Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
14. máj 2009

ale neee ... to preto ze tam dhlo lezala moja ma furt ruky studene, ale ze ked nema studene vzadu dole za hlavickou tak je to ok...tak isto ked sa prehreje. ze sa ma skusat tam teplota... lebo ruky a nohy mam studene aj ja furt a neni mi zima...

johnie
14. máj 2009

som si myslela ze sme jedine este bez zubov... aj mne mala v noci sa dava na styri stvera sa po tyckach v postielke, tvari sa ze uz je vyspana... a cez den taky hruuuza

barbiek
14. máj 2009

no zatylok mala teply, jezis ja som tka unavena nevyspata ze ma strasne oci bolia estejedna takatonoc a padnem zachvilu jak gate... zajtra sa ma vraj oteplit dufam,lebo ja som cele dni vonku a dnes ma to tu nebavi doma 😔

barbiek
14. máj 2009

len ona mi reve v noci a ja som nervna z toho katastrofa..

johnie
14. máj 2009

vidis...tak je ok ,ked to mala teplucke..
no aj ja dufam ze sa vycasi... zajtra maju nase sprndy meniny 😵 prveeee
ja chodievam spat okolo polnoci, a to sa zacina akurat mala mrvit... dnes som si ju dala k sebe spat v noci a som sa zobudila na to ze jej ovisa hlava z postele... ma vytlacila uplne na kraj...

johnie
14. máj 2009

lucasko mal kedy prvy zubok???

barbiek
14. máj 2009

sofia to je bezny standard ze spi somnou a vytlaca ja na kraji postele spim a herecka jedna noha na mne druha rozztiahnuta, ja sa snazim chodigt spat aj o deviagtej nech sa vyspim aj tak mi to je prd platne

johnie
14. máj 2009

ja po veceroch makam... predtym pekne o pol deviatej sme uz vsetci spali

barbiek
14. máj 2009

lucasko mal presne v 6m prvy zubcek, a ano maju meninky veru zajtra 😀 ,a teraz co robi mala

johnie
14. máj 2009

teraz spinka presne 21 minut... a tvoja?
tak ale ja hovorim ze aspon nemusime nic cistit kym nemame zuby ale tie noci prebdene

barbiek
14. máj 2009

johnie a aku robotu robis,moja sa dokakala tak som ju prebalila a papa piskotu ajeduje sa furt je nervna

johnie
14. máj 2009

taku statistiku prijmu tovaru do skladu... a tyzdenne to reportujem... tak robim za den dozadu, cize aj vikend.. no som rada ze som dostala takuto prilezitost, pracovat z domu...
opica este spinka ale uz sa hadze ako ryba na suchu

barbiek
14. máj 2009

johnie to mas super pracu aj ja by som brala to si si ako zohnala cez inzerat

johnie
14. máj 2009

nieee.. to moj byvaly zamestnavatel mi ponukol..teda ten co som tam robila pred materskou.

barbiek
14. máj 2009

johnie veru super robotka 😉

johnie
14. máj 2009

no ja som za nu velmi vdacna... aspon nemusime ist do zahranicia...lebo nam to hrozilo, dom do prenajmu a my hajde von

johnie
14. máj 2009

no uz je hore... si sada v kociku...

barbiek
14. máj 2009

si sikulka, sikovnym patri svet akazda korunka dobra nie

johnie
14. máj 2009

to ano... musime sa obidvaja s muzom obracat aby sme prezili...

barbiek
14. máj 2009

je tazka doba veru 😖

johnie
14. máj 2009

no a plus ja uz nekojim

barbiek
14. máj 2009

no hovor nieco js nekojim od 5m

johnie
14. máj 2009

a co jej davas? ja sunar, od 3 mes a chuti jej

barbiek
14. máj 2009

ja davam bebu

johnie
14. máj 2009

aj ta je dobraaa

barbiek
14. máj 2009

je dobra a moja herecka ma spotrebu teda riadnu

johnie
14. máj 2009

ano...? nasa moc vela nepapa... drzi liniu, aj ked to nevidno, tie faldy na rucickach 😀

johnie
14. máj 2009

no idem ja...zachvilu je tu muzik tak pojdem ja robit...
paaa

barbiek
14. máj 2009

ahoj johnie

rony253
14. máj 2009

ahojte, my sme uz doma z prechadzky, Sarku som nakojila a potom chcela moje zelene kysle jak fras jablko tak cuckala, lenze zacala mrncat, tak som jej ho nastruhala, same ho jedla ale ju az naplo, tak som jej do toho popucila banan uz to bolo lepsie ale aj tak ju striasalo tak som jej pridala cistu hrusku z flasticky a potom to uz slo lepsie.

Eweny, ja viem, ze to nejedol na obed, len sa pýtam ci to bolo v solenej polievke. ja ked varim polievku neviem ako to mam urobit, stale len odoberiem trosku bokom a zbytok dosolim, len som chcela vediet ako to robite vy.

Estell ja tiez nech sa na mna niekto hneva alebo nie kupujem aj flasticky, viem ze je tam 100% zleninka a mäsko a tiez mäska striedam, na Slovensku mala aj od HAmi s jahnacim mäskom tu take neviem kupit, len kuracie a telacie.
Ale jej aj varim, ked sa mi varit nechce alebo s nou spim a potom ide hned papat, tak nevarim, a nemam v chladnicke taky velky mrazak aby som tam este odkladala uvaren veci do krabiciek, uz tam mam dost napratane so zeleninou, a extra velky mrazak zapinat nebudem, lebo ho nevyuzijem.
Ja som to dnes rozoberala s viacerými ludmi a mamickami co sa týka kupovanych flasticiek. Kupuju ich pouzivaju a dokonca aj moj doktor ich odporuca, lebo tie niektore zeleninny jarne su plne dusicnanov a ja nesadim na zahrade domacu zeleninu mame len travnik. takze u nas je to tak.