .. podla mna je to individualne .. teraz mam Azalia kedze este kojim a s tymi nemam ziadne problemy .. len na ne stale zabudam 😅

ozaj a dnes som spravila Martinkovi vysvedcenie 😵 .. len take pre srandu .. tak chodil a vsetkym ho ukazoval .. len keby tie jednotky s hviezdickami nosil aj ked uz bude chodit do skoly 😵

luciankasebastianko
29. jan 2010

uj mirka to je fakt vela 😕

ka3n
29. jan 2010

lucinka, tak diane som mala aj ja,a uplne som bola spokojna, nepribrala som, mala som super plet, vlasy vsetko..pravy opak terajska 🙂)

No a objednala som tu sedacku tu drahsiu, polohovatelnu..

silwietta
30. jan 2010

ahojte,

ja som po diane dost pribrala a hlavne som bola z toho dost emocionalne vykolajena, skoro ako tehotna 😝

silwietta
30. jan 2010

uz aj ja sa buduci tyzden chystam konecne na upsvar, pojdem na odbery tak ma bude musiet drahy aj tak viezt do trnavy, tak to vybavime jednou cestou...

silwietta
30. jan 2010

a co sa tyka toho vyrozumenia, ak je potrebne aby sme sa dostavili a nieco podpisovali tak je potrebne aby nam dali pisomne vediet, to proste musi byt... ale aj ak by to robili automaticky asi bz mali dat vediet ze je nejaka zmena...

vejinka
30. jan 2010

no mne povedali priamo na upsvare ze vyrozumenie dostanem ..bez neho to nejde

estella
30. jan 2010

ahojte...citala som ze ste preberali antikoncepciu....tak u nas to vyriesil manzel ten sa rozhodol ze podstupi vazektomiu-sterilizaciu....sme o tom dost citali na nete a vraj je to jedna z nabezpecnejsich antikoncepcii aj ked u nas na Slovensku nie tak bezna ako v zahranici...je tam jedna velka vyhoda ze u muza sa to da aj odstranit a je velka pravdepodobnost ze moze byt opat plodny kdezto u zeny ked jej urobia podvaz vajecnikov je to uz na cely zivot....je to manzelove rozhodnutie vraj on sa na to da lebo nechce aby som sa napchavala tabletkami...teraz si uz len musi zisti kde mu to urobia..ale na internete clovek zisti vsetko.....len nas mrzi ze si to nedal urobit uz skor.....ale co uz 😒 😒 😒 😒 😒

silwietta
30. jan 2010

estell aj moj tak zareagoval, ale neviem ci to myslel ozaj vazne... ale zase on uz ma 3 deti a stvrte na ceste 😅

winona24
autor
30. jan 2010

http://www.facebook.com/group.php?gid=63426296064

babulky čo ešte nieste v tejto skupine...prihláste sa pleas a hlasujte za toto foto...hlasuje sa formou kliknutia na "líbí se mi".... ďakujeme... 🙂

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30996916&...

vejinka
30. jan 2010

estell preco skor??? ved by si nemala maximka... 😖 a coze coze cakas tretie a nexces povedat? 😅

estella
30. jan 2010

veji nejde o Maxima sme stastni ye ho mame... ale su veci ktore so osobne a nepisu sa do fora...a tretie necakam..... 😉

vejinka
30. jan 2010

estel...ok ok..chapem🙂

winona24
autor
30. jan 2010

ahojte...

ináč estell Tvoj muž je príkladný chlap...je super,že to dokáže riešiť takto....aby si si Ty nezaťažovala organizmus.... 😉 😉 a pokiaľ aj ja viem,tak vazektómia je vratný proces,teda muž môže byť znova plodný.....

winona24
autor
30. jan 2010

tak pekný večer Vám prajem.... 😉 😉

luciankasebastianko
30. jan 2010

ahojte babulky ta vazektomia je dobry nápad ešte presvečiť muža 😀 ak nebude chcieť pršiplásť tak sa dá prehpovoriť ale až po druhom (treťom 😅 ) 😕

ba80
30. jan 2010

cafteeeeeeeee...
...ja som brala atk 10, 5 r. pred malou (diane, cilest a este jedny, ale to uz neviem) a nepribrala som ani z jednych... teraz beriem od malej troch mesiacov azalia...

ka3n
30. jan 2010

ahojte..tak my sme boli dnes v tt,pobehali sme ju asi celu, ja sa vytesujem, lebo som si kupila krasne adidasky a baby radim vas ist do tesca, lebo maju krasne veci aj pre chlapcekov, ja som Matuskovi dnes kupila krasne maskacove nohavice a uplne super riflicky maju..tak uz nech je jaro a pojdeme tam nieco nakupit..

skrecok
30. jan 2010

Ahojte,
ja som brala antikocepciu uz velmi davno. Teraz je to uz pomaly 4,5 roka co neberiem. Najprv som mala HAK, ale si uz nepamatam lebo po 2 mes. som musela vysadit kvoli pecenovym testom.
Potom som brala Evra naplaste, bola som s nimi spokojna, ale neskor ked uz bolo teplo a ja som sa zacala potit, tak sa mi pomaly naplast odlepovala a tym padom tie uz nemali taky ucinok. Podobne pri sprchovani som si musela davat velky pozor. Vedlajsie ucinky ziadne neboli. Ale vydrzala som tristvrte roka...

silwietta
31. jan 2010

ka3n a nie je tesco este vyrabovane? ja ked som tam bola naposledy, tak nemali ziadny vyber velkosti 😅

estella
31. jan 2010

ahojte.....win veru som rada ze to ide urobit a nemusim sa napchavat nicim..mne aj tak bolo od antikoncepcie zle som z toho vracala mala som vtedy asi nejkaych 20rokov ked som ju zacala brat to bolo prvy a posledny krat od vtedy som nemala nic....mne nejako tie hormony nerobili dobre....mozno to bolo aj tym ze som od 14rokov brala dufaston a brala som to 6rokov koli nepravidelnej menstruacii....takze som sa najedla toho dost.... 😵

idem dat Maxima spat a ideme s kamoskou aj s detmi.. Stellou a jej synom do babkoveho divadla sa tesim.. hraju Palculineku..takze budeme mat trosku zmenu uz davno sme neboli v divadle...a Maxim ked vstane tak manzel aj snim pridu za nami asi skoncime potom v nejkaom nakupnom centre... 🙂

ka3n
31. jan 2010

ahojte.silvi, praveze som sa cudovala kolko krasnych veci mali a vsetky velkosti, ale ja uz nekupujem tam v tom kojeneckom alebo tam kde su pre babatka teda, ale uz tam kde maju aj pre velkych chlapov a kupujem tam velkost 2-3 je mu to dobre, iba spodok vyhrniem..alebo ked sa mi zda velke tak 1 1/2 až 2 roky..ale teraz som kpuila maskace 2-3 a aj rifle mu tam na jar-leto kupim 2-3..ved lahko spodok vyhrniem a na pasy ok..

My sme obedovali dnes iba polievocku a boli sme trosku na sanach, teraz spime a poobede ideme k nasim na veceru.