Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
31. jan 2010

😀 johnie nebooj dockas sa...ale asi si aj ja podam par tisic by nebolo zleee 😉

johnie
31. jan 2010

my tiez max 2x.. teraz srajdujeme tak si sprtne viac krat.... 😝
veji... nam tisicky moc nepomozu potrebujeme to daj dole vsio 😀

vejinka
31. jan 2010

co mam dat dole? gate? 😀 neblazni sak by mi pindula zmrzla 😀 😀 😀 😀

natasa8
31. jan 2010

no ja prave uvazujem ci kupit malej novy zimny overal....myslite ze este bude dlho zima?

johnie
31. jan 2010

jaaaj nie daj ale dat.. no sak citaj medzi riadky 😉

johnie
31. jan 2010

natas a co mate uz maly?

vejinka
31. jan 2010

natasa neviem ja som malemu kupila z mmb a uz je mu ltt ale fakt na fest chuda ani ruky uz poriadne hore nemoze dat ale do sanok je dobry...no a nebudem mu veru uz kupovat ani nahodou

johnie ked pises jak madar 😀

vejinka
31. jan 2010

do kelu a to je overal 98...kurnik sopa co mu mam za velkost kupovat 😅

natasa8
31. jan 2010

no ked si sadne tak sa jej nohavice vyhrnu nad topanocky a stale jej to potom musim napravat, aby jej nesiel sneh do topanok..

vejinka
31. jan 2010

no nic ja prcham do postele ani nevidim...brum kocky

johnie
31. jan 2010

ja mam dva... take starsie a zatial su nam dobre, no este chvilu zima potrva, ci bude kruta to uz ja neviem.. opytaj sa pana ilka
veji moj muz je madar tak si to mozem dovolit 😉

vejinka
31. jan 2010

inak neviem co to za overaly vyrabaju ale ruky to ma dlhe nohy kratke v rozkoku to drzi silou vole a celkovo je uzky...a ked mi zenska davala rozmery tak este mal aj volu este aj volne mu bolo...lenze to som kupovala tusim v oktobry a dako mi moc narastol...a je to male 😔 a uz som tu neni 😉

natasa8
31. jan 2010

a nerozpavaju vam vase deticky zo spanku ?
Lebo Katka zatial nema bohvieaku slovnu zasobu, ale aj tak rozprava 😒

minule som pred dvermi do nasho bytu nasla maleho psika, tak sme behali po susedoch ci ho nahodou nepoznaju, potom nam este chvilu plakal pred dverami kym si ho zobrali majitelia .... mala z toho bola hotova, a potom som v noci pocuvala z vysielacky ze "havo neni", dobehnem do detsej a ona spi... 😕
tuto noc zase hladala nejake babo ..."babo de je?" 😀

johnie
31. jan 2010

natas aj nasa to robi... minule ze mama tato kaci (nas kamos) hovorim no pekne
a teraz bola u nasich na vikend a dedo ze konecne sa jej aj o mne snivalo 😀 vykrikovala zo sna ze dede dede kam 😀

natasa8
31. jan 2010

johnie... no aspon mal dedo radost 😉

johnie
31. jan 2010

cauteeee.. (citaj tvrdo> po nasom 😀 )

natasa8
31. jan 2010

dobru noc 🙂

winona24
autor
31. jan 2010

natas aj moja to robí...... a ja sa idem na nej dočúrať..... 😝 😝

kamilka12
31. jan 2010

Ahojte,

téma "na ruky" - u nás je to presne ako u terezicky...Martin má momentálne obdobie, že sa stále na ruky pýta...vonku ani nie, ale akonáhle ideme z jednej izby do druhej (hlavne hned ráno ako sa zobudí), tak sa po mne lipcuje a na ruky sa pýta...je umrnčaný až kým ho nevezmem...ale toto máva tak cca hodinu za den takéto chvílky, ale má ich každý deň 😒

kakanie - Mne malý kaká 1x za deň a dokonca cca jeden deň v týždni vynechá, takže mi kaká 6x za týždeň 😕 Ale on kaká tak, že sa to tá pekne na nočník vystihnúť, lebo kým niečo zo seba vytlačí, tak to trváááá 😀 , takže ho vždy stihnem pekne posadiť a potom to už ide. A kaká mi VŽDY, také "pevné, tvrdé hovienka"...nie také tie bábatkovské...a pritom pije dosť tekutín..tak neviem prečo 😕

ka3n
31. jan 2010

ahojte..takze na ruky sa pyta hodne casto, niekedy ho beriem niekedy nie a ked nie tak sa krasne jeduje..ale nech si nezvyka sa iba na rukach nosit..a kakame tak 2x za den.

No a co sa tyka velkosti tak 98 je nam dobra ked vyhrnieme rukavy a spodok..

luciankasebastianko
31. jan 2010

ahojte dnes sa to tu pohlo 😀 johnie servus si tu dlllho nebola 😉
tak maly kaka 1-2 x dene a tiež sa chce teraz akosi mojkať na rúkách 😝 inak dosť behá ale chce sa aj pritulkať vonku prejde aj 1 km v pohode 🙂

timotej
31. jan 2010

Ahojte aj ja som teraz narýchlo kupovala overal 98 lebo sme mali 80 čo bolo ešte v novembri dobré ale do januára tak vyrástol že som si povedala že nejaký zoženiem z Babybazáru a za dva dni už som ho mala doma. Super a už sme ho mali aj na sebe 3 x vyhrnula som rukávy a gate a možno bude aj k roku.

kamilka12
1. feb 2010

Ahojte,

fuuuha vy už kupujete veľkosti 98 😕 😕 Nám je stále dobrá 86 ka - tá je nám akurát.

Dnes sme vstali trochu skor, tak idem chystať raňajky...vianočku s maslom a potom sa ideme hrať a možno doobeda vybehneme aj von, tak vám prajem krásny deň 😵

timotej
1. feb 2010

Kamilka my tak podobne. Sme vstali na nás skoro o 7.30. Tak ranajkujeme a pozeráme bambulku. Ozaj bavia deti už rozprávky? Náš Timko vydrží pozerať 2 časti Bambulky. Je to super lebo tam spievajú hrajú pesničky tak sedí ani sa nepohne. Aj von pôjdeme okolo 10.

estella
1. feb 2010

ahojte...ja mam dnes postarane o Maxima lebo tu mam sestrinych synov kedze maju prazdniny v skole tak su u mna a mne to len vyhovuje...ani neviem ze mam Maxima lebo sa hra s nimi a je som momentalne nepotrebna.... 🙂 .......idem urobit detom palacinky a mozno stihneme ist aj von....

dnes o druhej ideme s Maximom k imunologicke som zvedava co nam povie....trosku bude mat rozhadzany spanok ale to nevadi pojde spat neskor.....inak v noci nejako zle spal...sa zobudil okolo druhej dali sme ho k senbe do postele ale nejako sa mu nedarilo zaspat tak asi do piatej cez nas preliezal,tahal nas za nos,usi...poviem vam ze sme mali riadne nervy.. 😠 😠

idem este pozriet na FB a pustim sa do tych palaciniek.... 😵

kamilka12
1. feb 2010

No tak zmena plánu...mladý pán mi zaspal už teraz keďže ráno vstával o hodinu skor ako inokedy, tak mi tu len zíval a bol umrnčaný a hned ako som ho položila do postielky zaspal. Takže bude spat aj poobede, čo je dost na figu, lebo potom hrooozne večer vymýšla 😠 A tu u nás sa zase rozsnežilo ako besné...už by mohlo aj prestať.

estell - to veľmi dobre poznám, tie nervy v noci keď sa ti chce hrozne spať, poprípade keď ten druhý ide ráno do roboty. Raz za čas máva aj Martin takú noc, že sa mu proste nechce spať a len lozí cez nás a do toho si "rozpráva".

vejinka
1. feb 2010

ahojte kocky mne sa maly pokazil v noci teda nikdy nebol spachtos ale teraz vie ze cicku nedostane a erve na rety kym ho nedam do svojej postele a tam zaspi..toto sa opakuje behom noci aj 5 krat 😔

johnie
1. feb 2010

ahojte.. luci veru dlho, no mam cas?hehe
tak sme vyhrali nakoniec 4euri cez sms a este neviem kolko tiket lebo muz nevie kam ho dal 😎

goga03
1. feb 2010

ahojte,
oliver sa pyta na ruky iba vonku, ale ja ho na ruky nemozem brat,lebo mam uz makky krcok ☹ samozrejme je mi to luto, vysvetlujem mu ze ujo doktor to zakazal, ale samozrejme nechape a place a pyta sa na ruky.
uz som ho par krat aj zobrala ale zacalo ma boliet brucho a teraz ho uz dviham naozaj len do stolicky, alebo ked ho beriem z vane. nechcem skoncit v nemocnici, to by bolo este horsie, to by bolo placu este viac na oboch stranach ☹

tema kakanie - 1 maximalne 2 krat za den. a tak ako kamilkin martinko niekedy jeden den vynecha

ka3n
1. feb 2010

ahojcek.tak mi spinkame, vonku krasne svieti slniecko, pojdeme aj poobede von..