Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
15. feb 2010

my sme akurat prisli z obchodu, kupili sme krasnu dlazbu do kuchyne tie velke kocky, taka peknucka, leskla, do hneda velmi pekna
zajtra nam menia okna, mozno to este stihneme do porodu

winona24
autor
15. feb 2010

bože annie Tebe sa to už naozaj kráti..... 😵 😵

winona24
autor
15. feb 2010

idem ja Panelák kuken....

luciankasebastianko
15. feb 2010

ahojte maly si dnes 1x cucol ale iba chvílu takže pomaly prestávame 😕 Terezka skoré uzdravenie Lucke 🙂
baby to je fakt srašné ked muži tak hnustne správajú hlavne anni ked má tak krátko do porodu 😔 my sme mali krásneho valentína ani som račej nepísala 😅 ale lyžovačka ,kúpele ,večera a ... 😀 tak nech sa láskavo spämetajú lebo je to hamba ked sa tak spravajú 😠

luciankasebastianko
15. feb 2010

truba že spämetajú 😀

winona24
autor
15. feb 2010

luci no tak to je super,že ty si mala takého skvelého Valentína.. myslím si ,že partneri by mali mať každý deň Valentína a nie na povel 14.februára.....

ako vieš,že na vine boli muži,keď sa majú spamätať???? 😨 😨

dobrú noc Vám

annie13
15. feb 2010

akurat mi pisala ta kamoska co porodila pred tyzdnom uz su doma, dostala mliecko konecne
tak mala ma necely tyzden starsi syn 16 mesiacov cize nieco ako ja, tak ze nestiha nic, maly na malu ziarli, ze ju chce byt, ze nevie ci ma kojit, ci varit, ci zehlit, ze behat za malym, ze ju vsetko boli ....
taka ma chytila panika, strasne sa tesim na male ale mali sme este vyckat ja neviem ci to zvladnem

videli ste tu uputavku na Panelak dieta narodene 18teho septembra moze vyhrat 2000 eur kto je tu 18teho?

annie13
15. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=1&albu...

babeny ked si najdete niektora cas kuknite tento link a napiste mi kt. sa vam naj paci, v tom byte su uplne ine okna chcem si objednat zaclonu do spalne a obyvacky a neviem vybrat
dakujem, nemozem spat ☹

annie13
15. feb 2010

stale nespim ☹

luciankasebastianko
16. feb 2010

ahojte win prečo viem ,že boli na vine muži ?,lebo pre nás sú oni vždy na vine 😀 a ak mobas čítaš čo nápíšem tak den ako bol v sobotu mávame aj často 🙂
anni no fakt neviem zaleži od tvojho vkusu mne sa aj tak páčia najviac tie detske 😀

winona24
autor
16. feb 2010

dobré ránko....

luci tak je potom všecko v poráááááááááádku........... 😉 😉

winona24
autor
16. feb 2010

annie to sa ťažko radí...ja osobne záclony nemusím mať....ale to naozaj záleží od Tvojho vkusu....

ja sa na to mrknem potom a pošlem ti linky na tie ktoré sa aj mne páčia....teraz utekáme na očkovanie.... 😉 😉

winona24
autor
16. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6307695

annie z tých čo tam sú táto....

winona24
autor
16. feb 2010

annie to je dieťa narodené 18.2.2008

http://www.narodky.panelak.sk/index.php?SMC=1

luciankasebastianko
16. feb 2010

ideme do BA- BL 😀 tešíííííííííííííím

winona24
autor
16. feb 2010

luci to je radosti...a čo TU??? 😀 😀 😀 😀

felixko
16. feb 2010

moja Ninuška je narodená 17. septembra, do kelu 😖

winona24
autor
16. feb 2010

no tak my sme z očkovania s5....

ostala som trošku zaskočená...prídem k dr a tam oznam ,že presťahovaná......no fasa....tak doteraz sme to mali pár metrov...len som vybehla na terasu a boli sme u nej...teraz si musíme trošku pochodiť...ale plusom je ,že má o hooooooodne väčšiu čakáreň...konečne...

winona24
autor
16. feb 2010

ešte raz opakujem.....jedná sa o dútum 18.FEBRUÁRA 2008 a nie september..... 😅 😅 😅

felixko
16. feb 2010

annie mne sa páči tá Polydamma, dakujem za link, keďže aj my sa budeme o chvíľu zariaďovať 😉

rony253
16. feb 2010

ahojteeeeeeeeeeeeeee, malej som dovarila, ta spinka uz hodinu, pojdeme niekam von a dnes sa dufam, ze stretneme s Buksy a jej Petuskou. keby ste ich videli ake su zlate, ked si so Sarou diskutuju svojou recou, stale sa tak smejeme.

winona24
autor
16. feb 2010

ahoj Rony......tak to poznám...aj Olívia a Natálka sa zvyknú porozprávať..... 😀 😀

winona24
autor
16. feb 2010

baby kontrolná otázka....naše bejbyná už môžu šampiňóny..... 😕

miriam24
16. feb 2010

ahojte .. win Martin uz sampiony papal .. ale moc mu nechutili .. robila som kuracie maso s kukuricou,hraskom,sampionmi .. pekne spolu podusit .. zaliat jednou slahackovou smotanou .. k tomu ryza .. je to rychle a mnam .. len ked som mu dala sampion tak si ho vybral z ust .. obzeral a nakoniec zahodil 😅

annie13
16. feb 2010

preco som ja pocula september ved hej preco by to aj vyblakovali v februari ze? no branko pri tom ziapal tak som zle pocula
win tu som vybrala aj ja velmi sa mi paci

annie13
16. feb 2010

felixko vdaka takze polydamma pojde urcite hadam do obyvacky a este do spalne
win viem ze teraz je modernejsie mat bez ale mne to furt pripada ako keby sa malovalo 😀

annie13
16. feb 2010

felixko este tito maju super vyber
http://www.allen.sk/

winona24
autor
16. feb 2010

no tak máme rovnaký vkus....

miri aj moja už myslím jedla nie som si istá... 🙂 ale ja chcem robiť šampiň.polievku krémovú,tak uvidím,či to bude jesť???

annie13
16. feb 2010

my sme este sampion nejedli
neviete kde by som zohnala este potahy na rohovu sedacku s otomanom, tie elasticke

miriam24
16. feb 2010

anie .. skus si pozriet quelle alebo tieto casopisy .. tam som videla potahy na sedacky

win .. tak ked nebude chciet sampion tak aspon `cistu` polievku si da 🙂 alebo jej namacaj chlebik do polievky .. ja to tak robim Matkovi a vzdy sa mi pekne napapa