Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
13. feb 2010

hadam do seba nieco dam...lebo takyto post nieje moc dobry ani pre mna ani pre male 😔

annie13
13. feb 2010

veji viem ako sa citis ja som tiez vtedy nezjedla nic aj ked som velmi chcela
tak mi je nanic, hlavu mi ide roztrhat, upchate dutiny 😒

zanin
13. feb 2010

Ahoj babulky. Drzte sa. Ked tu tak citam tak je asi nieco vo vzduchu aj mna boli hlava. A to grckanie vam nezavidim. Aj ja by som chcela uz druhe mimi ale kym nebudeme vo svojom tak z toho nebude nic. Tak som sa rozhodla lebo tlacit sa s dvomi detmi v jednej izbe tak to diky nie 😖 .

ka3n
13. feb 2010

zanin a kedy sa stahujete? alebo kedy planujete dalsie babo?

.akurat som pozerala spravy, vsade same kalamity .. :((

Ja sa ficim osprsit, maleho dam dnes mozno trosku skor spat (o 21 alebo tak) a potom mame "romantikus" vecer 🙂) papa

vejinka
13. feb 2010

ja som mala romantikus nad zachodou misou...ach jaj je to tu.. 😢 😔 😝

kacatko
13. feb 2010

Gratulujem Vejinka k tehulkovaniu. 🙂

ka3n
13. feb 2010

..kacatko ??? nova tvar septembroviek, ci??

jurocko
13. feb 2010

AHOJTEEEEEE PRAVE SOM DOVECERALA A UROBILA SOM SI CAJ,IDEM SI ESTE UMYT VLASY A MAM STRASNU CHUT NA LUPIENKY ZEMIAKOVE
DNES SME BOLI S KRSNOU SA SANKOVAT..BOLO SUPER A DETI DNES ZASPALI PO 19.00 HOD.TAK MAM VEGET..STALE SME BEZ TATIKA PRIDE 19...V NOCI
A VY AKO?
KACATKO SI TU NOVA,VSAK?

ZAJTRA VALENTIN A MY SA CHYSTAME S DETMI K SVOKROVCOM.... ☹
TAK PEKNY VECER

rony253
13. feb 2010

Ahojte Sarinka uz hajuska a ja som nakukla, idem trosku pocitat.
Sme este stale na slovensku a este tu budeme asi týžden. Zajtra jer Valentina a ja smutna bez manzelika ☹ , ale ked sa vratim si to vynahradime 🙂 .

kacatko
13. feb 2010

jurocko a ka3n ani nie tak nova ale veľmi sa pri tých mojich dvoch čertíkoch nestíham zapájať, sem-tam mrknem o čom diskutujete a niekedy aj napíšem. Som radšej taká čitateľka ako pisateľka 🙂

winona24
autor
14. feb 2010

ahojte zlatíčka...

KRÁSNEHO VALENTÍNA 😵 😵 😵 😵 😵

my sme pohádaní.....a čo.....aj taký môže byť Valentín.... 😔 😔

kamilka12
14. feb 2010

Ahojte,

aj ja vám prajem krásneho Valentína 🤐 😵

My sme doma s Martinkom sami, klasika, Juraj v robote...ale poobede keď príde ideme na obed k naším, tak aspoň variť nemusím....

Včera som robila ten zákusok čo sem dala recept miriam, no nepodaril sa mi ☹...teda aspoň si myslím, že mal by inak vyzerať, keďže tam ide jeden kypriaci prášok, tak asi to cesto malo byť také vyššie..ja ho mám tenké splasnutné 😝 ...no čo už, cukrárka zo mňa nebude 😀 ..neviem, kde som spravila chybu..

babuci
14. feb 2010

veji ako si odstavila Erika? Pytam sa lebo tebe vysel tiez stale na ciciku ako ten moj.

annie13
14. feb 2010

Win vitaj v klube, my sme spolu dnes este neprehovorili ani polslova ☹ po 9 rokoch prvy Valentin ked som nic nedostala
citali ste ze Puskarova ma syna Leonarda, tak Švajda sa dcery nedockal

timotej
14. feb 2010

Ahojte
Win robila som dnes k obedu tvoj recept na tie kuracie prsíčka bolo to super.....
môjmu to chutilo ale ani nezistil že je tam tatarska lebo on ju nemusí

annie13
14. feb 2010

timotej fakt nezistil moj neznasa tatatku tak to skusim aj ja

winona24
autor
14. feb 2010

annie nie je to tam cítiť....

annie ani ja dnes nič neostanem.......a je mi to jedno....

kukulienka159
14. feb 2010

Ahojte.Som tú po prvý krát 🙂 Chcem sa vás opýtať, ako vám spávajú detúrence?Mne dcérka spí len raz od 11:30 do cca 13h

felixko
14. feb 2010

kukulienka moja spáva doobeda len hodinku, ale zato chodí spávať večer už o 19.30.-20.00hod.

annie13
14. feb 2010

ja by som to prezila ze nic nedostanem, prerabame byt tak peniazky treba tam ale keby aspon so mnou prehovoril ale vydrzal cely den
kukulienka tak to si este z tych stastnejsich mne spi od 12,00-12,45 aj to som stastna a noc 21,00-07,00 nech robim co robim

vejinka
14. feb 2010

ahojte babuci no od decembra bolo mliecka stale menej a menej a reku ked uz je ho tak malo zacala som davat sunar na noc ..celkom mu chutilo takze v noci som kojila len raz potom rano som vynechala..cele doobedie si na cicku ani nespomenul potom poobedne kojenie po obede som nahradila cistou teplou vodou na co si dost rychlo zvykol..a vecerne kojenie som postupne tiez vypustila..a nahradila sunar-sunarka a tak to robim do dnes..ale dnes uz vobec nekojim akurat som si dnes v sprche stlacila cicky ci tam este neico je..a je a asi to tam este dlho aj bdue 😖

luciankasebastianko
14. feb 2010

ahojte aj ja začínam odstavovať ale ako rychlo sa mi to podárí netuším maly len 2x cucol potom si pytal druhy znova dvakrát cucol a dosť teraz si od včera nespomenul asi preto že bol s babkou včera a dnes neviem asi mu už nechutí 😅 😅 i nak mliečko ide 😒 som si spravila šalviovy čaj 😝 ale za prsia ma musí stále držať aj ked zaspáva aj ked je na rukách minule aj v obchode 😠 odopol bundu a šuch ruku do teplúčka 😅 do leta to musí prestať 😲

rony253
14. feb 2010

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeee, krasneho Valentinka, ja som sama bez muza s malou a este k tomu aj kopec kilometrov vzdialena. Ale volal mi, az mi bolo dnes smutno, ale este hadam týžden to zvladneme, lebo dostahuvava veci co treba, nech prideme do hotoveho.
Win je mi luto, ze ste pohadaní a tak isto aj annie... ☹
Sarka dnes spala od desaitej do poldvanastej a potom do vecera nic, boli sme von a poobede si nechcela lahnut, uz bola taka urevana, ze som ju o siestej okupala a o pol siedmej spala, dufam, ze bude spinkat aj v noci. Opuchli nam dasienka ocakov, uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😖

jurocko
14. feb 2010

tak dnes som uz prva....krasneho valentina ale uz neskoro ale aj tak... 🙂
jooj rony aj my mame opuchnute...a vkuse sa budi a place dookola..strasne nieco...a stale mama mama...taky je na mna naviazany... 🙂 my sme tiez sami ale v piatok uz tatnko pride a uz sa nemozeme dockat ho...pa
idem spat..bru nocku
🙄

eweny
15. feb 2010

Dobre ranko prajem..snad ste vcera vacsina z vas prezili krasny srdieckovy dnik..my sme tiez boli sami,ocina mame v praci..

winona24
autor
15. feb 2010

bré ránko..... 😉

felixko
15. feb 2010

ahojte babule,
my sme tiež nejako extra neoslavovali Valentína. ja som včera zaspala už o 21.00 s malou, bola som strašne unavená. deň predtým sme ale boli s drahým na pizzu.

babuci aj ja som odstavovala postupne, malej som mliečko dala, len keď si vypýtala a plakala, inak som sa snažila jej pozornosť odpútať niečim iným. najskôr sme prestali kojiť ráno, nahrádzala som raňajky jogurtom, potom sme vynechali všetky poobedné kojenia, potom uspávacie večerné /to bolo najťažšie/ a do dvoch týždňov si prestala malá pýtať aj v noci. skrátka postupne na to zabudla, ale mala vtedy 13mesiacov. so staršími deťmi je to už možno ťažšie. my sme sa našťastie zaobišli bez plačov pri odstavovaní.

momoyka
15. feb 2010

ahojte, co nove? dodatocne pekneho valentina...

my sme mali takeho sucheho... vlastne nijakeho... skoro...kedze mam nariadeny klud na lozku, muzik zobral rano hanku k babkam a prisli az vecer, ale pochlapil sa, prekvapil ma, pripravil sa den vopred - kupil kyticu ruzi...
ale inac sa nic nedialo, kedze ja som priputana doma... ja na to niesom zvyknuta... len tak bez vsetkeho...

baby poradte co s malym zavislakom na ciciku... uz neviem co snou mam robit, potrebujem ju odstavit, lebo stale spinim, a uz podozrievam malu, ze to je od kojenia,...

miriam24
15. feb 2010

Ahojte .. tak mi sme mali vcera velmi pekny dnik 🙂 .. drahy navrhol aby sme sa isli kupat .. Martinko bol z vody nadseny,ani von nechcel ist .. len satne sa mi moc nepacili lebo tam nebolo nic kde by som maleho prebalila a to tam bolo kopec rodicov s detmi ale inak bolo super .. potom sme isli este k muzovej sestre lebo mala vcera narodeniny tak sa maly trosku vyhral s jej detmi .. no dobre bolo

a v novom cisle Maminka je clanok ako uspesne odstavit dieta .. uz v takom veku ako su nase a viac .. este som to necitala tak som zvedava co poradia

terezicka
15. feb 2010

Ahojte, no ja sa stále necítim dobre, teplota sa ma vždy drží nad 38°C a čo je horšie tak aj Lucka mala, v sobotu večer jej vybehla až na 38,9°C. Včera mala len 37,5°C ale bola v pohode, len ja som nevládala nič. Tak bola celé doobedie dolu pri svokre ale boli tu aj synovci tak s nimi sa prehrala. Poobede mi už bola lepšie tak som sa jej mohla trochu povenovať aj ja. Dúfam že dnes ma to už konečne prejde lebo zajtra by sme chceli ísť pozrieť moju sestru, ja musím ísť aj k dr...Tak by bolo skvelé keby som sa cítila kus lepšie...
Teraz ju Marek zobral von, zlatý je lebo vidí že mne je kadejako tak sa s ňou zabáva on. Aj keď Lucka v kuse aj ráno behala za mnou do postele a keď nie tak furt vykrikovala mama 😀